میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در5 جولای 2019 ساعت 11:06 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 336 بازدید

جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه دولتی لار برگزار شد+ گزارش تصویری

جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه دولتی لار برگزار شد+ گزارش تصویری

آیین دانش آموختگی دانشجویان ورودی سال ۹۴ دانشگاه دولتی لار همزمان با ولادت حضرت معصومه و روز دختر در سالن شهید نوبخت با حضور مسئولان دانشگاه، دانشجویان و خانواده هایشان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم پس از قرات قرآن، پخش کلیپ و اجرای گویش و زبان قومیت های مختلف، دکتر یزدان پناه معاون آموزشی، پژوهشی و دانشجویی دانشگاه به دانشجویان و خانواده هایشان تبریک و خیر مقدم گفت و برای دانش آموختگان در تمامی مراحل آرزوی موفقیت کرد و از مسئولین واحد امور فرهنگی و دانشجویان دست اندرکار تشکر و قدردانی نمود.

دکتر طاهری رئیس دانشگاه نیز در سخنانی ضمن تبریک به دانشجویان و خانواده هایشان، تلاش و بالا بردن مهارت در زمینه های مختلف در کنار دانش را راز زندگی پرنشاط و بدور از روزمرگی دانست و از دانش آموختگان خواست تمام تلاش خود در را در این زمینه به کار ببرند.

اجرای دف نوازی توسط گروه ایراهستان، تقدیر از سه رتبه برتر علمی در هر رشته، برگزاری مسابقه پانتومیم توسط دانشجویان، اجرای موسیقی توسط خواننده شبکه استان فارس آقای هادی حبشی، تقدیر از کل دانش آموختگان با اهدا تندیس، گرفتن عکس یادگاری هر رشته و صرف شام در مجموعه غذایی باران از دیگر برنامه های این مراسم بود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان