میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در5 مارس 2020 ساعت 4:18 ق.ظ سرویس:شهر و شهروند 6 دیدگاه 477 بازدید

حضور رئیس دانشکده علوم پزشکی در شورای شهر لار/ این شورا چهار دستگاه «تب سنج» به دانشکده اهدا کرد

حضور رئیس دانشکده علوم پزشکی در شورای شهر لار/ این شورا چهار دستگاه «تب سنج» به دانشکده اهدا کرد

صبح روز سه شنبه چهاردهم اسفندماه رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان به دعوت اعضای شورای شهر لار در صحن شورا حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی شورای شهر لار، در این نشست ابتدا سیدعبدالمهدی میرپور رئیس شورا از دکتر کریمی و همکارانشان، همچنین کادر پرتلاش بیمارستان امام رضا(ع) که همواره برای حفظ سلامت مردم در تلاشند، قدردانی کرد.

میرپور در ادامه درخصوص حفظ سلامت شهروندان و لزوم توجه بیشتر به بیماری کرونا، در نظر گرفتن تمهیدات برای سلامت کارمندان ادارات و در اختیار قرار دادن مواد ضدعفونی کننده برای کارکنان، نگرانی از ورود مسافران از دیگر شهرها و نیاز به کنترل بیشتر مبادی ورودی شهر مطالبی بیان کرد.

در ادامه کریمی نیز ضمن تشکر از شهردار و اعضای شورا در ضدعفونی کردن شهر، باتوجه به اهمیت و حساس بودن موضوع ؛ لزوم رعایت مسائل بهداشتی علی الخصوص برای افراد در سنین بالاتر را ضروری دانست.

تاکید بر فرهنگ سازی و توجه بیشتر شهروندان، تهیه مواد ضدعفونی کننده در واحد پیشگیری از بیماری های واگیر و توزیع آن بین مردم، پیگیری اخبار و نکات آموزشی از روابط عمومی و  ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته از سوی دانشکده علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی لارستان درخصوص بیماری کرونا، بخش دیگری از صحبت های دکتر کریمی بود.

در پایان از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر لار چهار دستگاه «تب سنج حرارتی» برای تشخیص بهتر افراد مشکوک به کرونا، به ارزش ۸میلیون تومان به رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان اهدا شد.


6 نظر

 1. عصر بیداری گفت:

  0

  0

  دنیای وارونه از جیب مردم دانشکده باید تب سنج به شورای شهر دهد این خوش خدمتی ها برای چیست؟

  • مدینه صابری گفت:

   0

   0

   بر این اقدام شورا صحه گذاشت که ایمن‌سازی شهر و منطقه لارستان فقط با اقدامات در حد و اندازه شرح وظایف یک یا چند نهاد و اداره محدود نیست و بلکه اقدامات فرهنگی-اجتماعی کمسیون‌ها یک خط مقدم جبهه جنگ علیه بیماری هاست.

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  تفاوت اون شورا با این شورا
  تفاوت اسمان و زمین است.

  شورای قبلی بلوار و پارک و اسفالت معابر و زیبا سازی شهر

  شورای فعلی هدیه تب سنج
  خلایق هرچه لایق

  حیف اقای دکتر اقتداری و حاج اقا عمرانی

  حیف

  • مدینه صابری گفت:

   0

   0

   آقای ناشناس تب سنج هم کمتر ارززشی از آسفالت معابر و پارک و زیباسازی نداردوتب سنج کمک به بهبودی حال عمومی می کند که بتوانند پراک و معبر بسازندو ب زیباسازی شهری کمک کنند و تلاش برای رضایتمندی شهروندی را محقق کنند.

  • مدینه صابری گفت:

   0

   0

   به نظر من اهدای تب سنج از سوی شورا به دانشکده یک اقدام عمومی و مثبت اجتماعی برای ترویج زندگی سالم و ارزش بخشی به زیست محیط سالم است که بتواند این تفکر را در اذهان تثبیت کند که ما همه از یک گوهریم و تلاش برای جلب رضایتمندی شهری فقط محدود به یک ارگان و نهاد نیست و وظیفه همگانی است . این اقدام شورا بار اجتماعی و فرهنگی مثبتی دارد با توجه به اینکه در هر شورا نیز یک کمسیون فرهنگی و یک کمسیون اجتماعی وجود دارد این اقدامشان گامی موثر برای تفهیم خوب ریستن است.

 3. خزان گفت:

  0

  0

  کریمی کجایی
  دقیقا کجایی
  عصر پنج شنبه جلسه ؟
  تهیه وسایل ؟
  پیگیری تعطیلی نماز جمعه ؟
  واقعا مردم رو چی فرض کردی […]

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان