میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 فوریه 2017 ساعت 4:45 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 963 بازدید

جعفرپور به رییس جمهور و وزیر اقتصاد تذکر کتبی داد

__1_~1جعفرپور به رییس جمهور و وزیر اقتصاد تذکر کتبی داد

نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی برای موضوع رسیدگی به وضعیت آسیب دیدگان سیل اخیر در منطقه لارستان و جنوب به رییس جمهور تذکر داد.

به گزارش کانال اطلاع‌رسانی نماینده مردم، دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در جلسه علنی ۸ اسفند ماه مجلس به رئیس جمهور در خصوص رسیدگی به وضعیت خسارت دیدگان سیل و بارندگی شدید جنوب کشور و حوزه انتخابیه تذکر داد و خواهان کمک های بلاعوض، تسهیلات و پرداخت سریع بیمه به آسیب دیدگان سیل گردید.  تذکر بعدی جمشید جعفرپور در بعد ملی ، به وزیر اقتصاد در خصوص علت صدور مجوز به موسسات مالی ثامن الحجج (ع) و کاسپین و عدم نظارت بر توانمندی مالی این موسسات بوده است که باعث از دست رفتن دارایی جمع کثیری از هموطنان در ماه های پایانی سال و شروع سال جدید شده است که آنان را با دشواری در امرار معاش رو به رو کرده است. همچنین وی خواستار تسریع در بازگرداندن اموال مالباختگان شد.

آفتاب لارستان: لازم به ذکر است هیأت دولت در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست حسن روحانی با اختصاص بودجه ۵ میلیارد تومانی به استان فارس برای رسیدگی به خسارات و مشکلات ناشی از سیل اخیر موافقت کرد.


1 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  نماينده پرتلاش تذكر ندهد چه كند؟
  نماينده هاي بي تلاش با وزير هم آهنگ مي شوند و تونل مي زنند .چه توننلي
  به سلطان حسين گفتند اشرف نزديك اصفهان رسيد.
  گفت: ببين چه اصفهاني نوشتم . بزرگ

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان