میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در7 می 2015 ساعت 12:43 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده 15 دیدگاه 2,356 بازدید

جعفرپور از همان تريبوني كه به او حمله شد از خود دفاع مي كند

IMG_6771جعفرپور از همان تريبوني كه به او حمله شد از خود دفاع مي كند

اكثر فعالان اجتماعي لارستان نماز جمعه ۱۱ ارديبهشت ۹۴ يعني نماز جمعه پس از سفر استاني دولت يازدهم به استان فارس را فراموش نمي كنند؛ آنجا كه تريبون نماز جمعه، توسط يكي از خيران بخش سلامت به تريبوني براي تندترين انتقادات از نماينده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس تبديل شد.

مسعود راستي در اظهاراتي تند ضمن تاكيد بر بي دستاورد بودن سفر وزير بهداشت دولت روحاني به لارستان علت اصلي اين موضوع را كم كاري نماينده مردم در مجلس عنوان كرد. موضوعي كه باعث شد رسانه هاي منتقد و نزديك به دولت هريك بنا به سياستهاي خود روايتي متفاوت از آن را منتشر كنند.

حواشي اين نماز جمعه و انعكاس آن در رسانه هاي منطقه اي و كشوري باعث شد تا فرماندار و نماينده را براي رساندن صداي بلند مردم به تهران و ديدار با عالي ترين مقامات دولت بكشاند. طي چند روز گذشته نيز اين سفرِ فرماندار و نماينده و دستاوردهاي احتمالي آن نقل مجالس و محافل بود تا اينكه امروز دفتر نماينده مردم در مجلس از ارائه تحليل و گزارش كار جعفرپور در بين دو نماز ظهر و عصر روز جمعه ۱۸ ارديبهشت در مسجد جامع شهر لار خبر داد.

بايد ديد جعفرپور از همان تريبوني كه يك بار با شديدترين انتقادات مواجه شد چگونه از خود و ديگر مسئولان لارستان دفاع خواهد كرد.


15 نظر

 1. محمد گفت:

  0

  0

  چرا از قبل پیگیری نکردین !؟؟حتما باید مردم نگران بشند شماها برید تهران پیگیری کنید

  • حقیقت گفت:

   0

   0

   قصاص قبل از اثبات جرم؟!!
   باید دید روز جمعه چی میگن

 2. بیدار گفت:

  0

  0

  اگر هم چیزی گرفته باشند از صدقه سری شلوغ کردن روز جمعه هستش نه از کارکرد آقای نماینده

 3. لاري گفت:

  0

  0

  اين كارها همه آش توجيه است مكر مي شود مصوبات رأ عِوَض كرد آقاي جعفر بور حتي در جلسه شوراي اداري استان كه همه نماينده ها حضور داشتند شركت نكرد تا إز حق مردم مظلوم لارستان حمايت كند حالا بعد إز بعد رفته أند تهران كه به قول خودشان امتياز بكيرند مكر آش نظري است كه بهمه بدهنك

  • حق گو گفت:

   0

   0

   برادرمحترم .کینه ورزی تاچه اندازه؟خودتان یهتر میدانید جلسه شورای اداری استان همزمان باحضور وزیربهداشت درلاربودوازنظراداری نماینده لازم است درمعیت وزیر باشد .اگرایشان به شیراز میرفتند آن وقت عده ای می گفتند وزیردرلاربودوایشان رفته شیراز و……آخرشما چه قومی هستید؟

 4. آهو دشتی گفت:

  0

  0

  نماینده محترم لارستان اگر وقتی که برای کارهایی نظیر پاسخگویی به نامه مطهری به امام جمعه شیراز و جلسات به اصطلاح هم اندیشی متعدد با مسئولین […] و […] افراد و شخصیتهایی که همه می دانند جز دشمنی و تخریب دولت و سیاستهای آن کاری ندارند را صرف تلاش برای بررسی و ارجاع و پیگیری مشکلات شهرستان می کردند و با ارتباط موثر با دولت همکاری می کردند قطعا مردم اینقدر ناراضی از غملکرد ایشان نبودند.
  جناب جعفرپور فراموش کرده اند اکنون دیگر دوران خفقان معجزه هزاره سوم نیست.اکنون دیگر خود ائمه جمعه و علما و سران سپاه هم منتقد عملکرد دولتهای ۹ و ۱۰ هستند.در واقع دیگر فهمیده اند از چه چیزی حمایت کرده اند و چه نتایجی گرفته اندپس بیایند با دولت منتخب مردم یا به عبارتی منتخب واقعی مردم همکاری کنند و چوب لای چرخ نگذارند.

 5. محمد گفت:

  0

  0

  خیالتون راحت این آقای […] از این حرفاس که کاری بکنه بگین بره از لامردیا فقط شیوه رابطه برقرار کردن رو یاد بگیره

 6. دلسوز گفت:

  0

  0

  واقعا کسانی که هفته ی قبل علیه نماینده افتراء بستن رو خیر می دونید؟خیر کسیه که برای رضای خدا کار کنه،من با شناختی که از نماینده دارم می دونم اهل بی اخلاقی نیست،شما هم باید بذارید صحبتهای نماینده شنیده بشه بعد قضاوت کنید.

 7. ناشناس گفت:

  0

  0

  آفرین بر این خیر سلامت آقای مسعود راستی ، که محافظه کاری را کنار گذاشته و جرات حرف زدن داشته است ، حداقل باعث شد برخی یک کم تکون بخورند..

 8. دلسوز گفت:

  0

  0

  اول از آقای راستی تشکر و قدردانی میکنم که صدای مردم را بگوش مسئولین بالا رسانده و همچنین از کسانی که در روز جمعه صحبت کردند تشکر میکنم . […] وضع بد تر میشه چون مردم , بسیار ناراضی هستند و قطعا در نماز جمعه مردم به او […] چرا که ایشان به جای اینکه فکر و ذکرش کار برای لارستان باشد منتظر است از سوی باند […] چه چیزی دیکته میشود تا ایشون و نمایندگان هم طیفشون انجام بدن و مقابل دولت بایستند و دولت را تخریب کنند .

 9. ناشناس گفت:

  0

  0

  بله همه این مشکلات سرش تو اخور معجزه است . اگر محمود نبود ۴ سال جلوتر حسن میامد و اثلا مگه همه این لوایعه و مسوبه که تو استان نتوانستند تسویب کنند تا صفر خیر داشته باشد برای نماینده به جهت این نبوده که همه لوایه و مثوبه ها در زمان معخزه هراره صوم تصویب شده و دیگر چیزی نبوده که تسویب کنند و نماینده به جای خواندن کتاب های متهری وقت خود را به نامه پراکنی سرف نمی کرد هم برای خودش خوب بود هم برای لارستان بزرگ دیگه طهران و شیراز نمی خواست بروند و خانم یا اقای دشتی لازم نبود از منتخب مردم لار را چوب لای چرخ ماشینش بکند و در بیاورد تا عبرت بگیرد و خفقان نگیردو قطع عن غملکرد اوشان ایشان را راهت میگرد

 10. ناشناس گفت:

  0

  0

  زمانه تريبونهاي يكسويه منبر و نماز جمعه گذشته نماينده اگر دفاعي دارند در يك جلسه پرسش و پاسخ با مردم و اصحاب رسانه با آنها صحبت كند آيا مردم حق ندارند يك گفتگوي دو سويه با نماينده خود داشته باشند؟

 11. ناشناس گفت:

  0

  0

  یا هنوز نتونسته توجیهی برای عملکردش بنویسه یا متن سخنرانی که براش نوشتن دستش نرسیده.
  سخنرانی فردا رو لغو کرد
  صبور باشین دوستان….

 12. منصف گفت:

  0

  0

  انصافا نگاهی به اظهارنظرهانشان ازیک فرماندهی درتخریب نماینده نمیدهد؟یک فرماندهی واحدآنهم درجهت تخریب .این جزمیت درخراب کردن نشان ازمنتهای پای فشاری بی اخلاقی دارد.خدارحم کند.

 13. .ج.لارستان گفت:

  0

  0

  سلام
  بعدی از نظرات آقایان یکسویه و هدایت شده است، نظر همان آقایانی که با ندانم کاریهایشان آقای راستی وچند تن از دوستانش را به چالش انداخته است. حرکات آنها به تعبیر همه نماز گزاران و مردم که از مسائل آگاهند بی ادبانه بوده است!
  دکتر جعفرپور که اکنون در کشور و استان به عنوان اول شخص منطقه لارستان بزرگ شناخته میشود و برای همه اقشار مردم قابل احترام است!!
  دیگر اینکه دکتر جعفرپور قبل از آمدن هیئت دولت به استان درخواستهای منطقه را در مجلس بیان و به دولت و استانداری و فرمانداری تقديم داشت! آیا در اینجا لازم نبود که استاندار و فرماندار در مصوب کردن این درخواستها نقش میداشتند؟
  ایشان(فرماندار) حتی در برنامه ریزی سفر وزیر وامانده بودند!

  آیا زمانی که در دولت تدبیر وامید فرماندار در جلسه استانی از بی تدبیری خود را به چالش انداخت، این شما(تشکل بیمار) ودیگر دوستان نماهایش نبودید که دست به دامن ایشان شدید،؟
  آیا دکتر جعفرپور از حیثیت فرهنگی و اصولگرایی خود و از جایگاه نمایندگی خود برای دفاع از ایشان استفاده نکرد؟؟
  آیا دکتر جعفرپور حمله به دکترمطهری را محکوم نکرد؟
  آیا دکتر جعفرپور بی احترامی به نماینده ولی فقیه در فارس(توسط آقای مطهری) را
  بدور از ادب ندانست و از ایشان انتقاد نکرد؟
  پس بیاییم منطقی بیندیشیم
  و منطقی عمل کنیم و دست از تخریب نماینده برداریم،
  که این تخریبها هدایت شده جهت عقب نگهداشتن و عقب راندن شهرمان میباشد و دشمنان همجوار از این فرصتها بیشترین استفاده را میبرند.
  البته این حرکات در نماز جمعه بدعتی بود که آقای راستی و
  دوستان تشکل بیمارشان به راه انداختند . وگرنه در خطبه های
  نماز جمعه مسئولین مردم را در جریان مسائل و مشکلات ویا کارهای
  انجام شده ودر حال پیگیری قرار میدهند.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان