میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در2 دسامبر 2019 ساعت 2:08 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 531 بازدید

حسین زاده: تا آخرِ انتخابات می مانم/ بعید می دانم لارستان «استان» شود!

حسین زاده: تا آخرِ انتخابات می مانم/ بعید می دانم لارستان «استان» شود!

در نخستین روز ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی آمار نهایی ثبت نام شدگان در شهر لار ۳ نفر اعلام شد.

به گزارش سایت آفتاب لارستان، ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ساعت ۸ صبح یکشنبه ۱۰ آذرماه در فرمانداری ویژه لارستان آغاز شد.

در نخستین ساعات ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم، «میلاد خرمی» کارمند دفتر بیمه و «حسین حسین زاده» مسئول عملیات حفاری و استخراج چاه های نفت و گاز شرکت ملی نفت و در نوبت عصر نیز جمشید جعفرپور نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی برای کاندیداتوری در انتخابات ۲ اسفند ثبت نام کردند.

برای توسعه صنعت و انرژی منطقه برنامه دارم

حسین حسین زاده در جمع خبرنگاران با معرفی خود گفت: متولد سال ۱۳۵۸ از گراش و دانشجوی دکترای مهندسی نفت، عضو ارشد کمیته سرمایه گذاری توسعه ی میادین نفت و گاز شرکت ملی نفت ایران و در حال حاضر، مسئول عملیات حفاری و استخراج چاه های نفت و گاز شرکت ملی نفت هستم.

وی با اشاره به اینکه هدف از شرکت در انتخابات خدمتگزاری به مردم است اظهار کرد: در نظر داریم تا با نگاه توسعه متوازن همراه با محوریت انرژی و صنعت بتوانیم زمینه اشتغال زایی و محرومیت زدایی منطقه را فراهم کنیم که این موضوع نیازمند نگاهی راهبردی با اتکا به جوانان، نخبگان، بانوان و همچنین با استفاده از توانمندی ها و بضاعت منطقه است.

از نظر سیاسی «مستقلم» هستم

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مورد جناح سیاسی اش تصریح کرد: کاملا مستقل و با نگاه مستقل آمده ام و تا آخر ایستاده ام اما از طیف های مختلف سیاسی که نیاز به همفکری، مشورت و توانایی داشته باشند استفاده می کنم و معتقدم که تنها راه نجات کشور اطاعت از رهبری است.

حسین زاده در مورد شعار انتخاباتی اش خاطر نشان کرد: شعار من در این دوره از انتخابات «توسعه ی متوازن و پایدار با محوریت صنعت و انرژی» است.

تا آخر انتخابات می مانم

وی در پاسخ به سوالی در مورد ماندن در انتخابات یا ائتلاف به نفع نامزدی دیگر گفت: تا آخر می مانم. در دوره قبل نیز حسن نیتم را برای حفظ وحدت در منطقه و شهرم انجام دادم و در این دوره قطعا تا پایان خواهم ماند.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مورد چالش ها و مشکلات بزرگ منطقه ی لارستان اظهار کرد: سه چالش عمده در منطقه داریم که می توانیم به این موارد اشاره کنیم: نداشتن نیروی فنی و متخصص، بها ندادن به نیروهای جوان و نخبگان و عدم همگرایی با توجه به وجود اهل تسنن و اهل تشیع در منطقه.

در موضوع بنزین، به مردم شوک وارد شد

حسین زاده در مورد اعتراضات مربوط به افزایش قیمت بنزین گفت: درباره این موضوع، شوک ناگهانی به مردم وارد شد و می شد بابرنامه تر و مدیریت تر شده این کار را انجام داد.

وی در مورد بنزینی که با آن برای آمدن به ستاد انتخابات استفاده کرده است خاطرنشان کرد: ۶۰ لیتر بنزین از قبل داشم که ۴۰ لیتر از آن را استفاده کردم و در حال حاضر۲۰ لیتر بنزین باقی مانده است.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مورد نقش مجلس در اعتراضات اخیر تصریح کرد: مجلس درباره این موضوع بسیار ضعیف عمل کرد چون می توانست با قانون گذاری در مورد افزایش قیمت نفت، گاز، بنزین و حامل های انرژی خیلی زودتر به فکر این مسئله باشد.

حسین زاده در مورد قیمت گوشتی که به تازگی خریده است گفت: مرغ را کیلویی ۱۲هزار و ۵۰۰ تومان و گوشت را هم کیلویی ۱۱۰ هزار تومان خریدم.

وی در پایان به توصیف موضوعات زیر پرداخت و نظر خود را در این مورد این کلمات اظهار کرد:

استان لارستان: بعید می دانم

جاده ی لار جهرم: جاده ی مرگ

برجام: کلاه گشادی که سرمان رفت

سهمیه بندی بنزین: کار منطقی

دولت تدبیر و امید: ضعیف

ترامپ: بیزینس من سیاسی

جمشید جعفرپور: انسان شایسته و خدمتگزار

مجلس دهم: متوسط

کمیسیون انتخابی شما در مجلس آینده: قطعا انرژی

***

«خرمی» تنها و ساکت آمد

به گزارش سایت آفتاب لارستان، نامزد دیگر یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز «میلاد خرمی» بود که حاضر به مصاحبه با رسانه ها نشد و تنها به دادن اطلاعات مختصری در مورد بیوگرافی خود اکتفا کرد.

میلاد خرمی متولد سال ۱۳۶۷ از شهر خور، دارای فوق لیسانس زمین شناسی و علوم سیاسی و کارمند دفتر بیمه است.


3 نظر

 1. همشهری از لار گفت:

  0

  0

  جای خوشحالی است که افراد موفقی در این سطح در منطقه داریم البته بهتر است توانشان را در جای دیگری به کار بگیرند

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  مسئول عملیات حفاری و استخراج چاه های نفت و گاز شرکت ملی نفت
  فکر کردم مدیر شرکت ملی حفاری هستندو یا حداقل یکی از معاونان این شرکت اینجور که خودشون رو معرفی کردن
  احتمالا ایشون کارشناس حفاری در شرکت ملی نفت باشند شما بفرمایید.

 3. اوزی گفت:

  0

  0

  در مجلس. صرف داشتن یک مدرک تحصیلی. وتخصصی کارساز نیست باید کار بلد وبه اصول بده وبستانهای سیاسی. واجتماعی وتعامل با نیروهای. اجرایی در سطح ملی. ومحلی. اشنا باشند نگاهی به. فعالیتها وعملکرد نماینده جهرم. گویا. این. نظر است

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان