میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در6 جولای 2020 ساعت 6:26 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 29 دیدگاه 983 بازدید

حسین زاده: خودِ استانداری درصدد تغییر فرمانداران است/ از آقای جعفرپور انصافا گِله دارم

حسین زاده: خودِ استانداری درصدد تغییر فرمانداران است/ از آقای جعفرپور انصافا گِله دارم

سایت گریشنا به تازگی گفت و گویی با «حسین حسین زاده» نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز انجام داده است که در ادامه بخش هایی از آن را می خوانید:

گریشنا: این اولین دوره‌ از سفرهای رسمی شما در حوزه انتخابیه بود و هفته‌ی شلوغ و پربرنامه‌ای هم بود. این سفرها با سفرهای دوره‌ی قبل، به ویژه قبل از انتخابات، چه تفاوتی داشت؟ چه نکات تازه‌ای داشت؟

این سفرها کاملا متفاوت بود. من سفرها را به سه نوع تقسیم می‌کنم: قبل از انتخابات، در فاصله‌ی صدروزه‌ی انتخابات تا ایام شروع مجلس، و بعد از شروع مجلس. قطعا نیت‌ها و نوع پیگیری‌ها در این سفرها متفاوت است. الآن ما بستر را کاملا آماده کرده بودیم و با تقریبا نود درصد وزرا و معاونین آنها و سازمان‌ها ارتباط داشتیم. از تجربه‌ی بزرگ‌ترهای مجلس هم استفاده کردیم تا کاتالیزوری برای پیگیری و جذب بودجه باشد. ما با آمایش سرزمینیِ بسیار دقیق در آن صد روز، یک افق چهارساله تدوین کرده‌ایم. حدود ۶۰ نفر با مدیریت آقای ابوالحسن محمودی درگیر این مساله بودند. ریزترین نیازمندی‌های هر روستا را به ترتیب اولویت بر اساس زیرساخت تهیه کرده‌ایم و من هم بر همین اساس قدم برمی‌دارم. همانطور که در حوزه انتخابیه تا ۱۲ شب پیگیر کارها هستم، در تهران هم به همین سبک پیگیر هستم.

در این سفرها، همراهان می‌گویند: «مهندس، ما خسته می‌شویم، اما شما خسته نمی‌شوید.» واقعیت این است که من لذت می‌برم از پیگیری کار و همانطور که قبلا هم گفته‌ام، تا الآن هم استقلال خودم را حفظ کرده‌ام.

گریشنا: آیا این برنامه‌ها و اولویت‌هایی که تعیین کرده‌اید، منتشر هم خواهد شد؟

بله. برای بزرگ بودن باید قدم‌های بزرگ برداشت. اگر ما ادعا داریم که باید استان شویم و طرح‌های صنعتی به منطقه بیاوریم، باید زیرساختش را هم آماده کنیم. من چهار زیرساخت آب، گاز، برق و جاده و راه را در نظر دارم و به جد پیگیری می‌کنم تا بعد بتوانیم طرح‌های صنعتی که در دست پیگیری داریم، به سرانجام برسانیم. قطعا باید پلن توسعه صنعتی منطقه را کلید بزنیم.

گریشنا: آیا برای اجرای این برنامه‌ها باید منتظر تغییراتی در مدیریت شهرستان‌ها هم باشیم؟

الان اواخر کار دولت است و نماینده‌ها در نیمه‌ی دوره‌شان با تغییر دولت مواجه می‌شوند. اما من برای بودجه در نیمه‌ی اول و دوم سال و حتی سال آینده از الآن ورود کرده‌ام و با سازمان مدیریت و کمیسیون برنامه و بودجه رایزنی می‌کنم. قطعا این پیگیری اثرگذاری دارد.

اما من با نگاه عزل و نصب نیامده‌ام. نماینده کارش این نیست اصلا. اما اگر طرف مشورت قرار بگیریم، به نمایندگی از مردم و با تحقیق و نه نظر شخصی، مشورت می‌دهیم. ما در کنار آمایش سرزمینی، یک آمایش نیرویی هم انجام دادیم و نیروهایی را که دارای ردیف استخدامی آن ارگان هستند با نگاه جوان‌گرایی مشخص کرده‌ایم تا اگر زمانی نیاز به تغییراتی بود، بتوانیم مشورت بدهیم.

اما اگر سوال اختصاصا مربوط به فرمانداری‌هاست، باید بگویم نه تنها ما، بلکه خود استانداری در صدد است که تغییراتی انجام شود. این در راستای جابه‌جایی سازمانی آن هم قبل از شروع به کار برای برنامه‌ریزی انتخابات سال بعد، انجام می‌شود.

گریشنا: به سراغ اتفاقات مجلس برویم و از انتخابات هیات رییسه شروع کنیم که شما در آن نامزد شدید. توضیحی بدهید که چطور این تصمیم گرفته شد و نتیجه‌اش چه بود؟ آیا خودتان از نتیجه راضی بودید؟

هیات رییسه مجلس ۱۲ عضو دارد: یک رییس، دو نایب رییس، سه ناظر و شش دبیر. از ابتدا قرار نبود که از هر استان، هر نماینده‌ای تمایل داشت کاندیدا شود. قرار بود که از استان‌هایی مثل فارس که با داشتن ۱۸ نماینده، اثرگذاری زیادی دارد، یک نفر کاندیدای ناظر هیات رییسه شود و یک نفر هم کاندیدای دبیری. از فارس چندین نماینده تمایل به کاندیداتوری داشتند و هر کدام ۴-۵ دقیقه صحبت کردند و پس از رای‌گیری، من به عنوان تنها نامزد ناظر هیات رییسه انتخاب شدم. به هر حال من هدفم این بود که بگویم یک جوان این توانمندی را دارد. همانطور که این توانمندی را در زمینه تخصصی خودم، آن زمان که از شهرستان به تهران رفتم، نشان دادم، قطعا در کارهای سیاسی هم نشان خواهم داد.

گریشنا: شما از قبل اعلام کرده بودید که هدفتان ورود به کمیسیون انرژی مجلس است و موفق شدید وارد این کمیسیون شوید. لطفا درباره اهمیت این کمیسیون توضیح بدهید و بگویید آیا ممکن است در ادامه، نقش فعال‌تری در این کمیسیون داشته باشید و سراغ نامزدی هیات رییسه بروید؟

با توجه به تخصص من که در زمینه نفت است، از قبل اعلام کرده بودم که هدفم ورود به کمیسیون انرژی است. انرژی هم شامل نفت و گاز و پتروشیمی و … است و هم بحث نیرو است، مثل نیروگاه‌های خورشیدی و تجزیه‌پذیر، و برق و آب را هم شامل می‌شود. با توجه به بضاعتی که منطقه دارد، می‌دانستم که با پیگیری یک سری طرح‌ها می‌توانیم عقب‌ماندگی‌ها را در زمینه انرژی جبران کنیم. در خصوص انتخابات هیات رییسه کمیسیون، با توجه به علاقه و تخصص‌ام، از جمله مسلط بودن به برنامه‌ها و شرکت‌ در کنفرانس‌های مختلف نفتی خارج از کشور، برای سخنگویی کمیسیون کاندیدا شدم. یک رقیب هم داشتم. روند به این گونه است که اول رییس انتخاب می‌شود، بعد دو نواب رییس، بعد سخنگو و بعد دبیر.

اگر مساله را کمی بازتر کنیم، ۸ نفر از خوزستان در کمیسیون بودند، که مهد انرژی است و ۹۰ درصد صادرات ما از آنجاست. طبیعتا تا الآن نگاه به خوزستان بوده است. ما هم از قبل مشخص کرده بودیم و طبق پیش‌بینی‌ها عمل می‌کردیم. چون از فارس نتوانسته بودیم در هیات رییسه مجلس کرسی به دست بیاوریم، قصد داشتیم در بعضی از کمیسیون‌ها موفق باشیم. که این اتفاق هم افتاد، و چند کرسی در هیات رییسه کمیسیون‌ها به دست آوردیم.

در کمیسیون انرژی، بعد از این که آقای عباسی از فارس و دو نواب هم از هرمزگان و بوشهر انتخاب شدند، من فقط اسم‌نویسی کردم و در سه دقیقه معرفی خودم گفتم به پاس احترام به بقیه استان‌ها، کنار می‌روم. اگر رییس از فارس انتخاب نشده بود، حتما شرکت می‌کردم. نکته‌ی جالب هم این بود که وقتی من کنار رفتم و انتخابات تک‌نفره شد، باز هم ۷ نفر به من رای داده بودند. چون طبق آیین‌نامه داخلی، حتی اگر یک نفر کاندیدا باشد، باید رای‌گیری انجام شود.

گریشنا: بحثی که در حوزه سیاسی مجلس همیشه مطرح است، گرایش سیاسی نماینده‌هاست. شما از ابتدا گفتید به عنوان نامزد مستقل به مجلس می‌روید، ولی برای ریاست مجلس، حمایت کاملی از قالیباف کردید. دلیل این حمایت چه بود؟ آیا یک طرفداری سیاسی محسوب نمی‌شود؟

تنها نماینده‌ای از استان فارس که رایش را رسانه‌ای کرد، من بودم. به این خاطر تحت هجمه‌ی زیادی هم قرار گرفتم، مخصوصا زمانی که طیف مقابل آقای قالیباف، طی جلسات فشرده به یک نفر رسیدند. اما برای علت این حمایت باید بگویم من چون خودم یک مدیر اجرایی در صنعت هستم، دیده‌ام که آقای قالیباف هر جا مدیر بوده، تحول‌آفرین بوده است، از جمله در پلیس و در شهرداری تهران. من از مدیران اجرایی که تحول‌آفرین باشند خوشم می‌آید، با هر گرایشی که باشند. وگرنه نگاه من همچنان مستقل است.

گریشنا: تا الآن در کدام یک از فراکسیون‌های مجلس اسم نوشته‌اید؟ چه فراکسیون‌های سیاسی و چه دیگر فراکسیو‌ن‌هایی که رسما در مجلس تشکیل می‌شود.

فعلا که فراکسیون خاصی تشکیل نشده است و تمام مجلس یکدست است. هنوز این تقسیمات شکل نگرفته است، و فکر هم نمی‌کنم شکل بگیرد چون همه یکدست هستند.

گریشنا: برگردیم به سراغ منطقه. قبل از انتخابات، شما وعده راه‌اندازی دفتر در چهار شهرستان را داده بودید و آن را با جدیت هم دنبال کردید. روند انتخاب روسای دفتر در این چهار شهرستان به چه شکلی اتفاق افتاد؟ چون این مساله هم بازتاب‌های مثبت داشت و هم در جایی مثل خنج، انتقاد وجود داشت.

نگاه من اینطور بود که برای مدیریت دفاتر، دنبال جوان پخته بودم. گذشته از گراش، در مورد بقیه شهرها هم نظرم این بود که فرد مستقل باشد. مثلا اگر ما فردی را از طیف آقای جعفرپور برای لار انتخاب می‌کردیم، طبعا بسیاری از مردم لار او را قبول نداشتند. در این صورت، هم شخص ناامید می‌شد و هم کار شهر پیگیری نمی‌شد و هم نماینده ضعیف نشان داده می‌شد. به همین خاطر، من واقعا برای انتخاب افراد برای این چهار دفتر دچار چالش بودم. خیلی‌ها هم در نهایت ناراحت شدند و هزینه‌ی سنگینی پرداخت کردم و انتظار این را هم داشتم.

اگر بخواهیم یک به یک جلو برویم، در مورد گراش، من قبل از آقای جهانبانی با چندین نفر صحبت کردم، ولی هیچ کدام قبول نکردند. اما برای این که تنشی ایجاد نشود، من اسمی از کسی نبردم، هرچند خیلی‌ها از این قضیه خبر دارند.

در خصوص لار، چندین گزینه به من معرفی شد، اما همانطور که قبلا هم ذکر کرده بودم، اولویت من این بود که آن فرد از طرف چهار نهاد (نهادهای امنیتی، امام جمعه، شورا و فرمانداری) تایید شود. تنها کسی که تقریبا مورد قبول همه این نهادها بود، آقای علیشیر بود. ایشان یک جوان فعال و نخبه و دارای ایده است. من شخصا در تهران به دفترش رفتم، و در ابتدا قبول نمی‌کرد چون ساکن تهران بود. اما به خاطر شهر به منطقه برگشت. مدیران دفتر در اوز و خنج هم به همین منوال انتخاب شدند.

اما ترکیبی که من در نظر داشتم، تلفیقی از جوان و باتجربه است. ما از متولد دهه سی داریم تا دهه هشتاد. الآن هم ارتباط مداومی داریم و اطلاعات را با هم به اشتراک می‌گذاریم. این انتخاب هم برای یک سال است. بعد از یک سال، قصد داریم دفتر برتر را انتخاب کنیم و اگر احساس کنیم نیاز به تغییر یا ترمیم و تقویت هست، انجام خواهیم داد.

گریشنا: در کنار دفتر، گروه مشاورین یا افرادی که قرار است با دفتر همکاری کنند، به چه فرمی انتخاب و تعیین می‌شوند؟

قرار است در این دفترها کارگروه‌هایی تشکیل شود. من هیچ دخالتی در تشکیل آنها ندارم و کاملا به مدیران دفتر تفویض کرده‌ام. اما رئوس مطالب و دستورالعمل‌های کلی را در اختیارشان گذاشته‌ام، مثلا اعلام کرده‌ام که باید از تمام طیف‌ها باشد و ترجیحا جوان. البته متاسفانه هنوز بعد از یک ماه، احتمالا به دلیل حساسیت‌ها، نتوانسته‌اند این کارگروه‌ها را تشکیل بدهند.

گریشنا: در زمان انتخابات، بحث ادامه‌ی ارتباط با افراد دیگری که نامزد بودند را مطرح کردید. در این مدت با کدام‌یک از آنها مرتبط بودید.

من طبق آنچه قبلا هم گفته‌ام که روحیه‌ی تعاملی دارم و در مقام تقابل و تعارض نیستم، با تمامی نامزدها صحبت کرده‌ام. برخی دوستان برای همکاری جلو آمده‌اند و برخی دیگر تمایلی نشان نداده‌اند. خیلی‌ها به من گفتند که آقای علیشیر یک جوان کاندیداست، و هم‌رشته با شما و کارآفرین است؛ پس الآن از این فرصت استفاده می‌کند و در روستاها تبلیغ می‌کند برای خودش. من جواب دادم عزت و ذلت دست خداست. چه اشکالی دارد که فردا ایشان موفق شود؟ باعث افتخار است.

واقعیت این است که بعضی کاندیداها همکاری نزدیکی دارند. مثلا همین آقای علیشیر، آقای عسکرپور، آقای نخبه، خانم نامی و آقای سپاده. این افراد اعلام آمادگی کرده‌اند و هر موقع نیاز داشته‌ایم، پای کار بوده‌اند. اما از بین دو بزرگواری که در لار کاندیدای مطرح بودند، آقای بروجردی قدم عملی برداشتند. ایشان نماینده تعیین کردند و از تجربه‌ی زیادی که در این چند دوره‌ی نمایندگی داشتند، واقعا استفاده می‌کنیم. اما بر خلاف انتظارم که فکر می‌کردم آقای جعفرپور در مقام عمل همکاری می‌کنند، فعلا همکاری‌ها در حد شعار بوده است. من از آقای جعفرپور انصافا گله دارم. ایشان فعلا فقط در مقام حرف اعلام همکاری کرده است، و در مقام عمل همکاری نکرده‌اند. اما امیدوارم که بهتر شود. در خصوص کاندیداهای گراش هم آقای دلخوش و فقیهی با ما همکاری می‌کنند و با آقای حسین‌شیری هم تماس داشته‌ام.


29 نظر

 1. عصر بیداری گفت:

  1

  0

  سلام بر برادر بزرگوار و عزیز دکتر حسین زاده انصافا باعث افتخار لارستان بزرگ هستید و در بسیاری از موارد حرف دل ما را میزنید موفق باشید

 2. لارستانی گفت:

  1

  0

  بیشتر. نظر. اقای حسین زاده. به. فرماندار گراش می باشد که مدت زمان طولانی است که. در گراش. میباشند.

 3. لارستانی ومسولیتهای یک نماینده گفت:

  0

  0

  عزل ونصب مسولان اجرایی درمنطقه درحیطه کاری. نمایندگان مجلس نیست. وهم چنین مساله تقسیمات کشوری وارتقای مناطق هم مربوط به وزارت کشور. وسازمان تقسیمات کشوریست. وکاری. کارشناسانه. ودر حیطه مسولیت. نماینده مجلس. نیست. ودر دولت. روحانی. بخوبی. انرا. اعمال. واجرا. کرده. اند

 4. قابل توجه نماینده. جدید مجلس گفت:

  0

  1

  لطفا حواستان به. وحدت وبرادری منطقه. باشد. این. وحدت زبانزد. همه. مسولان کشوریست. جعفر پور. اگر هیچکاری نکرده باشد. اما این. اخوت. ووحدت برادرانه. را. در منطقه. پاس داشت. وحفاظت کرد

 5. لار گفت:

  1

  0

  سلام
  تا الان بسیار امیدوارکننده رفتار کردید . فکر کنم یه دیدگاه جدید اومده
  اگر با همین فرمان برید جلو سری بعد رای اول از لار دارید
  خدمت === رای

 6. علی گفت:

  0

  0

  پس فکر کردی باهات همکاری میکنه؟?

 7. نماینده گفت:

  0

  0

  جناب حسین زاده نماینده مردم لارستان، خنج ، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی
  با سلام
  مقام معظم رهبری یکی از ویژگی های نماینده مجلس را داشتن موضع روشن دانستند که در کل موارد بسیاری را شامل می شود . شاید در یک مورد بتوان موضع روشن را در خط فکری نماینده جستجو کرد.
  شاید خود بهتر از هر فرد دیگری می دانید که یکی از دلایل اجماع شهرستان گراش برای جنابعالی حمایت اصلاح طلبان از شما بود که اگر این حمایت صورت نمی گرفت جنابعالی امروز در این جایگاه نبودید. هر چند که خود نیز همچین جایگاهی را برای خود متصور نبودید اما چه کنیم که از بد روزگار و رد صلاحیت گسترده کاندیداها و همچنین عدم حضور مردم در پای صندوق های رای امروز مجبور هستیم چهار سال شما را به عنوان نماینده بشناسیم نه اینکه قبول داشته باشیم.
  رای بنده شما نبودید و اکنون نیز شما را در قامت نماینده نمی بینم که برای ان هم دلایلی را به عرض می رسانم .
  بعد از انتخابات از یک طرف خوشحال بودیم که دیگر جعفرپور نماینده ما نیست اما از ان طرف هم ناراحت از اینکه گزینه های مورد نظر تایید نشدند و اجازه ندادند که انتخاباتی پرشور برگزار شود و افرادی که با رای دادن نتوانستند به مجلس راه یابند امروز با رای ندادن توانستند برای خود جایگاهی دست و پا کنند.
  بنده به عنوان یک اصلاح طلب به شما می گویم جناب حسین زاده
  ۱- برای شما متاسفم که با حمایت اصلاح طلبان به مجلس راه یافتید ولی با هزار خواهش و التماس وارد ائتلاف نیروهای انقلاب شدید که این یعنی نان به نرخ روز خوردن . ای کاش مانند همشهری خودتان جناب حسین شیری مرد بودید و بر اصول خود ماندگار می شدید و این گونه برای ۴ سال نمایندگی مجلس خود را مضحکه دست خاص و عام نمی کردید. بنده هیچ گاه به حسین شیری رای نمی دادم اما رفتار امروز شما را که می بینم ارزو کردم ای کاش یک اصول گرا به جای شما به مجلس راه می یافت . حداقل این بود که مردانه از اصول و عقاید خودش دفاع می کرد و ما هم می دانستیم که چه کسی در مقابلمان است.
  ۲- امضا جنابعالی جهت طرح سوال از رئیس جمهور نشانه عدم بلوغ سیاسی است که از هیچ ادم عاقلی سر نمی زند ولی شما با این رفتار نابخردانه نه تنها خود را به قهقرا فرستادید که شهرستان های حوزه انتخابیه را نیز نابود کردید و جدا از همه این ها شمایی که ادعای اصلاح طلب بودن داشتید و با حمایت انها وارد مجلس شدید حداقل حرمت حمایت دوستان را نگه می داشتید و از امضا نمودن طرح مسخره قالیباف حمایت نمی کردید . این بند قالیباف که شما با اتکا به ان وارد چاه می شوید شما را در ته همان چاه نگه خواهد داشت و اینده روشنی برایتان متصور نیست و احساس می شود که این کت برازنده قامت شما نیست.
  ۳- جناب حسین زاده یکی از انتقادات ما به جعفرپور همین بود که تمام وقتش را برای عزل و نصب ها تلف کرد و حداقل امیدوار بودیم که جنابعالی به عنوان فردی که خود را نخبه دانشگاهی می دانید روشی متفاوت در پیش گیرید اما می بینیم که نه تنها اوضاع بهتر نشد که حتی به سمت بدتر شدن پیش می رود . به قول معروف ( ضرب المثل لاری ) او از پس او دا گنه تر . امیدوارم حداقل بتوانید ضرب المثل لاری را بخوانید چون نتوانستم به زبان اچمی ترجمه کنم صرفا جهت اطلاع .
  ۴- جنابعالی در جلسه ای که در لار برگزار نموده اید فرموده بودید که اگر نماینده جوان سرخورده شود همه جوانان منطقه سرخورده می شوند در واقع درخواست حمایت داشتید اما باید بگویم با رفتارهای یک ماهه اخیرتان همه ما را سرخورده کردید و مطمئنا راهی که می روید به ترکستان است جناب نماینده .
  امروز به خود ایید که فردا دیر است

 8. ناشناس گفت:

  0

  2

  جناب حسین زاده متاسفیم برای شما. برای فهم ودرک وتشخیص وقضاوت شما.
  ازهم اکنون اول راه چهارساله ، ذات خود ، شخصیت و نگاه وعملکرد خودرا انشان می‌دهید. واین خلاف انتظار بود. چون شمارو جوردیگر می پنداشتیم.
  حرف ازتعامل میزنید ولی تناقض و تقابل و تفرقه درکلام شما هویداست.
  ازبروجردی حمایت میکند وازجعفرپورگله.؟!!!!!
  عجب!!!!!
  جالب هست. همه چی برعکس هست….
  برای بسیاری ازمردم لار. این رویه شما واقعا جای تعجب هست. چه درسرتان می‌گذردخدا می‌داند؟ چه هدف وبرنامه ایی برای لار دارید خدا می‌داند. چه کسی یاکسانی به شما که خام وساده وبی تجریه هستید خط وجهت می‌دهد خدا می‌داند.
  اولین گام شما باتوجه به کلام شما تقابل با لارولاریهاهست.
  مردم لار و جناب علیشیر که یک لاری است ورئیس دفترشماست باید بهوش باشند.
  چه گله ایی ازدکترجعفرپوردارید. ؟؟!!!
  دکترجعفرپور نماینده وبهتربگویم خادم محبوب ومقبول بسیاری ازمردم لار و کل منطقه بوده هست وخواهد بود درهرجایگاهی که باشد .
  چرا محبوب ومقبول بسیاری از مردم لار کل منطقه؟
  بخاطر ذات پاک و صداقت و تعامل وتواضع ومردمی بودنش. بخاطر تعهد ودلسوزی وتلاشهاوپیگیری های مستمر شبانه روزی شان وخستگی ناپذیری شان درطول ۸ دوران نمایندگی که نه مدعی شد ونه منت گذاشت. درحالی که شما درابتدا راه ادعای خستگی ناپذیری میکنید و… .
  بخاطر خدمات زیربنایی وخدمات متعدد ۸ساله اش و….

  هرچند طبیعی است که مخالفینی هم داشته. همچنانکه که نمایندگان کل کشور ازهرشهری ازجمله نمایندگان سابق لار ازجمله حسنی و….. هم موافق ومخالف داشته اند. شماهم موافق ومخالف دارید وخواهید داشت.به خود مغرور نباشید.
  جناب حسین زاده!
  برعکس شده است. دکترجعفرپوربایدازشما گله داشته باشد. امیدوارم دکترجعفرپور پاسخ به سخن ناصواب وبناحق شما بدهند وبخاطر حفظ وحدت، سکوت متواضعانه نکنند.
  جناب حسین زاده. یادم هست وشما هم بیاد بیاور و از گله بناحق خود ورسانه ایی کردن آن، دروجدان ودرهمین رسانه عذرخواهی کنید. که دنیا وپست ومقام موقت هست وگذرا. برای هیچکس باقی نمانده ونمی ماند. ازجمله برای شما.
  جناب حسین زاده وجدان خودرا قاضی کنید مردم هم قضاوت خواهند کرد.
  اولین سوال مهم
  بعداز اعلام نتیجه انتخابات به عنوان اقدام عملی ونه شعاری
  اول جناب بروجردی آمدند خدمت شما واعلام آمادگی وهمکاری کردند یا جناب جعفرپور باجمعی از لاریها آمدند؟؟؟ به مردم صادقانه بگویید درعمل چه کسی یاچه کسانی اول به گراش خدمت شماآمدند؟ ( ناگفته نماند بعداز انتخاب دکترجعفرپور ۲ دور نمایندگی شان جناب حسنی وگراشی ها چنین رفتاری ازخود نشان ندادند نه تبریکی نه… ولی جعفرپور ولاریها عملا اخلاق و وحدت وهمکاری نشان دادند )
  دوم. اینکه چه کسی در رای شما ونتیجه انتخابات تشکیک وآن رارسانه ایی کرد؟ جناب بروجردی در رای آوردن شما تشکیک ومطالبه بررسی کرد ولی جناب جعفرپور به رای مردم ونتیجه انتخابات احترام گذاشت واولین کسی که متواضعانه صادقانه با جمعی ازلاریها برای تبریک آمدند پیش شما دکترجعفرپور بود. اولین کسی که اعلام آمادگی درهر مینه ایی برای همکاری برای توسعه کل منطقه کرد مگردکترجعفرپور نبود؟ وجدان کجاست؟ انصاف کجاست؟ روحیه قدردانی کجاست؟
  سوم اینکه
  درعمل تعداد دفعات وجلسات وساعات دیدار وپاسخگویی تلفنی درتهران ولار ازجانب دکترجعفرپور باشما بیشتربوده یاازجانب جناب بروجردی؟ حسین پور وجعفرپور بروجردی به این سوال پاسخ دهند ومردم قضاوت کنند.
  چهارم اینکه
  از۷خرداد تاکنون حدود یکماه ویاقبل ازآن جناب بروجردی چه اقدام عملی درحق شما ومردم حوزه انتخابیه کردند که جناب جعفرپور نکردند ؟ فقط گفتید اقدام عملی. ولی نگفتید چه کارکردند.
  پنجم اینکه
  چه اعلام نیاز ومطالباتی از دفترنماینده وازدکترجعفرپور داشتید؟ که درعمل ایشان همکاری نکرده باشند.

  جناب حسین زاده….
  ازهم اکنون که اول راه هستید مراقب حرف زدن هایتان باشید. بذرتفرقه نپاشید. خالص ها وناخالص ها خوب وبد حق وباطل را ازهم تفکیک ودرست تشخیص دهید. قضاوت هایتان حق ومنصفانه باشد. فریب این وآن نخورید. مستقل حرف بزنید وعمل کنید.

  • لار گفت:

   0

   0

   اتفاقا در تبلیغات اوج […] از جعفرپور بود -دیدید که در مصاحبه با میلاد لارستان تمام اتهامات به بروجردی رو تکرار کرد پس تیم خوش عامل […] بودند .
   تیم ایشون تمام بی حرمتی ها به بروجردی کردند ولی باز در لار رای اول داشت
   بروجردی محبوب تر است برادر
   تیم رسانه ای ایشون هنوز در کامنت ها ضد بروجردی و بیت آقا هستند دقیقا همین افراد الان به دکتر حسین زاده می تازند
   اگر دکتر حسین زاده خدمت کرد همین ۲۲۰۰۰ رای هم به ایشون میدیم
   .
   جناب بروجردی سیاست مدار است و رفتار و تخصص دارد .
   ایشان به کاندید منتخب بعد از تایید تبریک گفتن
   در زمینه تخلفات انتخاباتی که وجود داشت و قابل انکار نیست اعتراض کردند (تخلف از طرف هوادارن ایشون بود نه خود کاندید)
   بعد هم محترمانه رفتن .
   اما دل کندن از قدرت ظاهرا برای طرفداران جعفرپور سخت است
   در متن آخر شما مشخص است شما که هستید و دلیل ناراحتی شما چیست
   خود جناب حسین زاده گفتند در عمل تو این یک ماه بروجردی به عهد خود وفا کرده ولی جعفرپور نه . شاید از شما در خصوص دفتر یا مدارک خواسته ای داشته و شما بازی امروز و فردا راه انداختین
   .
   گفتند حرف نه عمل
   شاید هم شما را در گروه خود قرار نداده ناراحت هستید؟؟؟؟
   خلاصه خودتو بکشی رای به جعفرپور نمی دیم چون […] هست چون نمی تونه با وزیر در بیافته صبر میکنه تا دوره وزیر و عمر مردم تموم بشه
   .
   رای بعد در صورت خدمت دکتر حسین زاده

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   طرفدار جناب جعفرپور آنقدر هم می گویی جناب نماینده سابق تقوی وپرهیزکار نبود ومرد عمل نبود.
   اگر بود که اولا مصالح جناحیش ارجع از مسائل منطقه نمی پنداشت. نیروسوزی که در زمان جناب جعفرپور صورت گرفت از تمام دوران بیشتر بود- تعطیلی ونیمه تعطیلی دانشگاه علمی کاربردی- فروش زمین های صدا وسیما- وضع آسف ناک جاده ها که در دوران ایشان برگ ننگینی بر عملکرد ایشان بشمار می رود چون بیشترین تصادفات وتلفات جاده ای در دوره ایشان اتفاق افتاد- وعده هایی که به خلق الله داد ونتوانست عمل کند که وعده وقول در دین اسلام جز حق الناس است. که تنها این یکی آخری کافی است که باید در این دنیا وآن دنیا جواب پس دهد.

 9. دریادل گفت:

  0

  0

  سلام
  تشکر از شفافسازی جناب حسین زاده در گله از دکتر جعفرپور .باید به عرض برسانم که متاسفانه ، دکتر جعفرپور حتی نتوانست بازنده ی سربلندی باشد و چه بسا کار به دست اطرافیانش باشد.
  والسلام علی من اتبع الهدی

 10. سعید گفت:

  0

  0

  مگر نماینده سابق، اولین نفری نبودند که به قول خودشون خدمت نماینده منتخب رسیدند و بهشون تبریک گفتند و حتی پیشنهاد دفتر روابط عمومی رو بهشون داده بودند؛ حالا چی شده که همکاری نمی کنند؟

 11. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام جناب نماینده محترم همه چیز هم نباید گفت درمسیر خود دست انداز ایجاد خواهید کرد سیاست در کلام لازم است همچنین نتایج برنامه ها اگر حتی پیاده شود ضعیف است لذا اگر انتظار ایجاد کنید برشما سخت خواهد گذشت حوصله بفرمایید راه درازی در پیش دارید

 12. ناشناس گفت:

  0

  0

  آقای حسین زاده. بفرمایید آقای بروجردی تاکنون چه قدم عملی برداشته اند؟ منطورتان ازاقدام عملی تعیین نماینده برای استفاده ازتجربیاتشان هست؟
  اگر تعیین نماینده ازسوی بروجردی اقدام عملی هست که بنابر
  آنچه خوانده ایم وشنیده ایم ودیده ایم دکترجعفرپور اقدام عملی بالاتر و بیشتر را انجام داده اند. به تعیین یک نماینده ازطرف خودبسنده نکرده اند بلکه روسای دفترشان درتهران ولار وخنج ومجلس تعیین وبه آنها تاکید کرده اند که باشما همکاری کنند هرجایی که شما طلب کنید و اعلام نیازکنید وبالاترازاین خود دکترجعفرپور بارها اعلام همکاری عملی ازطرف شخص خودشان کرده اند هرجا لازم باشد برای حفظ منافع ومصالح منطقه درخدمت هستند.
  تاکنون خودشما و روسای دفترتان ازجمله جناب علیشیر و… به روسای دفتر دکترجعفرپور چقدر مراجعه واعلام نیاز ومطالبه داشته اید؟ چقدر خواسته اید ازتجربیات روسای دفتر نماینده سابق استفاده کنید؟ خودشما مستقیما چه کارهایی ازدکترجعفرپور درخواست کرده اید وایشان همکاری نکرده وجواب منفی داده اند؟ اینهارابه مردم بگویید تابدانند شما راست می‌گویید یا دروغ می‌گویید. اهل نفاق ودروغ وتناقض باید مشخص شود.

  • لارستانی گفت:

   0

   0

   نکنه شما در روابط عمومی نماینده سابق تشریف داشتید که اینقدر خبر دارید که نمایتده جدید مراجعه کرده یا نکرده به دفتر شما؟!??

 13. ناشناس گفت:

  0

  0

  باید دید جناب جعفرپور این مرد دلسوز و وحدت بخش، خادم واقعی مردم که هشت سال خستگی ناپذیری خود را درعمل نشان داد چه گله هایی ازشما دارد؟ خیلی به خود مغرور شده اید . به کجا چنین شتابان . تازه اول راهید.
  آقای حسین زاده بسیاری ازمردم هم انصافا ازشما گله دارند که باید بشنوی وبه خود مغرور نشوی .

 14. ناشناس گفت:

  0

  0

  یک سوال برای لاریها مطرح‌هست چرا رئیس دفتر گراش یک فرد باتجربه و مسن و مشرف بر اوضاع اجتماعی منطقه معین شده ولی برای لار یک جوان جویای نام وشهرت وآینده نگر . باسن کم و شناخت محدود ازاوضاع وباتجربه کم معین شده.؟ (بااحترامی که برای جناب علیشیر جوان تحصیلکرده لاری و رئیس دفترلار قائلیم ). چرابرای لار که محور ومادر منطقه هست یک فرد مجرب کارکشته وپخته ومسلط ومشرف بر برگذشته وحال منطقه و لارستان بزرگ گماشته نشده. ؟؟؟؟ مردم لار باید درانتخاب هدفدار روسای دفاتر ازسوی نماینده تیزبین و دقت نظر داشته باشند وهوشیارانه حافظ منافع ومصالح شهرخود باشند.

 15. ناشناس گفت:

  0

  0

  آقای حسین زاده برای شما به عنوان منتخب مردم که بخاطر اجماع مردم گراش شانس انتخاب شدن روپیدا کردید احترام قائلیم تا زمانی که برای خود وبرای مردم لار و کل منطقه احترام قائل باشید و به موکلین خود درکل منطقه خدمت کنید . ذهنیت منفی شما ازهمان ابتدا ی کارازکلام شما معلوم و تابلو هست . چرا درانتخاب رئیس دفتر لار فکروذهنتان همه به سمت طیف دکترجعفرپور رفت ؟؟ !!!! اگر ازطیف آقای جعفرپور انتخاب میکردم….‌ مگر کسی امر کرده بود که ازطیف ایشان انتخاب کنید ؟!
  میخواستید ازطیف بروجردی انتخاب کنید . میخواستید ازطیف محتاجی ومحبی و …انتخاب کنید . چرا ذهنتان به طیف دیگر کاندیداها نرفت ؟
  ازطرفی مثالتان هم معنا دار هست وتابلوی از ذهنیت منفی شما … میتوانستید بگویید اگر مثلا ازطیف آقای بروجردی رییس دفترانتخاب میکردیم طبعا بسیاری ازمردم لار اورا قبول نداشتند دراین صورت …. چرا این مثال رانزدید ؟ چرانگفتید اگر مثلادازطیف آقای محتاجی یا محبی یا عسکرپور یا …انتخاب میکردیم طبعا بسیاری ازمردم اورا قبول نداشتند دراین صورت …..
  مثال گویای خیلی از درونیات واهداف وبرنامه های شماست …

  • لاری گفت:

   0

   0

   خب طیف جعفرپور پیشنهاد داده بودند که دفتر نماینده در مکان قبلی باشد. اول ، خوب متوجه بشید چه اتفاقی افتاده بعد نظر بنویسین اینجا

 16. ناشناس گفت:

  0

  0

  بشناسید این آقا را تا متوجه شوید که ما هشت سال چه کشیدیم.
  اینها می خواهند که هیچ طرحی که به اصطلاح خودشان نیمه تمام باقیـمانده به پایان نرسد که مجدد بعد از چهار سال تشریف بیاورند وبگویند فهمدید که فقط جناب جعفرپور می تواند کار نیمه تمام انجام دهد

 17. ناشناس گفت:

  0

  0

  پسر همسایه.از آغاز دوره نمایندگی تان یک ویژه گی در شما بسیار دیده شده و انهم عدم ثبات رای و مغایرت سخن و موضع گیری در نقاط مختلف استان بزرگ است. برای نمونه خنج که تشریف میبرید از انتزاع حوزه بهداشت و درمان خنج از دانشکده لار حمایت میکنید و برای خوشایند خبرنگار میفرمایید که خنج نیاز به فرزند خواندگی ندارد، باکمال تعجب یک هفته بعد در لار تمام فرمایشات خود را فراموش کرده و بر سبیل دیگری مي رانید.شاید جوان بودن شما این امر را توجیه کند ولی یادتان باشد ردای نمایندگی مردمی راستگو و شجاع بر تن کرده اید. اما آن تناقضات را فراموش و توجهتان به همین مصاحبه جلب مي کنم. در جایی از آن گفتید که از نیروهای طیف جعفرپور برای دفتر نماینده استفاده نکردید چون مردم لار ناراحت مي شدند. چند خط پایین تر از جعفرپور گلایه کردید که همکاری نمی کنند.کدام را باور کنیم؟ فکر نمیکنید اگر از همکاری دکتر جعفرپور بهره مند شوید و مردم لار متوجه بشوند بیشتر ناراحت میشوند؟ تکلیف روشن کنید لطفا! جعفرپور و طیف همراهش خوب هستند یا بد؟ اینگونه سخن راندن صرفا مردم و شعور آنان را به سخره گرفتن است مهندس!

 18. حقیقت گفت:

  0

  0

  آقای حسین زاده شما طرح های جاده گراش به ارد را در اولویت قرار بده و ادارات گرا ش را نیز فعال کن .گراش با توجه به جمعیت اش شهری محروم هست .باید دانشگاه ها را در گراش فعال کنید .تمام توان تان را برای ارتقا دانشکده پزشکی انجام دهید .دانشگاه فرهنگیان برای گرا ش امتیازش را بگیری .مگه چقدر بودجه می دهند تو این اوضاع ایران .به فکر زادگاه ات باش .اگر سر در ورودی لار هم طلا بگیری دفعه بعد از لار رای نمیاری

 19. لار گفت:

  0

  0

  خوب برادران ضدبروجردی اینجا هم فعال هستند بهتر بگیم طرفدار جعفرپور

 20. لار گفت:

  0

  0

  اسم بردن از جعفر پور هم دلیل داره پشت قضیه انتخابات و حامیان رسمی اون

 21. از خوبیهای. نماینده. جدید گفت:

  0

  0

  از محسنات حسین زاده. نماینده مجلس. اینست که برای. ۴. شهرستان طرح. وبرنامه دارد. همه شهرستانهای حوزه. انتخابیه. را همسان. میبیند. با سپاس. از. ایشان

  • لار گفت:

   0

   0

   تا اینجا ما نیز حامی وی شدیم انشاالله در عمل هم همین باشد
   .
   .
   بنده دور دوم جعفرپور به شدت حامیش بودم چون فکر میکردم کارهایی که شروع کرده باید تمام بکند اما دور سوم خیر چون دیدم این توانایی ندارد و گفتم فعلا از بین این کاندیدها بروجردی این توانایی را دارند چون یکی از خواسته های ما با روابط سیاسی قوی حل میشه .

   اما حال فعلا حسین زاده هم ظاهرا با نیت خیر اومده تا ایجا من به حامیانش اضافه شدم تا ببینیم در اخر چه می شود

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   متاسفانه جناب نماینده مثل اینکه هنوز به جایگاه و وظایف خودشون آگاه نیستن
   یه روز با مدیران بورس جلسه میگیرن یه روز با مدیرکل کتابخانه های عمومی

   جناب حسین زاده شما باید در سطح ملی پیگیر مسایل باشید و از شخص وزیر بودجه درخواست نمایید نه از مدیران استان
   همه می‌دونن که بودجه های استانی هیچ گاه سهم بالایی در توسعه و عمران نداشتند . اگر توان دارید بودجه نفت و گاز و بودجه های ملی را که در سطح وزارت خانه ها برنامه ریزی می شود برای حوزه انتخابیه جذب نمایید .
   وگرنه مدیرکل کتابخانه فارس که شورای بنارو هم هفته ای یه بار باهاش جلسه داره
   فکر کنم جنابعالی بیشتر از اینکه به فکر کار باشید در حال تهیه عکس و فیلم هستین و تمام وقت خود را صرف خبر و فضای رسانه ای نموده اید .
   امیدوارم که به دور از احساسات و خارج شدن از باد پیروزی انتخابات به کارهای اساسی برسین

 22. ناشناس گفت:

  0

  0

  اقای حسین زاده دلخور نباشید از دست این آقا اگر به شما روز اول در فرمانداری قول داد و گفت با شما همکاری می کنم به مردم چهار منطقه لارستان بزرگ هشت سال وبیش از ده ها قول داد که عملی نشد اینبار هم با شعار وقول تکمیل کارها آمده بود که نوعی فریب کاری به خلق الله بود که مردم خوب دستشون خوندن. از قدیم گفته اند. هزاران وعده ناخوبان یکی وفا نشود

 23. ناشناس گفت:

  0

  0

  خدایا صد هزار بار شکر که مجدد ایشان انتخاب نشد. الحمدالله رب العالمین

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان