میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در31 اکتبر 2020 ساعت 5:00 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 253 بازدید

حسین‌زاده: بزودی مگاپروژه ایستگاه تقویت فشار در شهرستان خنج با اعتبار ۱۳۰ میلیون یورو کلید خواهد خورد

حسین‌زاده: بزودی مگاپروژه ایستگاه تقویت فشار در شهرستان خنج با اعتبار ۱۳۰ میلیون یورو کلید خواهد خورد

به گزارش پایگاه اطلاع‌‌رسانی نماینده مردم؛ جمعه نهم آبان ماه ۱۳۹۹، به مناسبت هفته وحدت مهندس حسین‌زاده نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز و هیئات همراه در مراسم نماز جمعه مسجد جامع اهل سنت حضور یافت.

مهندس حسین‌زاده در ابتدای سخنان خود ضمن گرامی‌داشت هفته وحدت و روز بسیج دانش‌آموزی، حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز را حوزه پیشرو در وحدت و اتحاد یکپارچه دانست و بر اهمیت آن تاکید کرد.

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز با بیان اینکه کار باید اساسی و زیربنایی باشد اظهار داشت: باتوجه به قدمت خنج کهن، در ابتدا نیازسنجی‌های زیرساختی را در این شهرستان احصا کردیم تا بتوانیم مشکلات اساسی را بر طرف کرده و سپس به بحث اشتغال‌زایی ورود کنیم.

وی افزود: در کنار احصای نیازمندی‌های اساسی، در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و… نیز با تشکیل کارگروه‌های مشورتی مسائل و مشکلات بررسی و درحال پیگیری است.

مهندس حسین‌زاده یکی از اولویت‌های مهم شهرستان خنج را در موضوع میراث فرهنگی دانست و بیان داشت که برنامه‌هایی در جهت حفظ آثار تاریخی در دست اقدام است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی موضوع عمران و انرژی را از برنامه‌های مهم خود عنوان کرد و گفت: در صنعت انرژی ما نگاه ویژه‌ای به خنج داریم، در این مسئله می‌توانم بگویم در هفته حداقل چهار یا پنج بار برای این موضوع به نهاد‌های مختلف مراجعه می‌کنیم و پیگیر هستیم.

وی افزود: اقداماتی در قالب خبرهای خوش انرژی که تاکنون در حوزه شهرستان خنج سابقه نداشته به گوش مردم خواهد رسید. بزودی مگاپروژه‌‌ای کلنگ‌زنی و قرارداد آن نهایی خواهد شد که منطقه را از لحاظ انرژی تکان خواهد داد و باعث اشتغال‌زایی منطقه خواهدشد.

مهندس حسین‌زاده خبر عقد قرارداد و کلنگ‌زنی بزرگترین مجموعه ایستگاه تقویت فشار شهرستان خنج را داد و افزود: به میمنت هفته مبارک وحدت این خبر را به مردم شریف حوزه انتخابیه و به ویژه مردم خنج می‌دهیم که بزودی با سرمایه‌ای بالغ بر ۱۳۰ میلیون یورو قرارداد و کلنگ‌زنی بزرگترین مجموعه ایستگاه تقویت فشار در شهرستان خنج کلید خواهد خورد که برای حداقل ۳۰۰ نفر اشتغال مستقیم و حدود ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ نفر را بصورت غیر مستقیم مشغول به کار می‌کند که بزودی اطلاعات تکمیلی آن منتشر می‌شود.

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در خصوص وضعیت برق شهرستان خنج و اقدامات صورت گرفته افزود: برق شهرستان خنج وضعیت مناسبی ندارد. بنابر این برای ایستگاه ۱۳۲ کیلو ولت اعتباری بالغ‌بر ۳۰ میلیارد تومان ما پیگیری کردیم که بزودی مردم شهرستان‌ خنج، محمله و روستاهای اطراف و بخشی از شهرستان فراشبند از آن بهره‌خواهند برد که اطلاعات تکمیلی در زمان مناسب در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    1

    اقای حسین زاده نگفتند اولا این ایستگاه تقویت نفتی است یا گازی و نگفتند محل ان کجاست و نگفتند کی و چه زمانی کلکن زنی میشود نکند این همان چندین ایستگاه پماپاز نفت از گوره به جاسک باشد که حالا اقای حسین زاده می خواهد به پای خود بنویسد اگر همان باشد که اولا این ایستگاه ها هف ایستگاه هست دوم این طراحی این لوله وجود داشته یعنی اگر نماینده هم نبود این ایستگاه طبیعی و جز طرح است حالا این سوال مطرح است که چرا اقای نماینده نمی گوید این چه نوع ایستگاه و در کجاست و این چه رمزی است

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان