میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۷:۰۷ ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 195 بازدید

جهادگران لارستانی به کمک سیل زدگان لرستان رفتند+ عکس

جهادگران لارستانی به کمک سیل زدگان لرستان رفتند+ عکس

با بدرقه مسئولین شهرستان لارستان، اولین کاروان جهادگران لارستانی به مناطق سیل زده لرستان اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه لارستان، روز گذشته با بدرقه مسئولین شهرستان، اولین کاروان جهادگران لارستانی از محل سپاه ناحیه لارستان برای امدادرسانی به مناطق سیل زده لرستان عازم این استان شدند.

این گروه ۵۰ نفره متشکل از پاسداران و بسیجیان جهادگر لارستانی که توسط بسیج سازندگی سپاه لارستان و با همکاری کانون اردوهای جهادی رضوی لارستان به مناطق سیل زده استان لرستان عازم شدند قرار است به مدت ۱۰ روز در شهرستان پلدختر استان لرستان به خدمت رسانی و امداد رسانی به هموطنان عزیزمان بپردازند.

در ضمن ۱۰۰ بسته فرهنگی آموزشی که با مشارکت دانش آموزان لارستانی و گروه جهادی جهادگران مهدوی تهیه شده بود جهت توزیع در بین دانش آموزان مناطق سیل زده به همراه ۵۰۰ بسته حلوا مسقطی لاری برای توزیع در جشن های اعیاد شعبانیه به همراه این کاروان به مناطق سیل زده ارسال شد.

لازم به ذکر است اولین محموله کمک های نقدی و غیر نقدی مردم لارستان نیز در روزهای آینده به مناطق سیل زده استان لرستان ارسال خواهد شد.


2 نظر

 1. Saeed Mahmoodian, M.D. گفت:

  1

  0

  Chenin a’amaali dar Islam Jehad Akbar khaundeh mishavand va padasht nikoo-tari dar donya o aakherat baraye onha moqar-rar shodeh and. Khoda be hamrahetan.

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام بیشتر عکس مسولین بود تا بچه ها؟؟؟؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان