میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در26 جولای 2014 ساعت 10:49 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 2,919 بازدید

«حجت اله رخ گيره» معاون آموزشي دانشگاه دولتي لار شد

«حجت اله رخ گيره» معاون آموزشي دانشگاه دولتي لار شد

IMG_0498-1-660x330سايت مركز آموزش عالي لار: دكتر «حجت اله رخ‌گیره» معاون آموزشی و پژوهشی مرکز آموزش عالی (دانشگاه دولتی) لار شد. دكتر محمد علی باقری، سرپرست مرکز آموزش عالی لار، طی حکمی دکتر حجت اله رخ‌گیره، عضو هیأت علمی مرکز، را به عنوان معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه منصوب نمود. در متن این حکم آمده است:

 «نظر به مراتب تعهد، تخصص، و تجارب ارزنده جنابعالی و به موجب این حکم به عنوان «معاون آموزشی و پژوهشی» مرکز آموزش عالی لار منصوب می‌شوید. امید است با سعی و تلاش جنابعالی و با بهره‌مندی از تجارب مفید اساتید مکرم، کارشناسان محترم و همفکری سایر مسئولان در جهت اعتلای نظام آموزشی و پژوهشی کشور، به‌ ویژه منطقة لارستان، گامهای موثری بردارید. همچنین انتظار می‌رود در حفظ بیت المال و اعمال و اجرای سیاستهای کلان دانشگاه و تقویت نظم و انظباط و قانونمندی در این دانشگاه با اتکال به خداوند تبارک و تعالی توفیق کامل داشته باشید».

حجت اله رخ‌گیره، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری خود را به ‌ترتیب در دانشگاه‌های شیراز، تربیت مدرس، و شیراز گذرانده است. وی همچنین به مدت ۳ سال مدیر گروه مکانیک دانشگاه دولتی جهرم بوده است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان