میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در11 اکتبر 2019 ساعت 6:40 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 242 بازدید

حضور اولین مقام استانی پس از شهرستان شدن «اوز» در موزه مردم شناسی

حضور اولین مقام استانی پس از شهرستان شدن  «اوز» در موزه مردم شناسی

به گزارش پسین اوز، مهدی نجفی مسئول امور موزه های استان فارس از اداره کل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری فارس ۱۴ مهرماه ۹۸ برای بازدید از موزه مردم شناسی اوز و صدور مجوز موزه تخصصی «تجارت و بازرگانان اوز» و مشاهده اقلام این موزه وارد شهرستان اوز شد.

این بازدید با حضور نجفی مسئول امور موزه های استان فارس، شریف بازرگانی مسئول موزه مردم شناسی اوز، فروغ هاشمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، چند تن از اعضای هیئت امنای موزه و اصحاب رسانه از موزه مردم شناسی اوز، خانه بدری و ساباط دهباشی صورت گرفت.

در این بازدید مسئول امور موزه های فارس از اسناد و اشیاء و مدارک تجار اوز، اسناد تاریخی، تصاویر تجار، ابزار و لوازم حسابداری، شجره نامه های خانواده های اوزی و… که به طور موقت در موزه مردم شناسی اوز قرار داشت با توضحیات مهندس بازرگانی و فروغ هاشمی از نزدیک آشنا شد.

این گروه پس از بازدید از تمام قسمت های موزه مردم شناسی اوز به طرف خانه بدری محل استقرار موزه تخصصی«تجارت و بازرگانان اوز» رفته تا مسئول امور موزه های فارس از نزدیک خانه و اتاق های مورد استفاده موزه تجارت را بازید و برای صدور مجوز اقدام کند.

بارزگانی در این باره گفت: تمام کارهای اداری موزه تخصصی «تجارت و بازرگانان اوز» انجام شده است و به زودی با رسیدن صدور مجوز به دستمان تمام وسایل به خانه بدری انتقال خواهد یافت و این موزه افتتاح خواهد شد.


1 نظر

 1. مصطفی ملتفت گفت:

  0

  0

  زحمات جناب بازرگانی برای اوز قابل ستایش و فراموش نشدنی است.
  تلاش ایشان و تیم خوبشان برای گردآوری، حفظ اسناد و اشیاء رنگ دیگری به زیبایی و آبادانی اوز داده است.
  باعث خوشحالیم است که یک سال اول در تیم شان حضور داشتم.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان