میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در5 جولای 2020 ساعت 8:02 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 45 دیدگاه 991 بازدید

«جعفرپور» مشاورِ وزیرِ میراث فرهنگی شد

«جعفرپور» مشاورِ وزیرِ میراث فرهنگی شد

به گزارش آفتاب لارستان، دکتر جمشید جعفرپور، نماینده سابق لارستان، خنج، گراش و اوز و رئیس دو دوره کمیسیون فرهنگی در مجلس دهم، طی حکمی ازسوی «علی اصغر مونسان» وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به عنوان مشاور منصوب شد.

در حکم وزیر آمده است:

جناب آقای جمشید جعفرپور

با سلام؛ نظر به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «مشاور اینجانب» منصوب می شوید.

نقش و جایگاه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به عنوان یک دستگاه فرابخشی در پیشبرد اقتصاد ملی و محلی، امکان ایجاد فرصت های برابر و مشارکت همگانی اقشار جامعه، کمک به ایجاد و توسعه مهارت های شغلی و تعمیق پیوندهای اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به ویژه همکاری و تعامل سازنده با سایر دستگاه ها و بخش خصوصی جهت تحقق اهداف، برنامه ها و ماموریت های وزارتخانه اهتمام شایسته به عمل آید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه خداوند متعال خواستارم.

علی اصغر مونسان/ وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

***

گفتنی است دکتر جمشید جعفرپور متولد سال ۱۳۴۲ در لار است، کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را از مدرسه عالی شهید مطهری در رشته فقه و حقوق اسلامی و مدرک دکتری خود را در همین رشته از دانشگاه تهران اخذ کرده است.

وی دانشیار پایه ۳۰ عضو هیئت علمی گروه حقوق خصوصی دانشگاه خوارزمی است و از سوابق اجرایی وی نیز می توان به دو دوره نمایندگی مردم لارستان، خنج، گراش و اوز، دو دوره ریاست کمیسیون فرهنگی مجلس، عضویت در شورای عالی انقلاب فرهنگی و معاونت سیاستگذاری دبیرخانه این شورا همچنین عضویت در شورای سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش و عضویت در شورای نقشه مهندسی فرهنگی کشور اشاره کرد.


45 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  3

  مبارکه آقای دکتر.ان شاءالله پیشرفت های روزافزون شما را ببینیم و برای لارستان مفید باشید.

 2. لارستان وخنج وگراش واوز گفت:

  0

  0

  الحمدلله، انشاالله همه لارستان بزرگ پیشرفت بکند عامل وحدت بودی داداش بعد شما رفتید دوستان متوجه شدند چگونه دید مناطق را به لار خوب کرده بودید متاسفانه دوستانی دنبال این می باشند که دید منطقه رابه لار بد کنند که به نفع رقبا این حوزه شود انشاالله پیشرفت بیشتری از شما ببینیم چون لیاقتش دارید

 3. ناشناس گفت:

  0

  2

  بسیارعالی. درود بر دکترجعفرپور بزرگ مرد اهل علم وفرهنگ شخصیت فرهیخته صادق وصالح افتخار لارستان بزرگ ومنطقه واستان فارس وکشور. با آرزوی توفیقات وخدمت به مردم وفرهنگ.

 4. ناشناس گفت:

  0

  2

  مردم فهیم لارستان به شخصیت های برجسته ملی به خادمین مردمی ودلسوز امثال دکتر جعفرپور افتخار میکنند. امید هست همچون گذشته با ولایتمداری و بصیرت وروحیه تعامل واعتدال وتعهد وتخصص خود درخدمت فرهنگ وهنر باشند وبامشاوره های خود باعث اعتلاء میراث فرهنگی وتوسعه درزمینه های مختلف شوند.

 5. ناشناس گفت:

  0

  1

  درود بر دکتر شریف و انقلابی

 6. لارستانی گفت:

  0

  1

  باسلام
  ان شاالله درراستای تلاشهای بی وقفه درزمینه های اجرایی همچون دوران نمایندگی مردم شریف لارستان ،خنج،گراش واوزدرمجلس شپرای اسلامی وعامل وحدت بخش درمنطقه وسیع لارستان بامردمان نیک وخونگرمش بیش ازپیش موفق وموید باشند. ان شاالله.

 7. ناشناس گفت:

  2

  1

  فقط میتونم بگم متاسفم. برای کشور برای میراث فرهنگی و برای جسد کم جان گردشگری.

 8. لاری گفت:

  0

  3

  ای اشتباه کردیم اشتباه از خود لار کردیم وگرنه حضور شما در کسوت نماینده برای لارستان بزرگ بهتر بود

 9. ناشناس گفت:

  0

  3

  جای خوشحالی و تبریک به مردم منطقه لارستان بزرگ دارد. هر جا که رشد و توسعه پیدا کرده بخاطر نیروهای انسانی در بدنه نظام و شخصیتهای ملی آن منطقه بوده.

 10. مجید لارستان گفت:

  0

  2

  با سلام ودرود
  تبریک و تهنیت به لارستان بزرگ
  ( مردم عزیز لارستان ، خنج ، گراش ، اوز )
  ان شاءالله که باعث خیروبرکت کشور و منطقه است.

 11. ناشناس گفت:

  0

  3

  ای ول ب جعفر پور خودمون

 12. ناشناس گفت:

  3

  0

  برای میراث لارستان چی کار کرده که برای میراث کشور چی کار بکنه؟

 13. ناشناس گفت:

  3

  0

  آره ایشون تو دوره نمایندگی شون، یه مدیر خفن رو برای میراث فرهنگی لار تثبیت کردن، تو دوره نمایندگی ایشون آثار تاریخی لار از این رو به اون رو شد و بافت تاریخی لار گلستون شد، چه وزیری، چه مشاور با تجربه ای.. دم شما گرم

 14. لاری گفت:

  2

  0

  واقعا که جعفرپور در دولتی که لرزانه پست گرفت اونم چی ؟مشاور !!!!یعنی الکی اگر واقعا جعفرپور کمی نفوذ داشت به عنوان معاون وزیر یا … معرفی میشد معمولا نمایندگان ادوار قبل اونایی که برشی ندارند را به عنوان مشاور وزرا معرفی میکنن تا بیکار نمونند نمایندگان شهرهای همجوار بعد از دوران نمایندگی میشن یکی مثل علوی و بشارتی مال ما هم ….. اقای

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   چند نماینده رو مثال بزن الان آقای عقل کل

  • مدینه صابری گفت:

   0

   2

   نداشتیم آ ! !!!!! لاری جان؛ مقام مشاور وزیر هم مقام خوبی است و باید قدر همین مقام را هم دانست و با سخنان خوب باعث دلگرمی و اعتماد به نفس دکتر شد و او را حمایت معنوی کرد .منکه از صمیم قلب برای دکتر جعفرپور توفیق می خواهم

 15. ناشناس گفت:

  1

  0

  باعث خرش وقتی است. بعله ایشان همیشه در حال کشیدن نقشه بوده اند خداوند در کشیدن نقشه ایشان را بدارد
  آخه برادر فرهنگ و نقشه چه سنخیتی دارند.

  • مدینه صابری گفت:

   0

   0

   نقشه کشی هم هنر می خواهد ؛ با توجه به کارهایی که دکتر جعفرپور در بخش فرهنگ و گردشگری انجام دادند به نظر می آید بتواند در این مقام نویدبخش نقشه های خوش در عرصه های گناگون از جمله میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی لارستان باشند.دکتر انسان عاقل و متوضعی هستند

 16. مدینه صابری گفت:

  0

  1

  تبریک به دکتر جعفرپور! واقعا کار فرهنگی تان در عرصه های گوناگون نتیجه داد.خوش به حالتان/از چنین موفقیتهایی انسان به وجد می آید و غبطه می خورد چون چنین مقامهائی را به هر کسی نمی دهند.

 17. خنج گفت:

  0

  1

  جناب آقای دکتر جعفرپور
  انتخاب شایسته شما را بعنوان مشاور وزیر میراث فرهنگی و گردشگری تبریک عرض می نماییم.

  • مدینه صابری گفت:

   0

   1

   تبریک ما را هم پذیرا باشید.خوشحال شدیم. در حالیکه سایه جناب جعفرپور را در عرصه فرهنگی در دوران نمایندگی درک کرده بودیم و نمی توانستیم از آن دل بکنیم ؛ اینبار به یکباره این خبر خوش و شادی آفرین مقام آوردن دکتر جعفرپور به سمت مشاور وزیر موجب مسرت و تلطیف اذهان شد. ان شاء الله باز هم دکتر جعفرپور خوش بدرخشد که در سمتهای بعدی نیز مسرت مردم را تأمین کند.

  • ناشناس گفت:

   1

   0

   پس الان نوبت میراث فرهنگی هست که به چند کشیده بشه

 18. ناشناس گفت:

  0

  1

  امیدوارم بتونه برای میراث فرهنگی لار بودجه خوبی بگیره

 19. ناشناس گفت:

  1

  1

  خیلی جالبه
  ایشان طی هشت سال که در کمسیون مجلس بود چه گلی به سر فرهنگ و میراث منطقه زد. ؟ در صورتیکه در تخصصش بود.
  طی این هشت حداقل می توانست زبان لارستانی را به ثبت میراث فرهنگی کشور برساند عرضه اینکار هم نداشت. خیلی عجیبه ..

 20. لاری گفت:

  1

  0

  تسلیت به جامعه فرهنگی کشور
  چنین ابلاغی ( البته سوری و ظاهر مآبانه جهت حفظ آبرو) برای ایشان آن هم از سوی […]‌ چون مونسان دور از ذهن نبود. سفر اول ایشان پس از انتصاب […]. رییس کمیسیون فرهنگی که الان هیچ جایگاهی در بدنه وزارت نداشته باشد نشان از ضعف، ناکارآمدی و […] بودن وی در دوره خود دارد. سمت مشاور را همه خوب میشناسند که چه زمانی و در چه صورت به افراد ابلاغ میکنند.مجددا تسلیت به جامعه ی فرهنگی ایران

 21. قابل توجه گفت:

  1

  0

  این دولت کارش. تمام میشود. پست. مشاور. وزیر. چندان. مهم. نیست. یک. پست. تشریفاتی. است. وبزودی هم. به. اتمام. میرسد.

 22. لارستانی گفت:

  0

  0

  تبریک به دکتر جعفرپور و مردم لارستان. به هر صورت هم ریاست کمیسیون فرهنگی در زمان نمایندگی و هم عضویت در شورای عالی فرهنگی در گذشته و حال همچنین جدیدا مشاورت وزارت میراث از شاستگی های ایشان است که کاملا نشان می دهد در تخصص خودشان مورد توجه است.

  بعضی ها نمی دانم بر چه اساس و منطقی این موفقیت ها را نمی توانند ببینند؟ مگر چیزی از شما کم می شود؟ این که یک افتخاره . بقیه افراد مدعی هم خودشون را نشان بدن و برای لارستان افتخار بیارن.

  شما می خواهید با این تفکر لارستان را مدیریت کنید؟ بدانید نه خودتان و نه لارستان را به جایی نخواهید رساند و به قهقرا خواهید رفت.

 23. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام دکتر جعفرپور ازت گله داریم به اندازه برج نه نه نادر کاش کمی انعطاف داشتی کوتاه امده بودی بلایی سر لار اوردی که تا سال ها باید اسیب انرا تحمل کنیم تعصب ویکدندگی شما باعث مشکلاتی خواهد شد که در اینده نزدیک شاهد ان خواهیم بود

 24. ناشناس گفت:

  0

  0

  انشالله کمکی کنید در ثبت جهانی بازار قیصریه

 25. طرفدار زبن لاری گفت:

  1

  0

  یک ضرب المثلی لاریا مواسی اگئن
  ریشی که در جونی ادر نیوند اتکه پیری ادر ندا.
  هشت سال رییس کمسیون فرهنگی مجلس اند حداقل اشنشئس یک زبان لارستانی اثبت برسنه.
  حالا که بد روزشه
  چشم آو ناخردای

 26. ناشناس گفت:

  0

  0

  اگر تبریک ومبارک بعد از اجرای کار در منطقه بیان دارید بهتر نیست.؟

 27. ناشناس گفت:

  0

  0

  شهرهایی چون جهرم ولامرد وزیر تحویل مملکت می دهند ماله ما برای یک مشاور شدن چقدر خوشحال شدیم
  هشت سال رییس کمسیون فرهنگی بود چه چیزی عاید لارستان ومنطقه شد حداقل هشت مورد سالی یک مورد نام ببرید .
  طرفدارانی که تبریک گفته اند هم می توانند پاسخ دهند.

 28. ناشناس گفت:

  1

  0

  هیات فوتبال لارستان طبق روال گذشته بنر چند میلیونی تبریک برای جناب جعفرپور فراموش نکنی

 29. چ گفت:

  0

  0

  مشکل اصلی میراث فرهنگی پول وبه قولی بودجه ومدیریت است. بودجه می تواند برای میراث منطقه فراهم کند بسم الله

 30. ناشناس گفت:

  0

  0

  اولین سوال شهروندان از مشاور وزیر این است هفت میلیارد قول وزیر چی شد؟

 31. ناشناس گفت:

  0

  0

  پس حالا مشخص می شود که کاسه برند به جایی که باز آورند قدح در اینجا مصداق عملی بخود می گیرد.
  اقای جعفرپور آقای مونسان رییس سازمان میراث آن زمان به لارستان دعوت می کنداقای مونسان در بین مسئولین لارستان و استانی قول هفت میلیارد تومان می دهد. جناب جعفرپور با این کارش یک کار تبلیغاتی انجام می دهد و سرپوشی می گزارد بر اینکه به مدت هشت سال نمایندگیش هیچ کاری برای میراث فرهنگی انجام نداده است.
  حال که جناب مونسان وزیر شد ورای اعتماد از نمایندگان بخصوص جناب جعفرپور گرفته قصد تلافی دارد. وضرب المثل بالا مصداق پیدا کرد.

 32. ناشناس گفت:

  0

  0

  مشاور در واقع همه میدونن یک پست تشریفاتی است و پست کلیدی و حساسی نیست این هم معمولا برای دلخوشی افراد پس از خواهش و تمنا میدن شهرستانهای اطراف یکی میشه وزیر ارتباطات جهرمی یکی میشه پست مهم و کلیدی وزیر اطلاعات علوی و میشن مدافع شهرشون برای توسعه یکی هم مثل نماینده ما که رئیس کمسیون فرهنگی بود کاری از دسش بر نیومدحالا که یک پست تشریفاتی بیشتر نداره باید به حال شهرمان گریست با چنین نماینده هایی که اینقدر نفوذ ندارند که بعد از نمایندگیشون پست کلیدی بگیرند و نمایندگی شهر عملا بالاترین پست مسولیتشونه چرا….
  .

 33. سوال از وزیر گفت:

  0

  0

  شان منزلت رییس کمسیون فرهنگی مجلس کجا مشاور وزیر کجا؟
  تعجب بنده از جناب وزیر میراث این است
  عملکرد جناب جعفرپور طی این هشت سال برای میراث فرهنگی منطقه چه بوده است که ایشان را مشاور خود کرده است؟

 34. ناشناس گفت:

  0

  0

  از همشهریان عزیز تقاضا داریم با کم قانع نشوید. تبریک وتهنیت برای مشاور شدن بسی سبک وبی وزن است برای منطقه لارستان.
  هرگاه از لارستان وزیر و یا رییس جمهور انتخاب شد آنگاه تبریک وتهنیت بگویید.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   درسته ولی با این دیدگاه تنگ بعضی افراد که چشم دیدن همدیگه ندارند به جایی نخواهیم رسید

 35. لاری کارمند گفت:

  0

  0

  در نبودن گوشت چغندر سالاره حالا قضیه مشاور شدن جعفر پوره بنده خدا خود وزیرش در بی پولی کاری نمیتواند بکند تا چه رسد به پست تشریفاتی مشاور وزیر

 36. ناشناس گفت:

  0

  0

  مدعی اصولگراییی کجا و مشاور وزیر دولت برجامی کجا قسم حضرت عباس یا دم خروس

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان