میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در19 ژانویه 2014 ساعت 10:12 ب.ظ سرویس:اجتماعی, برگزیده ها 2 دیدگاه 3,322 بازدید

«حسین غریبی» معاون دانشگاه آزاد اسلامی شد

13921029150502220154664«حسین غریبی» معاون دانشگاه آزاد اسلامی شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی حسین غریبی را به عنوان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

 خبرگزاری آنا، ضمن اشاره به اين خبر متن پيام حميد ميرزاده رئيس دانشگاه آزاد اسلامي خطاب به غريبي را به اين شرح منتشر كرد:

«جناب آقای دکتر حسین غریبی؛

نظر به مراتب تعهد و تخصص جنابعالی به‌موجب این حکم به ‌عنوان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب می‌شوید؛ امید است با توکل به خداوند متعال و با صداقت کاری امانت‌داری و قانون‌مندی که در سوابق جنابعالی سراغ دارم، در انجام امور محوله موفق باشد.

انتظار دارد با توجه به ظرفیت‌های عظیم آموزش عالی و جلب مشارکت اساتید در سراسر کشور و در ایجاد زمینه تفاهم و همکاری بیشتر با وزارت علوم، تحقیقات وفناوری در توسعه کیفی آموزش عالی به خصوص تحصیلات تکمیلی و طرح جامع آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی و جذب نخبگان برنامه‌ریزی فرمائید.»

گفتني است حسين غريبي اهل لارستان است و پيش از اين در دوران وزارت  جعفر توفيقي در دولت سيد محمد خاتمي  ریاست پژوهشگاه اطلاعات و مدارک علمی ایران را بر عهده داشت. او همچنين در هشت سال گذشته در دپارتمان شیمی دانشگاه تربیت مدرس، تدريس مي كرد.

«آفتاب لارستان» به سهم خود انتصاب دكتر غريبي به سمت معاونت دانشگاه آزاد اسلامي را به ايشان، جامعه دانشگاهي و مردم لارستان تبريك مي گويد.


2 نظر

 1. اصلاح طلب گفت:

  0

  0

  درود بر فرزند برومند لارستان جناب دكتر غريبي. همگان ملاحظه كنند اين فرزندان اصلاح طلب لارستان هستند كه در كشور مي درخشند.

 2. امامعلی امیری گفت:

  0

  0

  با سلام و احترام خدمت آقای دکتر غریبی و اینجانب فراموش نکردم و نخواهم کرد آن روزی که مرا با آغوشی باز و روی گشاد به دفترتان مشایعت کرده و دلجویی کردید من از سوابق شما اطلاعی ندارم ولی این را با چند دقیقه خدمت جنابعالی که بودم فهمیدم شما هم از دلسوختگان انقلاب هستید و به ایثاگران علاقه خواصی داریداز جنابعالی بسیار بسیار تشکر می کنم نه تنها جهت دلجویی بلکه برای انجام کار اداری همسرم زبان قاصر است از کلامی که بتواند جبران اینهمه لطفی که به برادران آزاده ،جانباز و ایثارگر داریدفقط می توانم بگوییم هر آنچه که از خدا می خواهید به شما عطا کند و خانواده جنابعالی را هم از بلیات ارضی و سمائی محفوظ بدارددر پایان. روزی چندی از برادران سپاه و مسئولین به خدمت مقام معظم رهبری تشریف فرما شدند پس از عنوان مشکلات و خواسته هایشان گفتند ای ولی مسلمین مردم اگر امکان دارد مبلغی را جهت راه سازی و بازسازی اماکن زیارتی و امامزاده های خوزستان تخصیص دهید… رهبر عالی قدر در یک کلام فرمودنند شما بروید مراقب امامزادهای خودتان باشید ( منظور ایثارگران عصر حاضر)

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان