میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در24 سپتامبر 2014 ساعت 1:57 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده یک دیدگاه 1,867 بازدید

جلسه شوراي اداري شهرستان خنج برگزار شد

جلسه شوراي اداري شهرستان خنج برگزار شد

جلسه شوراي اداري شهرستان خنج صبح چهارشنبه ۲۶ شهريورماه ۹۳ به رياست مختار عباسي فرماندار اين شهرستان در سالن فرمانداري خنج برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري خنج در اين جلسه پس از تلاوت آياتي از قرآن مجيد، مختار عباسي فرماندار خنج ضمن گرامي داشت ياد امام خميني (ره) و شهدا و همچنين آرزوي طول عمر براي مقام معظم رهبري و همه ي خدمتگزاران نظام جمهوري اسلامي ايران از خداوند منان عافيت رهبر عزيز كشورمان را طلب كرد و همچنين پيشاپيش هفته ي دفاع مقدس و بازگشايي مدارس را گرامي داشت و گفت: هفته ي دفاع مقدس ياداور رشادتها، دلاور مرديها و از جان گذشتگي شير زناني است كه در عرصه ي هشت سال دفاع مقدس خاطرات خوبي را بر جاي گذاشتند و حافظ منافع ملي ما بودند، آنهايي كه گرانقدرترين سرمايه ي زندگي خود يعني جان خود را در راه خدا و براي سربلندي ميهن اسلامي تقديم كردند براي اين كه ملك، مملكت و دين بماند و ما امروز آزادانه و راحت زندگي كنيم.

IMG_3933 (1)

عباسي در ادامه اشاره اي به بحث تحول نظام سلامت داشت و گفت: دولت اين طرح را در ارديبهشت ماه سال جاري با هدف كاهش هزينه هاي درماني مردم و ارائه ي خدمات مناسب تر و با هزينه ي كمتر براي مردم اجرايي نمود و بسيج هم قصد دارد با داير كردن بيمارستان صحرايي در هفته ي دفاع مقدس خدمتي ديگر  در حوزه ي سلامت  انجام دهد كه همه ي دستگاهها و نهادهاي دولتي در اين مراسم همكاري و عنايت لازم را خواهند داشت.

عباسي در ادامه ي جلسه صعود تيم ملي واليبال به دور بعد و قهرماني تيم كشتي فرنگي كشور را تبريك گفت و همچنين روز سينما و روز شعر و ادب فارسي و ياد استاد شهريار را گرامي داشت.

در پايان مختار عباسي از زحمات و تلاشهاي آقاي محمدي رئيس دادگستري قدر داني كرد و همچنين  ياد مرحوم علوي دادستان شهرستان خنج را گراميداشت. در پايان جلسه نيز لوحي به رسم يادبود به آقاي محمدي اهدا گرديد.

IMG_3931 IMG_3938 (1)


1 نظر

 1. غلامی گفت:

  0

  0

  اخبار و تصاویر چند سال گذشته را در صورت امکان از روی سایت برداشته شود.
  جاهای دیدنی و ورودی های شهر را نمایش دهید تا اقتصاد مقاومتی که یکی از بندهای آن گردشگری است و باعث رونق اقتصاد منطقه و کشور

  می شود.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان