میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۷:۵۴ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 168 بازدید

جشنواره «هنرهای آوایی» باحضور ۲۳ شهرستان فارس در لارستان برگزار می شود

جشنواره «هنرهای آوایی» باحضور ۲۳ شهرستان فارس در لارستان برگزار می شود

جشنواره «هنرهای آوایی» ویژه گروه های سرود منتخب بسيج شهرستان هاى استان فارس در لارستان برگزار می شود.

فرمانده سپاه ناحيه لارستان از برگزارى جشنواره هنرهاى آوايى ويژه گروه هاى سرود منتخب بسيج استان فارس در لارستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره «هنرهای آوایی»، سرگرد امیر جاهدی فرمانده ناحيه مقاومت بسیج سپاه لارستان با اعلام این خبر اظهار داشت: در ميان هنرهاى موسيقيايى سرود نقش ويژه اى را داراست كه با اثرگذارى بالا اين هنر مى تواند پيام انقلاب را به صورت موثرى در اعماق جامعه نفوذ دهد.

وى افزود: سرود با اعجاز و تاثيرگذاريش سالهاست كه مردم با آن آشنا هستند، با نگاهى به سرودهاى ساخته شده پس از پيروزى انقلاب شكوهمند اسلامى مى توان اذعان داشت كه اين سرود ها نورانى، راهگشا و خيره كننده بودند و به عبارتى سرود كه از جنس هنر متعهد است با انقلاب ما عجين شده است.

فرمانده سپاه لارستان در ادامه با بيان اينكه در جشن چهل سالگی انقلاب جشنواره سرود هنرهاى آوايى با مضامین انقلابی و مذهبی ویژه گروه های منتخب بسيج شهرستان هاى استان فارس به همت معاونت فرهنگى سپاه فجر استان فارس در لارستان برگزار خواهد شد، افزود: ٢٣ شهرستان از استان فارس در جشنواره هنرهای آوایی لارستان شرکت کردند که پس از بررسی هیات داوران گروه های شایسته حضور به بخش رقابتی لارستان دعوت شدند.

جاهدى در پايان خاطر نشان كرد: گروهاى سرود از شهرستان هاى فسا، مرودشت، آباده، قيروكارزين، نورآباد ممسنى، فيروزآباد، كازرون، لارستان، شيراز، مهر و بوانات پنجشنبه ٢٥ بهمن ماه در تالار وحدت شهر لار با هم به رقابت خواهند پرداخت.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان