میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۸:۰۷ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 2 دیدگاه 679 بازدید

حامیان «بنیاد کودک لارستان» گِرد هم آمدند+ گزارش تصویری

حامیان «بنیاد کودک لارستان» گِرد هم آمدند+ گزارش تصویری

گردهمایی بانیان و حامیان «بنیاد کودک لارستان» دوشنبه ۲۰ فروردین ماه در تالار فرهنگیان شهر لار برگزار شد.

در این نشست که با هدف ارائه گزارش کار، جذب همیار و همفکری برای ارتقای خدمات این بنیاد برگزار شد غیر از اعضای سابق و فعلی هیئت امنا، تعدادی از نیک اندیشان لارستان و فعالان اجتماعی، قنبرنژاد شهردار لار و میرپور و جهاندیده از شورای شهر لار نیز حضور داشتند.

در ابتدای مراسم محمد زارع مجری برنامه و عضو هیئت امنای این بنیاد نکاتی را درباره اهداف و چگونگی راه اندازی این بنیاد در لارستان عنوان کرد و در ادامه از دکتر خلیل شریف زاده بنیان گذار این بنیاد خواست پشت تریبون قرار گیرد.

دکتر شریف زاده نیز با اظهار خوشحالی از حضور در بین نیک اندیشان هم زادگاهی خود ضمن تبیین اهداف اصلی این بنیاد که حمایت از دانش آموزان مستعد و مددجو در لارستان است از دیگر همکاران خود در راه اندازی این بنیاد قدردانی کرد.

غیر از دکتر شریف زاده، صمد کامجو دیگر عضو هیئت امنا و هدی اخضری مدیر جدید این بنیاد نیز دیگر سخنرانان مراسم بودند.

مدیر این بنیاد در این مراسم به بیان گزارشی کوتاه از خدمات این بنیاد پرداخت و گفت: این بنیاد که از سال ۹۶ فعالیت خود را در لارستان آغاز کرده تاکنون ۳۰ دانش آموز حائز شرایط را تحت پوشش خود قرار داده و بیشتر از ۳۰ همیار نیز جذب کرده که علاوه بر مقرری ماهیانه هدایای نقدی و غیرنقدی متعددی نیز به مناسبت های مختلف به این دانش آموزان نیازمند هدیه می دهند.

هدی اخضری در ادامه به چندین مراسم برگزار شده طی این مدت توسط بنیاد مثل ویژه برنامه های متعدد مناسبتی، پروژه مشق مهر، نامه آرزوها و غیره اشاره و در مورد نامه آرزوها اضافه کرد: تمام آرزوهای ذکر شده دانش آموزان نیازمند لارستان در نامه های ارسالی شان به تهران محقق شد که از جمله آنها تهیه گیتار، دوچرخه، کمد و غیره بودند.

در این مراسم همچنین فضل الله اخضری هنرمند و خواننده باسابقه و رهام اخضری فرزند وی برای حضار آواز خواندند و چند کلیپ نیز از خدمات این بنیاد پخش گردید.

در پایان مراسم نیز ۳۰ همیار جدید از جمع حاضر به جمع همیاران قبل این بنیاد خیریه افزوده شد که دینا مذاهبی ۹ساله کم سن ترین و عرفان مصدق جوان ترین حامی جدید این بنیاد لقب گرفتند.

در ادامه تعدادی از عکس های ریحانه دوست کامی از این مراسم را ببینید:


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  2

  0

  تندرستی و طول عمر دکتر شریف زاده

 2. ناشناس گفت:

  2

  0

  با تشکر از زحمات خانم اخضری مدیر جوان و پیگیر بنیاد کودک

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان