میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در25 می 2019 ساعت 4:55 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 127 بازدید

جشن دختران مسجدی «روزه اولی‌ها» در لارستان برگزار شد

جشن دختران مسجدی «روزه اولی‌ها» در لارستان برگزار شد

همزمان با سراسر کشور جشن روزه اولی‌ها در شهرستان لارستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد کانون‌های مساجد جنوب فارس، با حضور امام جمعه لارستان و جمعی از مسئولین شهرستان، جشن روزه اولی‌ها به همت ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس و با همکاری معاونت اداره‌کل آموزش‌ وپرورش لارستان در مسجد امام جعفرصادق(ع) لارستان به میزبانی واحد خواهران کانون فرهنگی هنری این مسجد برگزار شد.

در این مراسم برنامه‌هایی از قبیل قصه‌گویی، تواشیح، آموزش احکام و برنامه‌های شاد توسط گروه‌های هنری به اجرا درآمد و در پایان به ۴۵ دختر دانش‌آموز روزه اولی از طرف ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جوایزی اهدا شد.

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس در این مراسم گفت: جشن روزه اولی‌ها با هدف تحقق سیاست خانواده محور و مسجد پایه بر اساس برنامه تحول ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، اهتمام به جذب کودکان و نوجوانان به مساجد به ویژه خواهران و تکریم روزه اولی‌ها و تعظیم شعائر دینی برگزار شد.

محمدابراهیم اخوت ضمن ذکر این نکته که باید به تربیت دینی فرزندانمان توجه ویژه داشته باشیم، از خانواده‌ها خواست زمینه حضور کودکان و نوجوانان را به مسجد فراهم کنند تا با حضور در مکان‌های مقدس ضمن بهره‌مندی از حسنات حضور در مسجد، زمینه تحقق جامعه دینی و اسلامی فراهم شود.

وی با بیان اینکه این روزها جامعه ما از لحاظ فرهنگی دچار مشکلات زیادی است، عنوان کرد: تهاجم فرهنگی دشمن سال‌هاست که فرزندان این سرزمین را نشانه رفته و در حال حاضر هم بیش از گذشته است. البته باید مراقب نفوذ فرهنگی دشمن باشیم و در مقابل تغییرات فرهنگی تحمیلی مقاوم باشیم.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان