میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۹:۴۸ ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 258 بازدید

حضور یک کشتی‌گیر و یک مربی لارستانی در پیکارهای انتخابی تیم ملی امید

حضور یک کشتی‌گیر و یک مربی لارستانی در پیکارهای انتخابی تیم ملی امید

دبیر هیأت کشتی استان فارس از اعزام آزادکاران فارسی به رقابت های انتخابی تیم ملی امید کشور خبر داد.

همایون همای پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری «ایپنا» واحد فارس با اعلام این خبر افزود: محمدرضا عسکرپور از لارستان، علیرضا کشاورز و رحمان رحیم پور از مرودشت و علی حق نجات از شیراز، چهار کشتی گیر استان فارس هستند که در این دوره از مسابقات برای پوشیدن پیراهن تیم ملی با رقبای خود مبارزه خواهند کرد.

وی اظهار داشت: داود عسکرپور از لارستان به عنوان مربی و محمد هاشم کوهستانی از مرودشت به عنوان مربی و سرپرست، تیم کشتی آزاد امید فارس در مسابقات انتخابی تیم ملی را همراهی می کنند.

دبیر هیأت کشتی استان فارس تصریح کرد: نفرات اول تا ششم مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان در سال ۹۶ و کشتی گیرانی که مجوز حضور در مسابقات انتخابی مرحله اول و نهایی رده سنی بزرگسالان را داشته اند، مجاز به شرکت در رقابت های انتخابی تیم ملی امید خواهند بود.

همای پور همچنین افزود: از سوی فدراسیون کشتی به استان هایی که در گروه «الف» آخرین مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور قرار دارند مجوز شرکت سه کشتی گیر، در گروه «ب» دو کشتی گیر و در گروه «ج» نیز سهمیه حضور یک کشتی گیر داده شده است.

وی خاطرنشان کرد: محمدرضا عسکرپور از لارستان و علیرضا کشاورز از مرودشت، دو آزادکار فارسی هستند که به دلیل حضور موفق در رقابت های انتخابی تیم ملی در سال ۹۶ از فدراسیون کشتی به پیکارهای انتخابی تیم ملی امید کشور دعوت شدند و رحمان رحیم پور از مرودشت و علی حق نجات از شیراز نیز از سهمیه هیأت کشتی فارس در این مسابقات شرکت می کنند.

دبیر هیأت کشتی استان فارس «علیرضا رضایی» را سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید عنوان کرد و گفت: علیرضا رضایی منش و علی اصغر بذری، اعضای کمیته فنی این دوره از پیکارها را تشکیل می دهند و بر عملکرد کشتی گیران نظارت دارند.

همای پور در پایان اظهار داشت: رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد امید کشور برای شرکت در مسابقات جهانی «رومانی» روزهای نوزدهم و بیستم تیرماه ۹۷ به میزبانی ورزشگاه ملی شهرستان الیگودرز استان لرستان برگزار می شود.

به گزارش ایپنا، از سوی واحد روابط عمومی فدراسیون کشتی ایران، داود عسکرپور از لارستان به عنوان خبرنگار پیکارهای انتخابی تیم ملی کشتی آزاد امید کشور نیز انتخاب شده است.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    ارزوی موفقیت

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان