میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در6 جولای 2019 ساعت 4:20 ق.ظ سرویس:مطلب شما یک دیدگاه 214 بازدید

حمایت کدام جوانان از کدام جیب؟!

حمایت کدام جوانان از کدام جیب؟!

آفتاب لارستان: چند وقت پیش مطلبی در این سایت با عنوان «حاتم بخشی ادارات لارستان از جیب مردم…»(اینجا) در این سایت درج شد که پاسخ اداره صمت را در پی داشت(اینجا).

حالا یکی دیگر از مخاطبان این سایت مجددا پاسخی به آن داده است که در ادامه با کمی ویرایش می خوانید:

***

در هفته گذشته، مطلبی از طرف یکی از شهروندان در سایت آفتاب لارستان با تیتر «حاتم بخشی ادارات لارستان از جیب مردم…»، که در آن مطلب نگارنده نقد دقیقی به مسئولین به دلیل نصب بیلبوردها در سطح شهر جهت تبریک انتصابات داشت.

مهم ترین نقد نگارنده به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز آموزش عالی بدلیل پیام تبریک به دکتر جعفرپور و اداره صمت به دلیل تبریک به جناب یاسایی فرد بود.

رئیس اداره صمت اما در پاسخی به مدیریت سایت آفتاب لارستان این انتقاد را تاب نیاورد و دلیل نصب بنر را حمایت از جوانان و ایجاد انگیزه در جوانان منطقه و استفاده از ظرفیت های وزارت صمت جهت توسعه لارستان دانست و اعلام کرد هزینه ی این بنر از بیت المال پرداخت نشده است!

این سوال که با چه رزومه و تحصیلاتی جناب یاسایی فرد به این سمت رسیده است را در این نوشته پاسخ نمی دهیم اما دو سوال مهم برای مردم منطقه بوجود آمده است:

۱)هزینه ی این بنر از کجا پرداخت شده است؟ چراکه زیر بنر نام اداره صمت درج گردیده و این بنر از طرف این اداره بوده است؛ اگر از بودجه دولتی هزینه نشده، لازم است اداره صمت پشت دیوار شیشه ای قرار گرفته و مستندات خود را ارائه دهد و اعلام کند هزینه آن از کجا تامین شده است.

۲)اگر دغدغه رئیس اداره صمت حمایت از جوانان و ایجاد انگیزه در آنان هست، چرا صرفا در مرحله ی چاپ بنر فعالیت می کند؟ فلذا جلسه ای ترتیب داده و فعالیت های خود در حمایت از جوانان را به مردم گزارش دهد و در همان جلسه به سوالات مردم شریف لارستان پاسخ دهد.

جناب آقای رئیس، نکته دیگری که لازم به ذکر است اینکه «حوضه توسعه» غلط است و باید بصورت «حوزه توسعه» نوشته شود!

از رئیس اداره ارشاد و مرکز آموزش عالی نیز انتظار می رود همانند اداره صمت به مطالبه گری صحیح مردم پاسخ دهند و از تکرار این تشریفات ناصحیح در شرایط اقتصادی فعلی جلوگیری کنند.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    مرکز آموزش عالی یا به اصطلاح دانشگاه دولتی متاسفانه به شدت دچار رخوت و رکود شده و برای جبران کم توانی مدیریت دانشگاه روی به […] آورده است.
    طبیعیست که این گونه اقدامات هیچ فایده ای برای این مرکز آموزشی نداشته و صرفاً منش و ویژگی رفتاری بعضی مسئولین آن مجموعه را نمایان تر خواهدکرد.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان