میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در19 مارس 2017 ساعت 2:02 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 5 دیدگاه 787 بازدید

جعفرپور: امیدوارم سال ۹۶ سال رشد معنویت و اخلاق و رونق اقتصادی باشد

پیام تبریک نوروزی نماینده مردم

جعفرپور: امیدوارم سال ۹۶ سال رشد معنویت و اخلاق و رونق اقتصادی باشد

نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، در آستانه سال نو پیام تبریکی صادر کرده که در ادامه می‌آید:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

در آخرین هفته اسفند ۹۵ که بهار بر زمستان غالب گشته و لطافت هوا سرما را به هزیمت واداشته، قرار داریم. امسال ۲۹ اسفند، که همه ساله یادآور خاطره غرور آفرین ملی شدن صنعت نفت است، با ۲۰ جمادی الثانی سالروز ولادت زهرای اطهر و تولد امام خمینی مصادف شده است. سالروز میلاد بانویی که حیات و رحلت او سراسر درس برای امت پیامبر (ص) و مصداق یک مسلمان معصوم و برگزیده بعنوان چراغ هدایت و الگوی حیات طیبه انسانی می باشد. همچنین ۲۰ جمادی الثانی سالروز تولد فرزندی از سلاله زهرای مرضیه است که در غربت معنویت و در سلطه مادی‌گرایی قرن بیستم، با یقین و اتکال به امدادهای الهی ، با پیروی از الگوهای مکتب اسلام، انقلابی با نام خدا برپا کرد و ملتی را از زیر یوغ طاغوت و استکبار رهایی بخشید. این روز خجسته را به شما مردم شریف تبریک عرض نموده و توفیق پیروی ازاین الگوهای الهی را از خداوند خواستارم.
در بازپسین روزهای ۹۵ وهمزمان با تحول و دگرگونی طبیعت با امید به اصلاح حال خود و ارزوی تغییر و بهبود شرایط مادی حاکم بر کشور رو به سوی سال نو داریم.
به استقبال سال جدید می رویم با وقایع مهم و سرنوشت ساز آن و از خداوند متعال مسئلت داریم در همه انها در پرتو هدایت های مقام معظم رهبری، ملت ایران رابه خیر و صلاح رهنمون گرددو بهترین ها را برای ایران اسلامی مقرر فرماید.
همزمان با تحویل سال نو صمیمانه آرزومندم که سال ۹۶ در عرصه بین‌الملل، سال پیروزی امت اسلامی در مواجهه با استکبار و شکست کامل عوامل تکفیری آنها و سال آرامش مردم رنج کشیده سوریه، عراق، یمن و بحرین بوده و در عرصه داخلی، سال رشد معنویت و اخلاق و رونق اقتصادی و رفع گرفتاری های مادی عموم جامعه بویژه محرومین و نیازمندان باشد.
برای لارستان بزرگ و یکایک مردم شریف شهرستان های لارستان، خنج وگراش ارزوی سالی همراه با توفیق و سلامتی دارم.
بمنّک و کرمک یا مقلّب القلوب و الابصار…

خدمتگزار شما جمشید جعفرپور


5 نظر

 1. 1 گفت:

  0

  0

  کجا ها در لارستان میوه های شب عید توزیع می شود

 2. موکل گفت:

  0

  0

  اینشا االاه که در سال جدید کاری نمایید که عراق وسوریه وبحرین را جزیی از ایران شوند وخیال همه مردم ازین بابت راحت شود

 3. اوزی گفت:

  0

  0

  اقای جعفر پور ۴۱ مورد از مهمترین کارهای انجام داده خودرا در منطقه انتشار. داده اند که حتی یک مورد ان هم مربوط به بخش بزرگ ومظلوم اوز نیست ایا مردم این بخش هیچ مطالبه ودرخواست واحتیاجی ندارند. قضاوت را به افراد منصف وعادل منطقه. واگذار می کنیم

 4. محمود گفت:

  0

  0

  باسلام جناب جعفرپور باعث تاسف است که درمنطقه حتی بخشهایتان هم ازشما راضی نیستند چه رسد به شهرستانهای گراش وخنج. چه برسرشهرهای منطقه اوردید.. به خداروزقیامت بایدجواب بدهیدفقط برای لارکارکردن هنرنیست. مردم مناطق شهرستانهای دیگر هم چه رای داده اندبه شما یا نه شما مسولیت دارید. خدارادرنظربگیریدشمانماینده دوشهرستان گراش وخنج هم هستید. مدیرمحترم سایت لطفا به ایشون این مطالب راانتقال بدیدممنون

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  بابا بیش از این ازش ساخته نیست ولش کنید […]

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان