میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در19 فوریه 2020 ساعت 5:57 ق.ظ سرویس:مطلب شما 7 دیدگاه 427 بازدید

جهت دهی اشخاص در انتخابات بخاطر کم کاری رسانه هاست

جهت دهی اشخاص در انتخابات بخاطر کم کاری رسانه هاست

فایزه رضائی: در گفتگویی کوتاه با دوستان و برخی همشهریانم در مورد انتخابات مجلس شورای اسلامی به بحث و تبادل نظر پرداختم و متوجه شدم که…

این روزها با نزدیک شدن به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی مورخه دوم اسفند ماه ۹۸، در فضای مجازی، محافل دوستانه، نشست های سیاسی و گپ و گفت های خانوادگی بحث انتخابات و موضوع شرکت یا عدم شرکت در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی داغ است و در روزهای پایانی داغ تر هم می شود.

در گفت و گویی کوتاه با دوستان و برخی همشهریانم در این مورد به بحث و تبادل نظر پرداختم و متوجه شدم ذهن خیلی از افراد درگیر این سؤال است که آیا در انتخابات شرکت کنیم یا خیر؟

اما این سوال پاسخ هایی هم دارد؛ عده ای می گویند: مشکلات تمامی ندارد، گرانی است، فقر است، بیکاری است، اعتیاد است، رنج است، درد است، خرابی زیر ساخت ها ست و هزار و یک درد بی درمان دیگر.

عده ای می گویند: اصلاح طلب بودنمان زیر سوال می رود و عده ای دیگر می گویند مردم همسو نمی شوند… این سوال شاید سوال همه نباشد ولی ذهن خیلی ها را درگیر کرده است.

آنها می گویند: شخصی که انتخاب می شود در مصدر قدرت می نشیند و ارتباط با مردم و وعده وعیدها را فراموش می کند…

در این بین من به این می اندیشم و آن اینکه اگر فرهیختگان، علما، اساتید دانشگاه، معلمان، کارمندان و روشنفکران، با شهامت و جسارت از لاک محافظه کاری بیرون می آمدند و شهروندان عادی را که همیشه الگو پذیر بزرگان خود بوده اند با سوالات آیا رأی بدهم یا ندهم؟!  به چه کسی رای بدهم؟! در هاله ای از ابهام باقی نمی گذاشتند وضعیت جور دیگری بود هر چند که معتقدم مردم و فعالان اجتماعی در بسیاری از مواقع جلوتر از روشنفکران و جناح های سیاسی هستند آنها می دانند کسانی که در لفافه حرف می زنند خود زمانی نیاز به آراء و کمک مردم دارند.

این حرف را من به ضرس قاطع می گویم شهروندان در انتخابات شرکت می کنند آن هم با آمار بالا و در ساعات پایانی که همیشه شلوغ و پرازدحام بوده است آنان در پای صندوق های رای حاضر می شوند اما …

اما یک نکته مهم و اساسی می ماند و آن اینکه، کسانی که پای صندوق های رای می روید آگاهانه انتخاب کنید سرنوشت خود را ۴ سال دیگر به دست کسانی نسپارید که به برای سومین بار به اصطلاح خود به قصد خدمت و هدف الهی وارد میدان شده اند، در انتخابات شرکت کنید و با یک انتخاب صحیح هویت و فرهنگ اوز و اوزی را حفظ کنید تا ۴ سال دیگر بتوانید پاسخگوی سوالات بی‌شماری باشید که خواهند پرسید چرا رای دادید؟!

هشت سال به جا ماندن زمان کمی نیست… روشنگران، علما، شعرا، نویسندگان، فرهنگیان، رسانه های واقعی و مردم شریف برای بهبود وضعیت شهر بکوشیم. با شناخت کلی نسبت به مشکلات خود، شهر و مردم شهرمان رای دهید نه به خاطر ثبت مهر در شناسنامه تان یا ترس از استخدام نشدن یا برکنار شدن و نه به صِرف دست یابی به منافع شخصی…

آنانی که قد علم کرده و برای دستیابی به مطامع و منفعت شخصی خود دست به انتخاب زده و دیگران را به این راه تشویق می نمایند بخاطر کم کاری صاحب نظران و فرهیختگان و رسانه هایی است که زیر پوسته ای به نام محافظه کاری پنهان شده اند.

رسانه های واقعی، دغدغه ها و مشکلات بی شمار مردم را به صورت عمومی مطرح و پیگیری می نمایند و افکار عمومی مردم را با آگاهی بخشی به آنها، به سمتی سوق می دهند تا با دیدی آگاهانه در سرنوشت اجتماعی خویش نقش داشته باشند.

به امید برگزاری انتخاباتی سالم و انتخاب فردی شایسته و خداشناس.


7 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  1

  اگه دقت کنی می بینی مردم در مجموع در زمان خودش به بهترین انتخاب دست زده اند

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  یعنی مردم در مجموع اشتباه نمی کنند.

 3. عصر بیداری گفت:

  0

  5

  آفرین بر فرهیختگان شهر اوز در قضیه شهرستان شدن هم مشخص شد که لار همه خوشحالند به جز عده ای معلوم الحال این تکه خیلی چسبید:سرنوشت خود را ۴ سال دیگر به دست کسانی نسپارید که به برای سومین بار به اصطلاح خود به قصد خدمت و هدف الهی وارد میدان شده اند

  رای لار اوز خنج گراش به مرد با حیا و اخلاقی که مدام توسط هوچی ها تخریب می شود بروجردی بروجردی

  • صبح امید گفت:

   0

   0

   مخالفین ارتقا اوز افرتدی مثل […] بودند که الان همراه بروجردی هستند

 4. ناشناس گفت:

  0

  1

  احسنت بر شما 👏👏👏

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  احسنت بر شیر زن فرهیخته اوز

 6. از بخش بید شهر اوز گفت:

  0

  0

  رای ما درین دوره جناب بروجردی است مردی توانا واشنا به سیاست وخدمت به مردم

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان