میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱:۳۲ ب.ظ سرویس:برگزیده ها, فرهنگ و هنر یک دیدگاه 426 بازدید

حمایت شورای شهرستان و شورای شهر لار از نامزدی «اوز» به عنوان پایتخت کتاب

حمایت شورای شهرستان و شورای شهر لار از نامزدی «اوز» به عنوان پایتخت کتاب

روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان: شورای اسلامی شهرستان لارستان طی نامه‌ای به دبیرخانه مرکزی انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ایران، از فعالیت‌های علمی و فرهنگی شهر اوز و نامزدی این شهر برای چهارمین دوره انتخاب پایتخت کتاب، حمایت کرد.

در نامه شورای شهرستان، ضمن تقدیر از اقدام شایسته این دبیرخانه، مردم شهر اوز «مردمی فرهنگ‌دوست و طالب علم و دانایی» در لارستان معرفی شده‌اند. این شورا و رییس دوره جدیدِ آن، با اشاره به برگزاری مداوم برنامه‌های فاخر علمی، فرهنگی و دینی در شهر اوز، این برنامه‌ها را مورد حمایت مسئولان شهرستان و استان خوانده است.

شورای اسلامی لارستان موفقیت این شهر در دوره قبلیِ انتخاب پایتخت کتاب (به عنوان «شهر خلاق») را مایه مباهات اهالی شهرستان دانسته و تأکید کرده است: در راستای حمایت از این برنامه ملی و بزرگ، حضور موفق شهر اوز برای شرکت در چهارمین دوره انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ایران را ارج می‌نهیم و امیدواریم با پشتکار مردم و مسئولان، شاهد این رویداد مهم باشیم.

همچنین شورای اسلامی شهر لار در نامه‌ای که به امضای ۷ نفر اعضای آن رسیده، حمایت قاطع خود را از برنامه‌های شهر اوز به منظور رسیدن به جایگاه پایتختی کتاب و کتاب‌خوانی ایران را اعلام کرده است.

اعضای شورای شهر لار، مردم اوز را «مردمانی فرهنگ‌دوست و فرهیخته»، نه تنها در لارستان بلکه در جنوب فارس خوانده‌اند و با اشاره به موفقیت این شهر در دوره گذشته این طرح، ابراز امیدواری کرده‌اند: با توجه به شایستگی‌های شهر اوز در چهارمین دوره نیز به این جایگاه نایل آید.


1 نظر

  1. اوزی گفت:

    0

    0

    این حرکت. زیبای اجنماعی شوراهای شهر وشهرستان. را که سبب نزدیک دلها وباعث. اتحاد وهمبستگی. منطقه ای. میشود را به فال نیک. می گیریم وبرای لارستان بزرگ. که شامل. لار. گراش. اوز. وخنج. و……. ارزوی. سر بلندی می کنیم

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان