میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱:۱۹ ق.ظ سرویس:عناوین اصلی بدون دیدگاه 223 بازدید

جوان لارستانی به اردوی تیم ملی کشتی آزاد جوانان دعوت شد

نام «محمدرضا عسکرپور» در میان ۳۶ آزادکار برتر جوان کشورمان

جوان لارستانی به اردوی تیم ملی کشتی آزاد جوانان دعوت شد

دبیر هیأت کشتی استان فارس گفت: کشتی گیر لارستانی به عنوان تنها نماینده استان فارس در اردوی تیم ملی کشتی آزاد جوانان جمهوری اسلامی ایران حضور پیدا می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و‌جوانان استان فارس، فریبرز منوچهری با اعلام این خبر اظهار داشت: فدراسیون کشتی ایران ۳۶ آزادکار را به اردوی تیم ملی جوانان کشور دعوت کرده است که نام محمدرضا عسکرپور دلاور لارستانی در میان آنها دیده می شود.

وی خاطرنشان کرد: این اردو از پنجم آذرماه سال جاری در خانه کشتی شماره دو تهران آغاز می شود و تا یازدهم آذرماه ادامه خواهد داشت.

دبیر هیأت کشتی استان فارس در ادامه افزود: محمدرضا عسکرپور پس از کسب مدال طلای پیکارهای کشتی آزاد گروه «ب» جوانان کشور، نظر کادر فنی تیم ملی را به خود جلب کرد و در اولین سال رده سنی جوانان موفق ظاهر شد.

منوچهری ضمن تقدیر و تشکر از رییس هیأت کشتی شهرستان لارستان و تمامی دست اندرکاران، تصریح کرد: محمدرضا عسکرپور چندین مدال پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی کشور را دارد و در اردوهای مختلف تیم ملی نیز حضور داشته است.

وی با اشاره به اینکه تقی اکبرنژاد به عنوان سرمربی و حسن طهماسبی، مسعود واحدی و مهدی برائتی مربیان ارشد این اردو هستند، اظهار داشت: رسول دهقان نژاد، محمد اصلانی، جابر پارسی، حیدر ناصری و دو مربی با معرفی هیأت کشتی استان لرستان و همدان نیز به عنوان مربی حضور دارند و پرویز عالی سرپرست کشتی گیران آزاد کار حاضر در اردوی تیم ملی جوانان کشور است.

وی هدف این اردو را آمادگی هرچه بیشتر کشتی گیران جوان کشورمان جهت حضور قدرتمند در مسابقات «جام بین المللی شاهد» عنوان کرد و گفت: رقابت های کشتی آزاد رده سنی جوانان جام بین المللی شاهد روزهای ۱۰ و ۱۱ آذرماه ۹۶ در شهرستان سیرجان استان کرمان برگزار می شود.

لازم به ذکر است دکتر جمشید جعفرپور رییس کمیسیون فرهنگی و نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس طی پیامی، حضور محمدرضا عسکرپور در ترکیب تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران که قرار است در پیکارهای بین المللی جام شاهد شرکت کند را تبریک گفت.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان