میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در4 می 2020 ساعت 6:39 ق.ظ سرویس:مطلب شما 8 دیدگاه 429 بازدید

جناب نماینده منتخب؛ از عملکرد نسنجیده مسئولین به شما شکایت آورده ام!

توضیح «جمشیدی» به سوء تفاهم ها

جناب نماینده منتخب؛ از عملکرد نسنجیده مسئولین به شما شکایت آورده ام!

آفتاب لارستان: انتشار مطلب محمدعلی جمشیدی مدیرمرکز آموزش و توسعه بازرگانی لارستان در انتقاد به راه اندازی دو آزمایشگاه کرونا در لار و گراش واکنش های متعددی ازجمله از سوی حسین زاده نماینده منتخب برانگیخت. جمشیدی حالا برای توضیح برخی ابهامات یادداشت جدیدی نوشته و برای «آفتاب لارستان» ارسال کرده است که در ادامه می خوانید:

***

با سلام و درود خدمت جناب مهندس حسین زاده عزیز و تشکر بابت پاسخگویی به یادداشت اینجانب.

به دلیل سو تفاهم پیش آمده و اثبات حسن نیت خود و باور به وحدت منطقه به عنوان تنها راه پیشرفت و توسعه؛ ذکر چند نکته را ضروری می دانم:

اولا بنده به هیچ وجه سیاسی نبوده و نیستم و اصولاً سر رشته ای در سیاست ندارم و سیاسی کاری را سمی در جهت توسعه منطقه می دانم و از منظر دانش و تجربه اندک خود؛ دغدغه های هم نسلان خود را جهت پیشرفت و آبادانی زادگاهم مطرح نموده ام و خداوند را شاهد می گیرم که قصدم فقط اصلاح وضع موجود و توسعه متوازن منطقه می‌باشد. (و به این معنی ناسیونالیست بودن را افتخار می دانم). لازم به ذکر است که این یادداشت نخست در پیج شخصی اینجانب درج شده است و با درخواست مدیر محترم سایت آفتاب در اختیار این رسانه قرار گرفت.

دوم توجه مخاطبان فهیم را به معنای «شکواییه» در لغتنامه تخصصی حقوق جلب می کنم: شکایت کردن، دادخواهی کردن، عرض حال کردن، داد خواستن، عارض شدن و…

شکواییه در اصطلاح  یعنی شکایت بردن به مقام و مسئول بالاتر که در متن مذکور بنده از عملکرد نسنجیده و غیرکارشناسی مسئولین فعلی به نماینده مردم که خوشبختانه متخصص در صنعت هم هستند شکایت برده ام و از ایشان تقاضای دادخواهی و احقاق حقوق مردم منطقه را دارم و در ادامه متن نیز ایشان را قاضی و شاهد گرفته ام!

بنده در هیچ بخشی از متن ایشان را مسبب اشتباه و خطای انجام شده و اسراف بیت‌المال و سرمایه های خیرین معرفی نکرده ام و با روند اخذ مجوزات به ضرورت آشنا هستم.

اتفاقا انتظار می‌رفت مسئولین محترم دانشکده علوم پزشکی شهرستان های لار و گراش پاسخگو باشند و درخصوص موازی کاری اتفاق افتاده توضیح دهند که متاسفانه هیچ تغییری در منش و شیوه مدیریت شان مشاهده نمی‌شود!

و نکته آخر اینکه بنده ملتفت هستم که دوره نمایندگی ایشان هنوز شروع نشده است (که البته در عمل شروع شده و فعالیت های اخیر ایشان؛ مؤید این امر است) اما به جهت آگاهی ایشان از شرایط و وضعیت منطقه در حوزه صنعت و تولید و کارآفرینی و بیان مشکلات و عقب ماندگی منطقه نسبت به نقاط دیگر استان و کشور؛ تعمدا ایشان را مخاطب قرار داده ام که البته از لحاظ قانونی هم ایشان بالاترین مقام نظارتی در منطقه و حافظ بیت المال و ضامن اجرای قوانین هستند.

در همینجا آمادگی کامل خود را برای همکاری با ایشان برای توسعه و آبادانی منطقه کهن گراش؛ اوز؛ خنج و لارستان اعلام می دارم .به امید ایرانی سر فراز…


8 نظر

 1. ملا گفت:

  0

  0

  تیتر “شکواییه به نماینده جوان” تا ” شکواییه به نماینده جوان از دست مسئولان” خیلی فرقه

  • محمد علی جمشیدی گفت:

   0

   0

   سلام دوست عزیز
   تیتر یادداشت بنده
   «در حسرت توسعه در سرزمین تجار » است
   ممنون از توجه شما

 2. لاری گراشی اوزی خنجی گفت:

  1

  0

  درود بر شما که دغدغه وحدت و توسعه منطقه را دارید
  انشالله که با همکاری همه ی جوانان متخصص منطقه به زودی عقب ماندگی‌ها جبران شود.

 3. ستاره گفت:

  1

  0

  دغدغه مهندس جمشیدی،دغدغه همه جوانان هم نسل ایشونه.کاش مسئولین به جای خودنمایی و تکبر،کمی هم به فکر مردم بودن.

 4. مصطفی ملتفت گفت:

  1

  0

  دغدغه مندی تان به عنوان یک شهروند مطالبه گر ستودنی است و طرح مسئله تان ضروری و کاملا درست بود ممنون.

 5. گراشی وانتخابات مجلس گفت:

  0

  0

  از تاریخ ۷ خرداد سکان نمایندگی منطقه بدست فرزند خلف گراش وگردانندگان گراشی خواهد افتاد اینشالله که در سایه مرکزیت وتصمیم گیری ایشان هم شهرستان گراش وهم سایر مناطق حوزه انتخابیه به حق وحقوق خود برسند وصد البته مرکزیت منطقه ای گراش بیشتر مطرح شود

  • لار گفت:

   0

   0

   اتفاقا دوست داریم جناب نماینده جدید موفق باشند تا جناب جعفرپور را با یک میزان دیگر مقایسه کنیم

 6. لار گفت:

  0

  0

  حداقل کاری که جناب جعفرپور باید انجام میداد در زمینه فرهنگی و میراث فرهنگی و گردشگری بود که می تونست مجوزها جهت واگذاری به بخش خصوصی بگیره و نکرد مثلا قلعه اژدها پیکر رو از دست میراث بی فرهنگی خارج میکرد میداد یه نفر مکان تفریحی گردشگری تاریخی می ساخت

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان