میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۹:۳۹ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی بدون دیدگاه 338 بازدید

حضور یک مربی و دو کشتی‌گیر از لارستان در ترکیب تیم استان فارس/۲۰ و ۲۱ مهر، رقابت آزادکاران در مسابقات قهرمانی کشور

رییس اداره ورزش و جوانان لارستان خبر داد

حضور یک مربی و دو کشتی‌گیر از لارستان در ترکیب تیم استان فارس/۲۰ و ۲۱ مهر، رقابت آزادکاران در مسابقات قهرمانی کشور

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان لارستان گفت: یک مربی و دو کشتی گیر از لارستان در ترکیب تیم استان فارس به رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جوانان کشور اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس از شیراز، محمدحسن طیبی با بیان این مطلب اظهار داشت: هیات کشتی استان فارس اسامی اعضای تیم کشتی آزاد جوانان این استان را جهت شرکت در مسابقات قهرمانی کشور به فدراسیون کشتی ایران معرفی کرده است که نام «داود عسکرپور» به عنوان مربی و «محمدرضا عسکرپور» و «امیرحسین فتوحی» نيز به عنوان کشتی گیر در میان آنها دیده می شود.

وی خاطرنشان کرد: داود عسکرپور مربی رسمی فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران و کارشناس ارشد مدیریت در ورزش است که سابقه حضور شش ساله در اردوهای تیم ملی کشتی آزاد و مدال طلای آسیا را در کارنامه افتخارات خود دارد و در چندین مسابقه مختلف قهرمانی کشور به عنوان مربی و سرپرست تیم کشتی آزاد استان فارس حضور داشته است.

رییس اداره ورزش و جوانان لارستان با اشاره به اینکه «فتوحی» عنوان دارِ کشتی فارس و نفر پنجم کشتی ساحلی کشور است؛ افزود: همچنین محمدرضا عسکرپور يكي از كشتي گيران آينده دار استان فارس است كه چندین مدال رنگارنگ از پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی استان و کشور را دارد و در اردوهای مختلف تیم ملی کشتی آزاد و ساحلی حضور داشته است.

طیبی با بیان اینکه محمدرضا عسکرپور و امیرحسین فتوحی به ترتیب در اوزان ۷۰ و ۱۲۵ کیلوگرم به مصاف رقبای خود می روند، تصریح کرد: رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جوانان کشور روزهای ۲۰ و ۲۱ مهرماه سال جاری در استان اردبیل برگزار می شود.

وی همچنین در جلسه ای که علی اکبر عسکرپور رییس هیات کشتی لارستان نيز حضور داشت برای داود عسكرپور در امر مربيگری تيم كشتي آزاد جوانان استان فارس آرزوی موفقيت كرد و از محمدرضا عسكرپور و اميرحسين فتوحي خواست تا با كسب مدال در اين مسابقات و راه یابی به اردوی تیم ملی، بار ديگر برای جامعه ورزش استان فارس و لارستان افتخارآفرينی كنند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان