میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در31 دسامبر 2014 ساعت 12:09 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, فرهنگ و هنر بدون دیدگاه 1,357 بازدید

«حداديان» رئيس هيئت مديره انجمن عكاسي لارستان شد

«حداديان» رئيس هيئت مديره انجمن عكاسي لارستان شد

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان: اولین جلسه هیئت مدیره انجمن عکس لارستان با حضور سیدعلی اصغر رفعت حقیقی سرپرست اداره، کارکنان ارشاد و اعضای هیئت مدیره متشکل از عبدالعلی حدادیان، مسلم ابراهیمی، رسام یگانه و مهجبین محرابی تشکیل شد.

heiate-ax

در این جلسه رفعت حقیقی تشکیل نخستین جلسه هیئت مدیره را آغازی برای انجام  فعالیت ها و برنامه های منسجم و سازنده تر، در راستای پیشرفت هنر عکاسی فاخر خواند و افزود: برای ارزیابی مسیر فعالیت عکاسی در سالهای اخیر و رسیدن به اهداف مورد نظر و نمود هنر عکاسی در شان نام و نشان این شهرستان شایسته است که روند این جلسات بصورت منظم تداوم یابد.

در ادامه حاضرین به ارائه نظرات و پیشنهادات در خصوص برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت این انجمن همچون عضوگیری و صدور کارت عضویت، تشکیل بانک اطلاعاتی، تصویب قوانین و آیین نامه داخلی، چگونگی رفع موانع فعالیت های عکاسی و بهبود تعامل هنرمندان عکاس با  سایر تشکل های هنری و … پرداختند.

همچنین در این جلسه  با توافق حاضرین عبدالعلی حدادیان به عنوان رئیس، مسلم ابراهیمی به عنوان نائب رئیس، رسام یگانه به عنوان حسابدار و مهجبین محرابی  به عنوان منشی هیئت مدیره انجمن عکس لارستان تعیین شدند.

لازم به ذکر است که  برگزاری دوره های آموزشی، کارگاهها و نشست های هفتگی، نقد و بررسی عکس، برپایی نمایشگاه ها و جشنواره ها و سوگواره های عکس، تورهای عکاسي و…  از جمله فعالیتهای مورد نظر این انجمن بشمار می رود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان