میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در28 آوریل 2014 ساعت 6:21 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,740 بازدید

جلسه شورای اداری شهرستان خنج به رياست استاندار برگزار شد/ ۳۸ مصوبه، خروجي اين جلسه بود

جلسه شورای اداری شهرستان خنج به رياست استاندار برگزار شد/ ۳۸ مصوبه، خروجي اين جلسه بود

روابط عمومی فرمانداری خنج: در جلسه شورای اداری و شورای برنامه ریزی و اشتغال که به ریاست استاندار فارس و با حضور مدیران ستادی استانداری، مدیران کل دستگاههای اجرایی استان، فرماندار، بخشداران و اعضای شورای اداری شهرستان خنج تشکیل شد، ۳۸ مصوبه به منظور توسعه اقتصادی، فرهنگی و عمرانی شهرستان به تصویب رسید.

فرماندار خنج در این جلسه ضمن خوش آمدگويي و خیر مقدم به استاندارفارس، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیران استانی و شهرستانی، به بیان بخشی از مسائل و مشکلات و درخواست های مردم این شهرستان نظیر مشکلات حوزه برق در شهر و روستاها، بهبود وضعیت جاده های بخش محمله و مرکزی، گاز رسانی به روستاهای تابعه، تأمین آب شرب مناسب برای روستاهای بخش محمله از سد هایقر، پوشش تلفن همراه در جاده های ارتباطی خنج- کورده- فراشبند، توجه ویژه به بحث اشتغال و صنعتی شدن شهرستان با فراهم آمدن زمینه آماده سازی شهرک صنعتی اشاره کرد و از توجه استاندار فارس و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در خصوص توجه ویژه در پیگیری و حل مسائل شهرستان تقدیر و تشکر نمود.

shoraie-edari1

در ادامه احمدی ضمن مهم و موثر برشمردن این جلسات و بازدیدها از شهرستانها در جهت شناخت پتانسیل ها و ظرفیت های موجود در مناطق، اظهار داشت: شناخت توانمندی های و ظرفیت های موجود در مناطق مختلف راه را برای برنامه ریزی در راستای توسعه و پیشرفت این مناطق هموار خواهد کرد.

استاندار فارس در ادامه بر لزوم ایجاد بستر و زمینه مناسبت به منظور تشویق و جذب سرمایه گذاران تأکید کرد و خاطر نشان ساخت: با تجمیع سرمایه های کوچک و سرمایه گذاری در بخشهای مختلف می توان برای نیروهای انسانی بیکار و جوان اشتغال ایجاد کرد و با بسیاری از مشکلات اجتماعی ماحصل بیکاری مقابله کرد.

shoraie-edari

گفتنی است از جمله پروژه های مصوب در این جلسه پروژه آماده سازی شهرک صنعتی، ارتقاي زیرساخت های ارتباطی در روستاها به عنوان بستر الکترونیک، تکمیل آب رسانی به روستاها، بهسازی تعدادی از راه هاي روستاهايی، صدور اسناد مالکیت اراضی مسکونی و اداری شهر، ایجاد مرکز درمانی و درمانگاه در مرکز بخش محمله و گاز رسانی به تعدادی از روستاهاست. در پایان حکم انتصاب بخشداران مرکزی و محمله به آنان اهدا شد.

shoraie-edari3 shoraie-edari2


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان