میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در29 آوریل 2015 ساعت 3:30 ق.ظ سرویس:اجتماعی 7 دیدگاه 1,955 بازدید

جعفرپور خطاب به يونسي: مردم لارستان با اصالت، خونگرم، همراه و كم توقع هستند

جعفرپور خطاب به يونسي: مردم لارستان با اصالت، خونگرم، همراه و كم توقع هستند

جمشيد جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی به مناسبت حضور علی یونسی، دستیار ویژه رئیس جمهور در جمع مردم و مسئولین شهرستان لارستان که در حسینیه اعظم لار و در جوار مرقد حضرت آیت الله سید عبدالعلی آیت اللهی(ره) برگزار شد، ضمن خوش آمدگویی به فرستاده ویژه رئيس جمهور به خطه لارستان اظهار داشت: سفر ریاست محترم جمهور و هیئت دولت به استان فارس مایه خیر و برکت خواهد بود.

مردم لارستان بااصالت، خونگرم، همراه و كم توقع هستند

به گزارش وب سايت نماينده مردم لارستان، خنج و گراش وی در ادامه ظرفیت ها،‌ پتانسیل ها، توانمندی ها، سابقه سیاسی – جغرافیایی و مسایل مختلف منطقه را برای نماینده رئیس جمهور در لارستان تشریح کرد.

29
جعفرپور گفت: توقع است که بخشی از این درخواست ها در این سفر و بخش دیگر در ادامه کار دولت تدبیر و امید اجرایی گردد. وي مردم لارستان را مردمی با اصالت، خونگرم، همراه و کم توقع دانست و تأکید کرد: از ویژگی های بارز مردم منطقه لارستان همزیستی، همدلی و همراهی اهل تشیع و تسنن می باشد که این موضوع را همه به روشنی مشاهده می کنیم و این خود دستاورد بزرگی است و ما نیز باید فعالیت کار و تلاش بیشتر انجام دهیم تا روز به روز منطقه توسعه یابد.

وی گفت: دولت می بایست زیرساخت های لازم را در منطقه آماده کند تا سرمایه گذاران به این منطقه بیایند و تشویق شوند و در جهت رشد و رونق منطقه بکار گیرند و تولید، اشتغال و آبادانی ایجاد کنند.

جاده لارستان-بندرعباس جزو ده جاده خطرناك كشور است

عضو مجمع نمایندگان فارس ادامه داد: لارستان جزو کم بارش ترین مناطق استان فارس است و سالیان زیادی خشکسالی منطقه را فرا گرفته و دچار کم آبی شدیدی شده است. لذا اگر آب این منطقه حل شود کشاورزی، صنعت رشد پیدا می کند و حتی آب شرب مردم هم فراهم می گردد.

جعفرپور خاطر نشان کرد: جاده لارستان – بندرعباس بیش از ۳۵ درصد بار ترافیکی خودروهای سنگین استان فارس در خود جای داده است و یک جاده دو طرفه و آبستن حوادث زیادی است و جزو ۱۰ جاده خطرناک کشور محسوب می شود لذا با توجه به اینکه این پروژه دارای مصوبه است و کار مطالعه و مراحل آن انجام شده نیازمند است که دولت تدبیر و امید این همت را بکند و این جاده لارستان – بندرعباس و لارستان – جهرم را دوبانده و چهارخطه نماید.

30

وی در خصوص اجرایی نشدن پروژه راه آهن شیراز – لارستان – بندرعباس هم گفت، برای این پروژه سرمایه گذاری خارجی آماده است و تنها یک مشکل اداری است و آن کلمه «مشارکت» است که در مصوبه سال های پیش آمده است و با برداشتن کلمه مشارکت زمینه حضور سرمایه گذار خارجی برای ما امکان پذیر است.

جعفرپور با بیان اینکه مطالعه طرح منطقه ویژه اقتصادی لارستان انجام گرفته است تصریح کرد: اگر دولت کمک کند و طرح آن را به مجلس ارائه نماید زیرساخت های آن انجام خواهد شد و سفره گسترده ای است که سرمایه گذاران آن منطقه بتوانند در اینجا آبادانی، عمران، اشتغال را به ارمغان بیاورند و به تولید بپردازند.

 


7 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  چرا ذهنیت کم توقعی مردم را القا می کنید . در همین سفر سه پروژه به ارزش شش هزار میلیلرد در لامرد کلنگ زنی شده و شما هم چسبیدید به چن مطالبه پیش افتاده

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  بی توقع اند ! عجب تقاضای مهمی ! اقا این جاده قبلا تصویب چار بانده اش انجام شده کجایید؟ شاید مردم را ..

 3. س.م گفت:

  0

  0

  صد رحمت به آقای حسنی گراش.
  یه دوره رفت مجلس.
  همه کار کرد.
  این آقایون لاری که تشریف میبرن مجلس.
  جز هارت و پورت. هیچ چیز بارشون نیست.
  لار بعد از اینهمه سال. همونی هست که هست.
  نه تحولی. نه پیشرفتی . و نه هیچ چیز دیگه.
  مجلس رفتن. دل و جرات شیر میخواد. که این آقایون متاسفانه دل گنجشک هم ندارن.
  قاعدتا ، نباید هم پیشرفت کنیم .

  حرف حق

 4. 0

  0

  زنده باد مسعود راستی در نماز حمعه امروز

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  زنده یاد مسعود راستی

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  اقای نماینده فرمایش کردند مردم ما کم توقع اند . اقای وزیر هم پول ها را به کسانی داد که پر توقع بودند.

 7. هادی.لامرد گفت:

  0

  0

  جالبه نگاه کنید در تمام سایتهای لارستان بحث ونظر در مورد لامرد داغ است واینکه گفته شده به لارستان حسادت شده است.ولی در سایتهای لامرد اصلا نام هیچ شهری نیست چه رسد به لارستان.
  شما لارستانی های عزیز مارا سالها در محرومیت شدید قرار دادیدچرادست از سرمان بر نمیدارید.کاشکی الان به فکر نقاط محروم شهرستانتان باشید.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان