میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در30 سپتامبر 2014 ساعت 1:15 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 2,480 بازدید

حضور اردوهای جهادی در بخش صحرای باغ+ عكس

حضور اردوهای جهادی در بخش صحرای باغ+ عكس

روابط عمومی بخشداری صحرای باغ: طرح جهادی دانشکده علوم پزشکی لارستان با پیگیریهای محمدرضا حزنی بخشدار صحرای باغ و همکاری دکترفرامرزی رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان و نیز غلامپور فرمانده سپاه پاسداران بخش صحرای باغ  اجرا شد.

به همین منظور تعدادی از دانشجویان بسیجی دانشکده علوم پزشکی لارستان وارد بخش صحرای باغ گردیده و طرح مذکور را اجرا نمودند. حجم اعتباری کمکهای دانشکده به این بخش بالغ بر ۲۰ میلیون تومان اعلام گردیده است.

این گروه در سه روستای استاس، کردشیر، گاوبست و عمادشهر اقدام به فعالیت در زمینه های درمانی، بنایی، آموزشی، بهداشتی و فرهنگی نموده اند. این اردو ۱۰ روز به طول انجامید که کلیه خدمات آن به مردم رایگان است.

گفتني است در یکی از اين روزها گروه مدیریت دانشکده نیز به همراه دکتر فرامرزی مدیریت دانشکده و معاون وی و نیز اساتید در خش حضور یافته و گروه دانشجویان جهادی را همراهی نموده و در این طرح شرکت نمودند.

هدف این گروه خدمت رسانی بهتر به مردم منطقه و بهره مندی از فضای معنوی و چشیدن طعم محرومیت عنوان گردیده  است. در این طرح اقشار مستضعف مورد معاینات پزشکی رایگان قرار گرفته و و نیز داروی رایگان به آنها داده شده است.

همچنین محمد رضا حزنی بخشدار با برگزاری جلسه با دانشجویان در خصوص اجرای بهتر طرح در منطقه و سرکشی از آنان اقدام نموده و همکاری صمیمانه ای با آنها در خصوص تامین خودرو و محل اقامتی آنها نموده اند.

اقدامات این دانشجویان طرح جهادی به این شرح می باشد: توزیع بسته های بهداشتی، جونده کشی در چند روستا، کلرزنی آب انبارها، نمونه برداری آب آشامیدنی، آموزش اصول بهداشتی، بیماریابی و درمان شپش، غربالگری فشارخون، انجام کارهای عمرانی در یک مسجد و منزل مسکونی .

IMG_7087 IMG_7722 IMG_8542 IMG_1238


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان