میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 جولای 2014 ساعت 3:43 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 847 بازدید

جلسه ستاد سوخت لارستان برگزار شد

جلسه ستاد سوخت لارستان برگزار شد

ستاد سوخت و قاچاق فرآورده های نفتی  شهرستان لارستان تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ جلسه ستاد سوخت و قاچاق فرآورده های نفتی  شهرستان لارستان به ریاست مهدی زینلیان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی  فرمانداری ویژه لارستان و با حضور کلیه اعضاي ستاد سوخت شهرستان در محل فرمانداری ویژه لارستان برگزار گردید.

sokht

دراین جلسه ابتدا زینلیان توضیحاتی در خصوص قاچاق سوخت در شهرستان لارستان با توجه به مرزی بودن شهرستان مطرح کرد. وی با توجه به  نگرانی صنعت گران و کارگاه های تولیدی از کاهش سهمیه سوخت، از ادارات ذیربط خواست تا توضیحات لازم را  در خصوص آمار سهمیه سوخت شهرستان و راهکارهایی جهت مرتفع شدن این موضوع بیان کنند.

 سپس مهندس ارقون معاون جهادکشاورزی لارستان نیز گزارشاتی در خصوص تعیین سهمیه سوخت شهرستان، نارضایتی کشاورزان از سهمیه سوخت اختصاصی به آنان با توجه  به میزان پروانه بهره برداری و همچنین وضعیت چاه های غیر مجاز  ارائه نمود.

همچنین فقیهی سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی لارستان هم در موضوع فراهم کردن سوخت کشاورزان بر اساس تایید اداره جهاد کشاورزی، سهمیه سوخت نفت گاز به روستای فیشور، مرتفع شدن مشکل توزیع سوخت شهر عمادشهر، با توجه به راه اندازی جایگاه توزیع فرآورده های نفتی در این شهر و بررسی تقاضای جابجایی سهمیه سوخت کشاورزان از روستایی به روستای دیگرمطالبی را مطرح کرد.

در ادامه  پس از گفتگو و تبادل نظرمقرر گردید؛ با توجه به سیاست دولت مبنی بر استفاده از گاز شهری در شهرک های صنعتی که دارای شبکه گذاری گاز شهری می باشند؛ صنعت گران و صنایع تبدیلی را توجیه نموده تا در اسرع وقت نسبت به متصل شدن به شبکه گذاری گاز  اقدام نمایند .

همچنین مقرر گردید امور آب لارستان با توجه به صورتجلسه بیست و ششمین جلسه کمیته حمل و نقل و سوخت استان مبنی بر حذف سهمیه سوخت چاه های کشاورزی غیرمجاز تا پایان مرداد ماه سال جاری،در همین ماه با هماهنگی جهادکشاورزی لارستان نسبت به تایید سوخت سه ماهه اقدام نمایند.

در ادامه مصوب شد با عنایت به مشکلات عدیده کشاورزان مبنی بر سفر به مرکز شهرستان در خصوص تایید سوخت کشاورزي، کشاورزانی که از طریق دفاتر پیشخوان دولت نسبت به ثبت نام سهمیه سوخت خود اقدام می کنند، اداره امور آب و جهاد کشاورزی لارستان ضمن پیگیری موضوع  سهمیه سوخت کشاورزان را تایید نمایند و اداره صنعت – معدن و تجارت لارستان گزارشی مبنی بر میزان تخصیص سهمیه سوخت شهرستانهای همجوار تهیه و به فرمانداری ارسال کنند.

در پایان مقرر گردید با توجه به حذف سهمیه سوخت چاه های غیر مجاز در سطح شهرستان، جهاد کشاورزی لارستان گزارش کاملی از تعداد حلقه چاه های غیر مجاز و همچنین سطح زیر کشت را که توسط چاه های غیرمجاز آبیاری می شوند تهیه و در اسرع وقت به فرمانداری ویژه لارستان اعلام نمایند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان