میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در12 ژانویه 2015 ساعت 11:27 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 5,198 بازدید

جشن تکلیف دانش آموزان دبستان شهدای فرهنگی لارستان با طراوت باران

جشن تکلیف دانش آموزان دبستان شهدای فرهنگی لارستان با طراوت باران

جشن تکلیف ۶۰ نفر از دانش آموزان سوم دبستان شهدای فرهنگی لارستان با حضور فیاض پور معاون مديرکل و رئیس اداره آموزش و پرورش لارستان، حمیدی معاون آموزش ابتدایی، ژاله کارشناس مسئول آموزش ابتدایی، کارشناسان شاهد و ایثارگر، اقامه نماز و جمعی از کادر اجرایی مدرسه و والدین دانش آموزان برگزار شد.

IMG_6234

طراوت باران نوید بخش تبریک خالق یکتا به فرشته های زمینی در این روز به یاد ماندنی بود .

دانش آموزان جشن بندگی خود را با گذر از طاق قرآن آغاز نمودند. گفتنی است برنامه حاملان قرآن، قرائت قرآن، سرود جمهوری، سرود جمعی با مضامین نیایش، نمایش، جمع خوانی صلوات میلاد حضرت رسول(ص)، قرائت پیمان نامه از برنامه های این مراسم بود.

محمد فیاض پور نیز در این مراسم به ایراد سخنرانی پرداخت. وی ضمن تبریک به فرشته هایی که اذن ورود رسمی به درگاه بی نیاز الهی یافته اند اظهار داشت: عبادت یکی از زیباترین جلوه های بندگی است که شما دانش آموزان امروز به این مقام نائل شده اید و این خود نشان از عمل به وظیفه والدین، در خصوص تربیت اسلامی و انسانی فرزندانشان است بنابراین شما می بایست با عمل به احکام دینی، عقلانیت و بزرگ منشی خود را به والدین ثابت کنید.

فیاض پور درادامه برضرورت و وجوب تعیین مرجع تقلید در راستای عمل به احکام شرعی و دینی تأکید نمود.

نیسی مدیر دبستان نیز تقارن میلاد حضرت رسول(ص) و امام جعفر صادق(ع) را با آغاز بهار معنوی شکوفه های زیبای مدرسه تبریک گفت واز تلاش خسروانی و روزگاری آموزگاران پایه سوم تشکر و قدردانی نمود.

در خاتمه دانش آموزان پس از اقامه نماز جماعت ودریافت هدایا به همراه خانواده هایشان در برنامه ضیافت شام شرکت نمودند.

IMG_2459IMG_2464 IMG_2452

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان