میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۹ ق.ظ سرویس:عناوین اصلی, فرهنگ و هنر بدون دیدگاه 783 بازدید

جشنواره هنرهای تجسمی معاصر در قالب دومین هفته «طراحی» لارستان + برنامه‌ها

با حضور ۵ هنرمند برجسته طراحی معاصر برگزار می‌شود

جشنواره هنرهای تجسمی معاصر در قالب دومین هفته «طراحی» لارستان + برنامه‌ها

آفتاب لارستان: انجمن هنرهای تجسمی لار دومین دوره‌ی «هفته طراحی» را با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در لارستان برگزار می‌کند.

بر اساس اعلام این انجمن هنری، در این حدودا یک هفته قرار است ۴ هنرمند برجسته‌ی طراحی و نقاشی کشور در کنار استاد واهیک هارطونیان (مدرس کارگاه خلاق لارستان) به لار سفر و برنامه‌هایی را اجرا کنند.

در این جشنواره، نمایشگاه طراحی، طراحی رنگ و کولاژ (از آثار هنرجویان کارگاه خلاق لارستان) همراه با تحلیل و بررسی آثار، نشست‌های تخصصی، گپ و گفت‌های هنری و کارگاه‌های آموزشی متعددی برگزار می‌شود؛ نخستینِ آن جمعه ٢١ مهرماه ساعت ۶ عصر، نشست پیش از افتتاح نمایشگاه با حضور اساتید علیرضا آدم‌بکان، میلاد زینلی و واهیک هارطونیان خواهد بود که با همراهی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، رییس کل انجمن هنرهای تجسمی استان فارس و هیئت همراه، فرماندار ویژه لارستان، رؤسای دانشگاه‌ها، هنرجویان و مهمانان از شهرهای مختلف استان فارس برگزار می‌شود. بلافاصله در همان روز جمعه نیز نمایشگاه آثار نو و متفاوت هنرجویان لارستانی در نگارخانه سبز گشایش می‌یابد.

گفتنی است نخستین هفته طراحی لارستان سال گذشته در اواخر شهریور ماه با حضور چند هنرمند برجسته و در قالب نمایشگاهی متفاوت و جدید در لار برپا شد (گزارش آن در اینجا درج شد) و شروع حرکتی بود برای شکل‌گیری جمعی هنری به مدیریت استاد واهیک هارطونیان و کارهای هنری مدرن که امسال ثمره‌ی آن در دومین هفته طراحی دیده خواهد شد.

جزئیات برنامه‌های جشنواره سالانه‌ی انجمن هنرهای تجسمی لار را از اینجا می‌توانید ببینید.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان