میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در4 مارس 2019 ساعت 10:05 ق.ظ سرویس:شهر و شهروند بدون دیدگاه 220 بازدید

جشنواره ملی «جوان، کارآفرینی و گردشگری» در لار برگزار می شود

جشنواره ملی «جوان، کارآفرینی و گردشگری» در لار برگزار می شود

موسسه «بیکران هستی» و اداره ورزش و جوانان لارستان با حمایت وزارت ورزش و جوانان و معاونت امور جوانان استان فارس نخستین جشنواره ملی «جوان، کارآفرینی و گردشگری» در لارستان را در روزهای ۱۳ تا ۱۵ اسفندماه سال جاری برگزار می کند.

به گفته محسن منتظری، دبیر این جشنواره و دبیر موسسه مردم نهاد بیکران هستی، این جشنواره ملی که به پیشنهاد موسسه مردم نهاد بیکران هستی در این وزارتخانه مصوب گردید، به میزبانی لارستان در روز ۱۴ اسفند ماه ۹۷ ساعت ۱۰ صبح در تالار وحدت با حضور مقامات بلند پایه وزارتی و استانی و شهرستانی برگزار می گردد و در مدت سه روز منتخبان کارآفرین جوان کشور از استان های مختلف در لارستان بازدیدهایی را از اماکن گردشگری و کارآفرینان موفق لارستانی خواهند داشت و کارگاه تئوری و عملی با حضور اساتید منتخب کشور در این حوزه ارائه خواهد شد.

وی اضافه کرد: این ظرفیت فراهم آمده است تا مستعدان جوان و مبتکران عرصه کارآفرینی در لارستان شناسایی شده و در این طرح ملی از فرصت ایجاد شده بهترین بهره برداری صورت پذیرد و در پایان با حضور و مشارکت سرمایه گذاران بخش خصوصی ظرفیت های کارآفرینی و تولید ثروت از کسب و کارهای بومی بررسی و پیشنهاد خواهد شد.

منتظری همچنین درباره رصدخانه لارستان گفت: اما رصدخانه بزرگ شهرداری لار که حاصل تلاش ها و پیگیری های ۱۶ ساله انجمن نجوم لارستان با مدیریت موسسه مردم نهاد بیکران هستی و مشارکت خیر نیک اندیش زنده یاد حاج محمد جعفریان لاری است با همت و عزم جدی شهرداری و شورای اسلامی شهر لار در ۱۴ اسفندماه ۹۷ قبل از برگزاری همایش ملی به بهره برداری خواهد رسید.

وی در پایان گفت: موسسه بیکران هستی کمال تشکر و سپاس خود را به شهردار محترم و تمام کادر اجرایی شهرداری، اعضای محترم شورای اسلامی شهر لار، و هیات امنای ساخت رصدخانه بزرگ لارستان (موسسه پژوهشگران بیکران هستی) ابراز می دارد. امید است منشأ خیرات و برکات بیشتر برای شهرستان و منطقه قرار گیرد. همچنین از کلیه علاقه مندان و همشهریان دعوت بعمل می آید در همایش شاد و متنوع این جشنواره روز سه شنبه ۱۴ اسفندماه ساعت ۱۰ تالار وحدت با حضور گرم خود ما را دلگرم نمایند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان