میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 دسامبر 2019 ساعت 4:10 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 5 دیدگاه 307 بازدید

جوکار: همیشه در برابر بزرگی لارستان ایستاده ام/ آخرین کتابی که خواندم «قلعه حیوانات» بود/ از «جعفرپور» به بزرگی یاد می کنم

جوکار: همیشه در برابر بزرگی لارستان ایستاده ام/ آخرین کتابی که خواندم «قلعه حیوانات» بود/ از «جعفرپور» به بزرگی یاد می کنم

«محمود جوکار» هفتمین داوطلبی بود که در روز پایانی برای نام نویسی یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز به فرمانداری ویژه لارستان آمد. وی پس از طی مراحل ثبت نام، در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنان پاسخ داد:

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی ضمن معرفی خود اظهار کرد: متولد سال ۱۳۶۲ در بنارویه هستم. دوران ابتدایی، راهنمایی و دبیرستانم را در بنارویه گذراندم. در سال ۱۳۸۵ در آزمون استخدامی گمرک جمهوری اسلامی شرکت کردم و پذیرفته شدم. اکنون نیز در گمرک شهید رجایی بندرعباس کار می کنم. از سال ۸۵ تا کنون نیز با توجه به شغلم، در بندرعباس ساکن هستم.

جوکار اضافه کرد: در زمانی که کارمند بودم توانستم مقطع کارشناسی ارشد را در دانشگاه پیام نور قشم بگذرانم و از سال ۹۴ تا کنون نیز دانشجوی مقطع دکترای رشته ی مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی در دانشگاه آزاد بین الملل قشم هستم که توانسته ام آزمون جامع را هم با موفقیت پشت سر بگذارم و اکنون ترم آخر هستم و قرار است در چند ماه آینده دفاعم را نیز انجام دهم.

به دنبال ایجاد وحدت و جذب سرمایه اقتصادی برای منطقه هستم

وی در مورد هدف از نام نویسی در انتخابات گفت: هدف اصلی ام، ایجاد وحدت در بین شهرستان هایی است که در حوزه ی لارستان باقی مانده اند.

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز خاطرنشان کرد: بر اساس ارتباطاتی که از قدیم از طریق تجارمان با کشورهای حوزه ی خلیج فارس و حتی هندوستان داشتیم، لارستان از نظر اقتصادی جایگاه بزرگی دارد. بنابراین، یکی از اهداف اصلی ام اقتصاد است. اگر بتوانیم در زمینه زیر ساخت ها، کارخانجات و ایجاد شرکت های تولیدی مسیری را باز کنیم که تجار بتوانند سرمایه گذاری کنند، بسیار موثر است.

محمود جوکار افزود: یکی دیگر از اهدافم، راه سازی است. با توجه به تصادفات بسیاری که در مسیر لار جهرم و همچنین مسیر گراش به سمت خنج و عسلویه اتفاق می افتد باید در این زمینه بیشتر کار کنیم و بیشتر به آن بپردازیم.

مستقل هستم

وی در مورد جناح سیاسی اش گفت: هدف اصلی ام مردم هستند و به هیچ حزب و جناح سیاسی ای وابسته نیستم. مستقل هستم.

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا سابقه ای که دارید، برای نمایندگی مجلس کافی است اظهار کرد: نزدیک به ۱۴ سال است که کارمندم، علاوه بر آن کارشناس رسمی دادگستری هستم. در این مورد، من نمی توانم نظر دهم. قضاوت با دیگران است که آیا من شایستگی اش را دارم یا نه.

جوکار در گفت و گوی اختصاصی با سایت «آفتاب لارستان»، در مورد آخرین کتابی که خوانده است گفت: کتاب «قلعه حیوانات» را دو سه ماه پیش خواندم.

وی در پایان، نظر خود را در مورد هر یک از موضوعات زیر بیان کرد:

استان لارستان: خدا را شکر می کنم که اول ایرانی هستم و دوم لارستانی. همیشه در برابر بزرگی لارستان ایستاده ام.

جمشید جعفرپور: در دوره ای که رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس بوده اند، کارهای بزرگی را در زمینه ی فرهنگی برای لارستان انجام داده اند که جای تشکر دارد؛ از ایشان به بزرگی یاد می کنم.

شعار انتخاباتی: اتحاد

گمرک: دروازه ی اقتصادی ایران

انتخاب فرماندار اهل تسنن: باید اول به تخصص بنگریم و اینکه بتواند برای ما کاری انجام دهد. مذهب نباید جزو اولویت های کارمان قرار گیرد

چند همسری: تمرکز را از آدم می گیرد

وزیر زن: تخصص باید در اولویت باشد، نه مذهب و نه جنسیت نباید جلوی تخصص را بگیرد

دولت تدبیر و امید: احترام می گذارم


5 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  ایشون واقعا متوجه نیستن که معنای عبارت “در برابر چیزی ایستادن”، مقاومت کردن در برابر اون چیزه؟؟؟ اونوقت دکتری هم میخونن؟ حجم بی سوادی بیداد میکنه

 2. لارستانی گفت:

  0

  0

  سلام و احترام
  از اینکه سعی میکنید در این دوره شرکت و خدمت کنید جای خوشحالی است که هر کسی در خود میبیند میتواند خدمتی به این منطقه کند، اما متاسفانه تمجید شما از فردی که در ریاست کمیسیون فرهنگی است نشان داد که هنوز از توانمندی یک فرد در جایگاه مسئولیتی مجلس آگاهی نداریدو نمیدانید که فعالیت فرهنگی شامل چه حوزه هایی میشود؛ کدام پیشرفت فرهنگی در منطقه بوجود امده که شما خود را مدیون اقای دکتر جعفرپور میبینید که فعالیتی ارزنده کرده باشد؟ لطف کنید برای عرض ارادت شخصی ، عواطف عمومی را بیشتر از این جریحه دار نکنید؛ انشاله با اطلاعات بیشتر و جامع الطیف تر سعی کنید پا به این عرصه بگذارید و خدمت صادقانه نمایید.
  اقای دکتر جعفرپور اگر برای مردم و به خاطر ارتقای این مرز و بوم قدم به بهارستان نمود، اکنون که شکست هشت ساله ی خود را به وضوح میبیند ، چرا فضا را به جوانانی چون شما نداد؟ ۸ سال برای آزمودن توان مدیریتی یک فرد کافی است و شک نکنید مردم فهیم و شریف لارستان یک اشتباه را دو بار تکرار نمیکنند.

 3. اوزی ازشیراز گفت:

  0

  0

  برای تشکر وعنایت به اقای جعفر پور بهتراست شخصا خدمتشان برسید جای ان در تبلیغات انتخاباتی نیست

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  ایستاده ام اینجا اایهام دارد معنی افتخار کردن هم می‌دهد لطفا توهین نکنین و سواد خودتون و بالا ببرید متشکرم

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  قبل از اینکه چیزی ب زبون بیارید یا بنویسید لطفا قبلش تجزیه تحلیل کنید در برابر بزرگی لار ایستاده ام اینجا ایهام داره یعنی ب خاطر بزرگی لار هست ک من سر پا ایستاده ام و افتخار میکنم. قبل از توهین سطح سوادت و ببر بالاتر لطفا

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان