میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در5 دسامبر 2019 ساعت 10:51 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 294 بازدید

جهانبانی: برای ائتلاف، تابع عقلای شهر گراش هستم/ امیدوارم به زودی «استان لارستان» تشکیل شود

جهانبانی: برای ائتلاف، تابع عقلای شهر گراش هستم/ امیدوارم به زودی «استان لارستان» تشکیل شود

دومین گراشی که در پنجمین روز ثبت نام از یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سالن اجتماعات «شهید مسعود امامی» فرمانداری ویژه لارستان حضور یافت، «سید عباس جهانبانی» بود. وی پس از طی مراحل ثبت نام در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنان پاسخ داد:

وی ضمن معرفی خود گفت: بازنشسته ی آموزش و پرورش هستم. در حال حاضر، در دفتر صندوق قرض الحسنه حوزه ی علمیه باقرالعلوم و برای امور مالی حوزه کار می کنم.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مورد هدف از شرکت در انتخابات اظهار کرد: با توجه به سوابق مدیریتی در سمت های مختلف انجام وظیفه کرده ام و در دوره ی هفتم و دهم نیز در این عرصه پا گذاشته ام با این نیت که بتوانم خدمت بهتر و مطلوب تری به مردم خوب، فهیم و دانشمند منطقه داشته باشم در عرصه ی انتخابات شرکت کرده ام.

یکی از برنامه هایم، به کارگیری نیروهای کارآمد و پرتوان در منطقه است

جهانبانی در مورد برنامه هایش گفت: اجازه دهید برنامه هایم را زمانی که تبلیغات رسمی شروع شد اعلام کنم اما در حال حاضر یکی از برنامه هایم به نقش نماینده در به کارگیری نیروهای کارآمد و پرتوان در سطح حوزه انتخابیه اشاره دارد. یک نماینده ی خوب باید تلاش کند که نیروهای کارآمد کل حوزه ی انتخابیه اش را شناسایی کند.

وی اضافه کرد: در ادوار گذشته این کار کمتر صورت گرفته است. یکی از برنامه هایم این است که اگر مردم حوزه انتخابیه به من اعتماد کردند و انتخاب شدم تلاش کنم که این برنامه اجرایی شود.

مستقل و تابع ولایت فقیه هستم

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد جناح سیاسی اش اظهار کرد: مستقل و تابع ولایت فقیه هستم، تا حالا بوده ام، امیدوارم در ادامه نیز استمرار داشته باشد.

سید عباس جهانبانی در مورد ائتلاف خاطرنشان کرد: در این دوره با پیشنهاد و اصرار جمعی از معتمدان و بزرگان شهر به عرصه انتخابات پا گذاشته ام. موضوع ائتلاف را به عقلای شهر واگذار می کنم. اگر آنان تصمیم بگیرند که نفر اول باشم و بقیه پذیرفتند در خدمت شان هستم اما اگر به عنوان نفر دوم باشم تابع ام.

وی در مورد شرایط سنی اش گفت: صبح ها از ساعت هفت تا یک بعد از ظهر سر کار می روم. ساعت سه بعد از ظهر یا جلسه ی شورای حل اختلاف دارم تا ساعت هفت یا در دانشگاه کلاس دارم. هر روز نزدیک ۱۴ ساعت کار می کنم و در توان خودم می بینم که این کار را هم به طرز شایسته ای انجام دهم.

با توجه به وضعیت معیشتی مردم، ستادهای انتخاباتی در هزینه ها اسراف نکنند

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مورد هزینه ی تبلیغات انتخاباتی اش اظهار کرد: مشت، نمونه ی خروار است؛ در دوره ی هفتم که به میدان آمدم نزدیک به پنج میلیون و پانصد هزار تومان هزینه کل تبلیغاتم شده است. یعنی با حداقل هزینه ها کار کرده ام. اکنون نیز با توجه به وضعیت معیشتی مردم و جامعه اگر ستاد انتخاباتی اقدام به اسراف کند به نظر من کار بیهوده ای کرده است.

جهانبانی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه اگر به عنوان نماینده انتخاب شود، مردم از چه کانال هایی می توانند با وی ارتباط برقرار کنند تصریح کرد: در اولین فرصت در شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز دفاتر ارتباط با نماینده راه اندازی می کنم تا پاسخ گوی مردم باشند؛ حتی در بخش ها نیز شخصی را به عنوان رابط بین بخش ها و روستاها با مرکز شهرستان قرار می دهم که مردم روستاها نیز از این قضیه محروم نمانند. در مورد رفتن نماینده به شهرها نیز سعی می کنم با رعایت عدالت باشد و نوبت رعایت شود. به همه جا باید سر زد و خواسته ها و نظرات مردم را شنید و تا حد امکان تلاش کرد تا بتوانیم به مردم خدمت کنیم.

وی در گفت و گوی اختصاصی با سایت «آفتاب لارستان»، نظر خود را در مورد هر یک از موضوعات زیر بیان کرد:

استان لارستان: از آرزوهای دیرینه مردم حوزه انتخابیه بوده و امیدوارم که به زودی تحقق یابد

برجام: هم ویژگی مثبت دارد و هم منفی، با مثبتش موافقم و با منفی اش مخالف

علی اصغر حسنی: از هم شهری ها و دوستانم و همچنین مورد احترام است.

اصغر فرودی: فرماندار شهرستان مان و مورد احترام است

حسن روحانی: رئیس جمهور و مورد احترام

سید محمد خاتمی: مورد احترام است اما دیدگاهش با دیدگاه من هم خوانی ندارد.

اعتراضات بنزینی آبان ماه ۹۸: اعتراضات به جا و مورد حمایت اما اغتشاش و خرابکاری ممنوع است و باید با آن برخورد جدی کرد

جاده ی لار-جهرم: باید هر چه سریع تر دوبانده شود

جمشید جعفرپور: نماینده ی اصول گرای مجلس و مورد احترام است

مجلس دهم: متوسط

اختلاس: کار شوم است و مورد تایید نیست

سایت «آفتاب لارستان»: ان شاا… موفق باشند


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  شما دوره قبل میگفتید چون اصلاح طلب بودم رای نیاوردم!! الان چرخیدید؟!

 2. فرهنگی گفت:

  0

  0

  بنده چند سالی با ایشان در آموزش پرورش همکار بودم. الحق والانصاف ، انسان متواضع ، کارکشته ، باسواد و بدون غل و غشی هستند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان