میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در6 دسامبر 2019 ساعت 10:34 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 10 دیدگاه 746 بازدید

حسین شیری: «تله کابینی» نیامده ام/ با تشکیل استان موافقم اما «عنوان» آن را نباید پیش بینی کرد!/ حضور زنان در ورزشگاه ها نیاز است

حسین شیری: «تله کابینی» نیامده ام/ با تشکیل استان موافقم اما «عنوان» آن را نباید پیش بینی کرد!/ حضور زنان در ورزشگاه ها نیاز است

یکی از نامزدهای شناخته شده ی گراشی که امروز (جمعه) برای ثبت نام در یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در سالن شهید مسعود امامی فرمانداری ویژه لارستان حاضر شد، «حسینعلی حسین شیری» بود.

به گزارش آفتاب لارستان، حسین شیری که به همراه تعداد زیادی از هوادارانش وارد سالن شده بود، پس از ثبت نام، در جمع خبرنگاران حضور یافت و به سوالات آنان پاسخ داد:

وی ضمن معرفی خود اظهار کرد: متولد سال ۱۳۵۴ و اهل گراش هستم. مدرک فوق لیسانس حقوق عمومی دانشگاه شیراز دارم و دانشجوی دکترای حقوق عمومی دانشگاه علوم تحقیقات تهران هستم. سابقه ی بخشداری مرکزی شهرستان خنج دارم، فرماندار شهرستان گازخیز مُهر و ارسنجان فارس، مدیر بازرگانی سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی، مدیرعامل و عضو هیئت مدیره ی مجموعه ی نفت و گاز در داخل و خارج و مدیر حراست هواپیمایی کیش بوده ام،

کار اجرایی کرده ام/ تله کابینی نیامده ام

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مورد هدف از شرکت در انتخابات گفت: کار اجرایی کرده ام، تله کابینی نیامده ام. نفس نفس زنان پله های مدیریتی را آمده ام، به مرکز و پایتخت کشور رسیده ام و در خودم این توانایی را دیده ام که برای خدمت به نظام و مردم نجیب منطقه آمده ام.

این مجلس یکی از ضعیف ترین مجلس های دوران است

حسین شیری خاطرنشان کرد: اهداف ملی، استانی و منطقه ای دارم. در سطح ملی، مجلسی که داریم جوابگوی مطالبات مردم نیست. به اعتقاد بسیاری، این مجلس یکی از ضعیف ترین مجلس های دوران است. لایحه و طرح مترقی خوب نداریم که بخشی از مشکلات و مسائل مردم را رفع کند. یکی از مشکلات مردم، مشکلات معیشتی و اقتصادی است.

باید به سمت جوان گرایی برویم

وی اضافه کرد: مشکلات مجموعه ی ما پیری و سن بالای دولت و مجلس است. بنابر فرمایش مقام معظم رهبری جهت مجلس و دولت باید به سمت جوان گرایی برود. تا زمانی که از بازنشسته ها در کارها استفاده می کنیم هیچ تغییری در مجموعه ی کشور ایجاد نخواهد شد.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز خاطرنشان کرد: کسانی که رزومه می دهند و به داشتن سمت های مختلف در دهه ی ۶۰ افتخار می کنند کنار بروند تا جوانان وارد شوند. در واقع، تکلیف گرایی در کشور باب و عرفی برای بازگشت به عقب است و بدا به حال کشوری که ماهی دویست نفر از نخبگانش از آن خارج می شوند.

حسینعلی حسین شیری تصریح کرد: در بعد استانی، چهارمین و پنجمین استان جمعیتی کشور هستیم، ابر سازه ی تاریخی و باستانی دنیا همچون تخت جمشید در استان فارس قرار دارد، در کجای دنیا ثروتی همچون حافظ و سعدی وجود دارد، در بزرگترین قطب فرهنگی و پزشکی کشور قرار داریم، منشا بیشتر تحولات پزشکی از استان فارس بوده است همچون پیوند کلیه، قرنیه و کبد، اما در همین استان ببینید چه وضعیتی از نظر راه و راه های مواصلاتی وجود دارد.

وی اضافه کرد: در تولید محصولات کشاورزی جزو استان های اول تولید گندمیم اما متاسفانه همیشه در بحث اشتغال جزو اولین استان های بیکاریم. استان ما هم باید به سمت جوان گرایی برود، استاندارهای اخیری که منصوب شده اند همه بازنشسته اند. چرا باید از اصفهان و تهران و تبریز عقب بیفتیم.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در سطح منطقه ای، نجیب ترین، پاک ترین و بااصالت ترین مردمان را داریم. در مرحله ی بعد، خیران هستند که تحولات عجیبی در منطقه ایجاد کرده اند. اگر فرودگاه رونق دارد به واسطه ی همین مردمی است که سفر می کنند.

حسین شیری افزود: با وجود اینکه مراکز فرهنگی و توریستی بسیاری داریم اما متاسفانه منطقه خالی از توریست است چون برنامه نداریم. امروز بهترین موقعیت برای ایجاد تشکیلاتی قوی است تا به واسطه ی فرودگاه و پروازهای خارجی ای که داریم مردمان کشورهای حوزه ی خلیج فارس را به اینجا بیاوریم.

به دنبال ایجاد توریست درمانی ام

وی تصریح کرد: اگر به عنوان نماینده انتخاب شدم، آمایشی سرزمینی از فضای فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و تاریخی منطقه به کمک جوانان نخبه ایجاد می کنم. منطقه بهترین جا برای توریست درمانی است. در آینده ای نزدیک در شهرستان گراش بیمارستانی با کمک خیران ایجاد خواهد شد که ۴۰۰ میلیارد تومان هزینه دارد.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز خاطر نشان کرد: شعار من مبتنی بر بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری است که بر وحدت، همبستگی، جوانان و پیشرفت تاکید دارند اما یک چیز بسیار برایم مهم است: احترام به بزرگترها و اعتماد به جوانان. بزرگترین خدمتی که نامزدهای مختلف ادوار می توانند انجام دهند این است که کنار بروند و میدان را به جوانان بدهند. این بزرگترین تبعیت از ولایت و خدمت به ملت است.

حسین شیری اضافه کرد: در لار که مرکز حوزه ی منطقه است متاسفانه به جوانان بها داده نخواهد شد و نشده است. در گراش و جاهای دیگر نیز بدین صورت است.

یک جوان انقلابی ام

وی در مورد جناح سیاسی اش گفت: یکی از آفت های کشور همین جناح های سیاسی است، تحزب نیز در کشور نهادینه نشده است. من از ده سالگی جذب بسیج شدم، پیرو ولایت امر و یک جوان انقلابی هستم. به جناح بندی های قارچی و زودگذر نیز قائل نیستم.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مورد راهکارش برای رسیدن به اجماع در گراش اظهار کرد: انتخابات است نه انتصابات. ما باید قائل به دموکراسی و آزادی آرا باشیم. اما راه اجماع و مذاکره را نه در قبل و نه در آینده و این دور بسته نمی بینم؛ اگر مردم منطقه به ویژه جوانان، نخبگان و مردم زادگاهم گراش مرا نخواهند قطعا دلیلی برای ماندن نمی بینم اما اگر بخواهند برای این ملت نوکری خواهم کرد.

حسینعلی حسین شیری در گفت و گوی اختصاصی با سایت «آفتاب لارستان» در پاسخ به سوالی در مورد اینکه عده ای وی را عامل شکست نامزد گراشی در دور قبل می دانند تصریح کرد: این نظر آن هاست و نظرشان محترم است.

وی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا در شهر لار نیز رای دارید و چه طیف هایی بیشتر به شما رای خواهند داد گفت: تفاوت من با بقیه ی نامزدها در این است که لاری ها ما را مخل پیشرفت لارستان نمی بینند. جوانان به من اعتقاد دارند اما این موضوع را هم اقرار کنم که تعصبات و فضای اختلافات بی مورد این دو شهرستان مانع از برخی مسائل شده است در حالی که همه ی این چهار شهرستان لارستان، خنج، گراش و اوز سرای من است.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد اینکه در این دور از انتخابات تعداد نامزدهای اصول گرا از اصلاح طلب بیشتر است اظهار کرد: فضای عمومی کشور همیشه چرخش دارد و این طبیعی است اما ناکارآمدی دستگاه های اجرایی، قضائیه و مقننه تاثیرگذار است اگر این دستگاه ها موفقیت داشتند قطعا مردم به سمت ادامه و استمرار می رفتند. این بداقبالی به سمت نگاه حاکم، قطعا ناکارآمدی را می رساند.

حسین شیری در مورد آخرین باری که به سینما رفته است گفت: در سال گذشته به همراه خانواده فیلم «ماجرای نیمروز، رد خون» را در جشنواره ی فیلم فجر دیدیم.

اگر می خواهیم استان شویم، زیر ساخت ها را آماده کنیم

وی در مورد تشکیل استان جنوبی تصریح کرد: مولفه ی توسعه و تقسیمات کشوری آیتم هایی دارد حتی وقتی می خواهیم دهستانی را بخش یا بخشی را شهرستان کنیم. برای استان شدن، به مصوبه ی مجلس نیاز است. توسعه و پیشرفت منطقه باعث می شود که در آینده خود دولت به دنبال مان بیاید و ما را ارتقا دهد. درخواست کردن با نامه جزو کارهای عوامانه ای است که جواب نمی دهد بلکه باید زیرساخت را آماده کنیم این در حالی است که شهرستانی که می خواهد مرکز استان شود یک جاده ی دسترسی خوب ندارد.

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی افزود: صنعت شاخص لار، سیمان است. بعد از سه دهه و نیم از سیمان سیاه به سیمان سفید تغییر کاربری داده ایم آن هم بخش خصوصی خریداری کرده است؛ در حالی که شهرستان لامرد از سال ۸۴ این کار را شروع و در سال ۹۰ کارخانه اش را افتتاح کرده است و روزی چهار میلیون تن سیمان تولید می کند و به کشورهای عمان، قطر و کویت صادرات دارد؛ بنابراین اگر می خواهیم توسعه پیدا کنیم باید مولفه های توسعه را کلید بزنیم.

حسینعلی حسین شیری در مورد تشکیل استان لارستان خاطرنشان کرد: اینکه استانی در منطقه ایجاد شود جزو آرمان ها و اهدافم است اما اسم استان را نباید از الآن پیش بینی کنیم چون چند شهرستان وجود دارد.

وی در پایان نظر خود را در مورد هر یک از موضوعات زیر بیان کرد:

جمشید جعفر پور: مدرس دانشگاه و نماینده ی فعلی

جاده ی لار جهرم: قتلگاه

ازدواج کودکان: منکوب

علی اصغر حسنی: نماینده ی دور قبل

سید محمد خاتمی: رئیس جمهور اصلاحات

دولت تدبیر و امید: یک سال و نیم دیگر مانده

FATF: در این قضیه، قصد و غرض دشمن هم باید فهمید که دنبال چه چیزی است. اگر کشورهای جهانی با حسن نیت با ما برخورد کنند ما نیز تابع قوانین بین المللی هستیم اما اگر همچون برجام با سوء نیت جلو بیایند آن وقت باید آن روز تصمیم گرفت.

اینستکس: یک ابزار مالی

محمدجواد ظریف: دیپلمات خنده رو

حضور زنان در ورزشگاه ها: نیاز

عادل فردوسی پور: جوانی پر انرژی که زبان انگلیسی بلد است

فرماندار اهل تسنن: در قانون اساسی، مذاهب را مانع انتصابات ندانسته اند و ما تابع قانون اساسی هستیم

خلیل بهمنی: نامزد دور قبل، رفیق و رقیب من

سایت «آفتاب لارستان»: اخیرا خیلی فعال شده است


10 نظر

 1. ناشناس گفت:

  2

  0

  ظاهرا ایشون با عنوان لارستان مشکل داره.
  بنظرتون بزاریم استان بللز؟
  )برق روز : بِلّلِز)

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  این شیرین راس میکه با بقیه فرق داره اما شیرینی نخبه را نداره نخبه هوشی سرشار داره

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  از یبا ترین و شیرین ترین زبان های لارستانی همین زبان گراشی ها است. چه قد نام زیبایی می شود استان بللز

 4. میلاد از لار گفت:

  0

  0

  ایشون را فردی ولایتمدار و انقلابی می‌دانیم. جوانان انقلابی لار به ایشون رای می‌دهند.

 5. گراش اصلی گفت:

  0

  0

  درود ، حد اقل از بین نامزد های گراشی ایشون قوی ترین هست.موفق باشی استاد عزیز

 6. جوانان لاری گفت:

  0

  0

  رای ما جوانان لاری حسین علی حسین شیری است. هم جوان است هم با تجربه هم توانمند هم سیاسی هم نیرو شناس هم خوشنام هم اهل کار خیر هم روابط عمومی بالایی دارد هم سخنور است هم انقلابی هم لار و گراش برایش فرقی ندارد.
  حسین شیری دوستت داریم
  حسین شیری دوستت داریم

 7. امیرحسین گفت:

  0

  0

  بالاخره یک گزینه جوان قوی هم آمد.

 8. اوزی گفت:

  0

  0

  دربین نفرات گراشی ایشان جامعتر هستند دیدگاهایشان مورد قبول تحول خواهان است در صورتیکه روزی روزگاری استانی ایجاد شود نام ان فارس جنوبی است همه شهرستانهای مجاور با فارس جنوبی موافقند

 9. ناشناس گفت:

  0

  0

  افکار این آقا بوی تفرقه می دهد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان