میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در2 فوریه 2017 ساعت 9:00 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 613 بازدید

حضور امام جمعه در جمع کارکنان اداره کل راه لارستان

photo_2017-02-02_08-53-56همزمان با دومین روز از «دهه فجر» صورت گرفت

حضور امام جمعه لار در جمع کارکنان اداره کل راه لارستان

روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان: همزمان با شروع ایام الله دهه مبارک فجر حجت الاسلام و المسلمین دکتر موسوی مختار امام جمعه شهرستان به دعوت مدیرکل راه و شهرسازی لارستان در جمع کارکنان این اداره کل حضور یافت.

پس از برپایی نماز جماعت به امامت امام جمعه، وی ضمن تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: این روزها، روزهای پایداری و بالندگی ملت بصیر و دین‌ باورمان و روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است، انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت آن را رهبری کرد.

وی یاد و خاطره شهدای عزیز انقلاب را که «راه روشن را با مجاهدتهای خود هموار ساخته و از جان عزیز خود گذشتند تا انقلاب اسلامی پیروزمندانه در تمام عرصه ها بماند»، گرامی داشت.

موسوی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه خدمت رسانی توفیق و نعمتی است که نصیب این جمع شده است، افزود: خدا را شکر در جامعه ای زندگی می کنیم که پرچم مکتب اهل بیت و به نام مکتب اهل بیت اینجا حکومت تشکیل شده و این وظیفه همه ما را سنگین تر خواهد کرد.

امام جمعه لار با تأکید بر اهتمام مسئولین برای راضی نگه داشتن و کم کردن مشکلات مردم، ادامه داد: هر چه می توانید و نسبت به جایگاهی که در آن قرار دارید به مردم و نظام خدمت کنید و این تلاش بایستی به هر طریقی باشد؛ طوری که مردم همواره احساس کنند مسئولین در قبال آنها تمام تلاششان را به کار بسته اند.

وی در پایان تأکید کرد: درست است که نمی توان همه ی مشکلات را حل کرد ولی شما مسئولین همه ی تلاش خودتان را انجام دهید؛ این یعنی قدردانی این نعمت و قدردانی هر شخصی بر حسب جایگاهی است که دارد و باید در آن جایگاهی که هست نسبت به مردم و نظام احساس مسئولیت کند.

لازم به ذکر است که در این مراسم گرامی‌داشت، منصور محتاجی مشاور دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان فارس نیز حضور داشت.

photo_2017-02-02_08-53-03photo_2017-02-02_08-53-13photo_2017-02-02_08-53-07


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان