میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۴:۵۵ ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 543 بازدید

حضور خیّران در پروژه‌های راه روستایی، موجب رونق اقتصاد ملی می‌شود

مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی لارستان:

حضور خیّران در پروژه‌های راه روستایی، موجب رونق اقتصاد ملی می‌شود

با ورود خیرین به برخی پروژه های راهسازی به‌ویژه در روستاها، رونق اقتصادی در منطقه ایجاد می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان ، مهندس موسی میرزایی مدیر ساخت و توسعه راههای این اداره کل با بیان این مطلب، از اقدامات اخیر جهت تکمیل پروژه خیرساز ورودی روستای هرمود خبر داد.

میرزایی شبکه حمل و نقل مناسب را یکی از شاخص های مهم توسعه یافتگی خواند و اظهار داشت: نیاز کشور در زمینه توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل در روستاها و مناطق محروم بسیار گسترده و انباشته شده است و این رویکرد می‌تواند در بازگشت مردم به روستا و شکوفایی اقتصاد ملی نقش‌آفرین باشد و اساسا با توجه به اهیمت راه ها، حضور خیران در این عرصه بدون شک می تواند ابعاد مختلف توسعه را در برگیرد.

وی با تأکید بر اهمیت راه ها و تأثیر حضور خیران در توسعه این عرصه، افزود: جاده ی ورودی به روستای هرمود یکی دیگر از اقدامات قابل تحسین خیرین در منطقه می باشد که  پس از تکمیل باند اول در گذشته توسط خیر مربوطه هم‌اکنون در خصوص تکمیل باند دوم ازسوی همان خیر نیک اندیش اقدامات خوبی صورت گرفته است.

مدیر ساخت و توسعه راههای اداره کل راه و شهرسازی با اشاره به اینکه طول پروژه  ۱۶۵۰ متر و عرض آن ۱۰ متر است، خاطرنشان کرد: تمامی مراحل زیرسازی و ساخت پل توسط خیر با هزینه ای بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال صورت گرفته و اقدامات تکمیلی شامل قیرپاشی و آسفالت آن به ضخامت ۶ سانتی متر توسط اداره کل راه و شهرسازی لارستان در دست انجام است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان