میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱:۳۵ ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 882 بازدید

جمعی از مدیران لارستان از پارک علم و فناوری فارس بازدید کردند+ عکس

جمعی از مدیران لارستان از پارک علم و فناوری فارس بازدید کردند+ عکس

به گزارش کانال اطلاع رسانی شورای شهرستان لارستان، در بازدید یک روزه چهارشنبه ۲۶ دی ماه، درکنار طاهری معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری ویژه لارستان، مدیر مرکز رشد فناوری، شهرداران اوز، بیرم و جویم؛ معاون شهرداری لار، رؤسای اداره منابع طبیعی، دفتر نظام مهندسی ساختمان و مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای؛ معاون جهاد کشاورزی، یکی از اعضای شورای شهر بیرم، شهردار پیشین اوز و دو نفر از مشاوران کمیسیون عمران شورای شهرستان، رییس و ۴ عضو این شورا را همراهی می‌کردند. میزبان این هیئت، دکتر سید مهدی نصیری معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری فارس بود.

در این بازدید  که به دعوت شورای اسلامی شهرستان انجام شد، دکتر نصیری معاون فناوری و نوآوری پارک فارس در جمع مهمانان خود، ضمن تشریح فعالیت‌های گسترده‌ی شرکت‌های دانش‌بنیانِ مستقر در پارک علم و فناوری، خواستار بهره‌گیری شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی شهرها از خدمات و محصولات این شرکت‌ها شد.

وی خدمات پژوهشگران و شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه مدیریت شهری، فضای سبز، آتش‌نشانی و دیگر حوزه‌ها را مفید و نوآورانه خواند و با اشاره به یکی از مصوبات خوبِ شورای شهر شیراز، بیان کرد: دیگر شوراهای فعال در استان هم می‌توانند با در نظر گرفتن آیین‌نامه‌های مالی، شهرداری‌ها را موظف به استفاده از محصولات و خدمات شرکت‌های دانش‌بنیان و قرار دادن یک ردیف بودجه برای حمایت از این شرکت‌ها کنند.

دکتر نصیری با قدردانی از شورای شهرستان لارستان برای دعوت از ادارات و نهادهای مؤثر در این بازدید، پیشرفت‌ها و اقدامات مرکز رشد فناوری لارستان را ستود و ابراز امیدواری کرد با همکاری این مرکز، شاهد ارتقای سطح کیفی خدمات گوناگون شهری در لارستان و دیگر مناطق بر اساس دانش و فناوری روز باشیم.

پس از این بازدید و آشنایی گروه با فعالیت‌های علمی، پژوهشی و فناورانه پارک علم و فناوری استان، رحیم مقیمی رییس شورای شهرستان لارستان، از حضور مهمانان سپاسگزاری و ابراز امیدواری کرد چنین بازدیدهایی با محوریت شورای اسلامی شهرستان ادامه یابد و بتواند در رونق دانش و فناوری لارستان مؤثر افتد.

وی از همه حاضران در بازدید به‌ویژه نمایندگان شوراهای بخش و شهر خواست نسبت به انتقال نکات اساسی این بازدید و امکان بهره‌گیری شهرها و بخش‌ها از فناوری‌های موجود در پارک فارس به عنوان درآمدهای پایدار اقدام کنند.


1 نظر

  1. منم گفت:

    0

    0

    دو نفر از مشاوران کمیسیون عمران شورای شهرستان؛ عنوان بسیار زیبایی است ولی مشاورانی که حرفشان که در شورا خریدار ندارد نمونه اش خیابان معلم و مسدود شدن چهار راه ها و داغون کردن سیستم شهرجدید که هر چه داد زدند دلیل علمی آورند مرغ اعضای شورا و شهرداری یک پا داشت و کار خودشان را کردند.
    هر چند که حضور این افراد در پارک علم و فناوری توجیهی ندارد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان