میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در12 می 2014 ساعت 6:23 ب.ظ سرویس:اجتماعی 7 دیدگاه 2,739 بازدید

جعفرپور به وزراي اطلاعات و فرهنگ تذكر كتبي داد

جعفرپور به وزراي اطلاعات و فرهنگ تذكر كتبي داد

ديروز ۲۱ ارديبهشت ۹۳، جمشيد جعفرپور به وزراي اطلاعات و فرهنگ و ارشاد اسلامي تذكر كتبي داد. متن تذكر او را سايت خانه ملت چنين نقل كرد:

«جعفرپور نماینده لارستان، خنج و گراش به وزیر اطلاعات در خصوص تمرکز توان بر مسائل مهم و کلان ملی و عدم ورود در موضوعات مناقشه‌برانگیز منطقه‌ای و محلی و به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص توجه به تداوم و بلاتکلیفی در مدیریت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس و عوارض منفی آن و تسریع در تعیین تکلیف به صورت مناسب و درخور شأن استان در سال فرهنگ تذکر داد.»

به نظر مي رسد اين جملات كوتاه، نتيجه درخواست زياد هنرمندان فارس از نمايندگان مجلس براي ورود به مسئله مديريت ارشاد اين استان است. هنرمنداني كه اين روزها با شايعه انتصاب فردي با سابقه نظامي بر مسند فرهنگ اين استان به شدت نگران هستند و عصبانيت خود را در قالب چندين بيانيه و نامه سرگشاده نيز بيان كرده اند.

پيش از اين، در برخي اخبار تاييد نشده چنين مي آمد كه در روند انتصاب مديركل جديد ارشاد فارس، غير از متوليان اين امر يعني استاندار و وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي، برخي ديگر و از جمله وزير اطلاعات بر اساس برخي ملاحظات قومي و خويشاوندي، اعمال نفوذ مي كنند. اين روند البته تاكنون به صورت شايعه مطرح مي شد اما تذكر كتبي ديروز عضو كمسيون فرهنگي مجلس به سيد محمود علوي اين گمانه را در بين افكار عمومي هنرمندان فارس تقويت كرده است.

چند بيانيه اعتراضي هنرمندان استان فارس را در سايت هاي (ايلنا)، (تدبير)، (انتخاب)، (خبر پارسي) و (انصاف) بخوانيد.


7 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  جملات کوتاه نبوده ، متن کاملش در صحن قرائت شده و پایگاه خبری نماینده خلاصه متن رو نوشته .

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  به نظرم تذکر به علوی به خاطر بحث تعدد نمایندگان فارس بوده که دخالت بی جا و خارج از وظیفه ایشون باعث تذکر شده

 3. مویدی گفت:

  0

  0

  آفرین به دکتر جعفرپور،واقعا لذت بردم از دیدن این خبر،انشاالله دوره بعد هم خودشان به مجلس بروند تا جلوی زیاده خواهی دشمنان لارستان بایستند.

 4. محمود بهزادی گفت:

  0

  0

  درود بر دکتر جعفرپور نماینده دلیر لارستان بزرگ

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  آقاي دكتر تا آخر اين روند را ادامه بدهيد و نگذاريد امثال […] اينقدر اعمال نفوذ كنند. من فكر مي كنم امثال […] دارند وجه دولت روحاني را حداقل در منطقه خراب مي كنند.

 6. آرش زاده گفت:

  0

  0

  درود بر دکتر جعفرپور شجاعت وشهامت شما در بیان حقایق ودفاع از فرهنگ و ادب این خطه از این مرز بوم نشان از روحیه جهادی شما است و ما را یاد فداکاریها ورشادتهای رزمندگان ۸سال دفاع مقدس می اندازد خدا وند پشت وپناه شما باشد

 7. x گفت:

  0

  0

  دوکلام هم از مادر عروس

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان