میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در21 آوریل 2019 ساعت 4:14 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 277 بازدید

«جعفرپور» به دیدار «ظریف» رفت

«جعفرپور» به دیدار «ظریف» رفت

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم لارستان، خنج و گراش، در آخرین روز ماه اول سال و در شامگاه نیمه شعبان عید میلاد امام زمان(عج)، دکتر جعفرپور در دفتر کار وزیر امور خارجه با وی دیدار و درباره مسائل مهمی همچون دیپلماسی اقتصادی کشور در حوزه خلیج فارس و نیز دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در لارستان به رایزنی پرداخت.

در این دیدار نماینده مردم با اشاره به ظرفیت مردم منطقه لارستان در کشورهای حاشیه خلیج فارس از نظر اقتصادی و نیز استفاده از نفوذ آنان در این کشورها، پیشنهاد نمود از این امکان در گره گشایی از مشکلات ناشی از تحریم  به صورت مناسبی استفاده شود .

دکتر ظریف نیز در این دیدار ضمن تائید این پیشنهاد، از نماینده خواست ارتباط مستمری با معاونت اقتصادی وزارتخانه برای پیگیری پیشنهاد داشته و وزیر را نیز در جریان قرار دهد.

در ادامه موضوع اهمیت و آمار  فرودگاه بین المللی لارستان و عملکرد دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه توسط دکتر جعفرپور تشریح شد و با بیان حمایت های خیرین و مسئولان شهرستان در تقبل هزینه های مختلف دفتر اعم از اداری، مسکونی، پرسنلی، تجهیزاتی و خودرو بمدت ۴سال موکدا درخواست نمود وزارتخانه خود مخارج را عهده دار شود و دفتر را تحویل بگیرد‌ که در این مورد هم دکتر ظریف موافقت مکتوب خود را اعلام نمود.


1 نظر

  1. مهدي گفت:

    0

    0

    ايا دفتر وزارت امور خارجه لارستان چارت سازماني رسمي دارد؟.در کجا مستقر است و چرا تابلو و ادرسي مشخص ندارد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان