میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 دسامبر 2019 ساعت 3:22 ق.ظ سرویس:عناوین اصلی 24 دیدگاه 772 بازدید

حمله به «برجام» و «دولت» در لارستان به بهانه سالروز «۹ دی»/ سخنرانِ مراسم مشکلاتِ فعلی کشور را نتیجه انتخاب نادرست مردم خواند!

حمله به «برجام» و «دولت» در لارستان به بهانه سالروز «۹ دی»/ سخنرانِ مراسم مشکلاتِ فعلی کشور را نتیجه انتخاب نادرست مردم خواند!

آفتاب لارستان: روز گذشته همایشی با عنوان «گردهمایی بصیرتی سیاسی» به مناسبت سالروز ۹ دی باحضور سردار «نوعی اقدام» فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) در لارستان برگزار شد.

در این همایش که دکتر جمشید جعفرپور، نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز، فرمانده سپاه لارستان، تعدادی از مسئولان و بسیجیان حضور داشتند سخنران اصلی مراسم به تلویح دلیل عمده مشکلات فعلی کشور را انتخاب نادرست مردم در انتخابات ریاست جموری و مجلس عنوان کرد و گفت: مشکلات و معضلات گذشته خصوصا در چندسال اخیر به خوبی نشان داد که اگر مردم نقش خود را در انتخاب افراد اصلح، انقلابی، پاک دست و جهادی به خوبی ایفا نکنند کشور دچار چه مشکلات و معضلاتی می گردد که نمونه های آن را می توان درقضیه برجام، مفاسد اقتصادی، مشکلات معیشتی، نحوه اجرای گران کردن قیمت بنزین و… مشاهده کرد.

وی البته در ادامه در مورد انتخابات پیش روی مجلس نیز توصیه کرد باید به افراد انقلابی رای داد تا مقدمه تشکیل دولتی انقلابی شود!

این سردار سپاه در بخش دیگری از سخنان خود نیز گفت: متاسفانه برخی از مسئولین، دولتمردان و زمامداران این نظام با بی کفایتی و سوء تدبیر و مدیریت، موجبات بی اعتمادی مردم را در داخل کشور فراهم آورده اند، مردم را در مشکلات معیشتی و اقتصادی غرق کرده اند و به جای حل مشکلات و چاره جویی در پی جلب رضایت و لبخند شیطان بزرگ آمریکا هستند و سالهای سال از عمر گرانبهای این انقلاب را برای بستن پیمان نامه هایی چون برجامِ نافرجام به هدر دادند و خواسته یا ناخواسته درپی بهانه ای برای واگذاری و عقب نشینی از آرمان ها و ارزش های انقلاب می باشند.

این سخنرانی یکطرفه سیاسی درحالی مطرح می شود که بانی مراسم نه یک حزب و تشکل سیاسی [که در اینصورت اقدامی ارزشمند بود] بلکه یک نهاد رسمی و انقلابی و با استفاده از هزینه های بیت المال است.

پرسش دیگر درباره این مراسم اینکه حالا که بوق های تبلیغاتی معاند بی وقفه درپی ایجاد اختلاف بین مردم و مسئولان و دلسرد کردن مردم از حضور درپای صندوق های رای هستند بهتر نبود بانیان مراسم و سخنران محترم پیش از بیان این سخنان یکطرفه مردم را پیش از هرچیز به مشارکت در انتخابات دعوت کنند؟!  بهتر نبود دو ماه پیش از انتخابات بجای ایجاد و تشدید دوقطبی همگی را به اتحاد و انسجام دعوت کرد؟!

در ادامه مشروح اظهارات سردار «نوعی اقدام» را به نقل از روابط عمومی سپاه ناحیه لارستان بخوانید:

***

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه لارستان، در آستانه فرارسیدن یوم الله ۹دی و دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت، گردهمایی بزرگ بصیرتی سیاسی با حضور جمع کثیری از مردم، مسئولین، بسیجیان و سخنرانی سردار حاج رحیم نوعی اقدم فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) در تالار وحدت شهرستان لارستان برگزار شد.

سردار نوعی اقدم در سخنرانی این همایش بزرگ که به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان برگزار شد، گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی و پس از اینکه امام خمینی(ره) اعلام استقلال و عدم وابستگی انقلاب اسلامی ایران را به جهان اعلام نمود، جمهوری اسلامی ایران همواره مورد هجوم و دشمنی دشمنان خارجی و داخلی قرار گرفته و در مسیر چهل ساله و پرفراز و نشیب خود با دو مشکل اساسی خارجی و داخلی دست و پنجه نرم کرده و کماکان نیز با این دو مشکل مواجه است.

فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) در تبیین مشکلات خارجی به انواع و اقسام دشمنی ها، توطئه ها،تهدیدها و تحریم های نظام سلطه و استکبار جهانی به سردمداری آمریکای جنایتکارعلیه جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: دشمنان خارجی نظام و انقلاب اسلامی در طول این چهل سال که از عمر بابرکت انقلاب اسلامی ایران می گذرد از هیچ تلاشی برای سرنگونی و به زانو درآوردن این انقلاب دریغ نکردند که در این مورد می توان به راه اندازی قائله ها و فتنه های اوایل انقلاب، جنگ تحمیلی، تشکیل القاعده، طالبان، داعش و… اشاره کرد اما به اراده و اذن الهی، رهبری پیامبرگونه ولی امرمان امام خامنه ای(مدظله العالی) و ایستادگی مردم و حافظان و پاسداران امنیت، با وجود همه تحریم ها و تهدیدها، آن چه که ما می خواستیم شد و آنچه که آمریکا می خواست محقق نشد و اکنون ایران کانون محور بزرگ و مقتدر مقاومت گشته و ادبیاتی در عالم تحت عنوان ادبیات مقاومت به وجود آورده که نمونه های آن را در لبنان، فلسطین، یمن، عراق، سوریه و… می توان دید.

این مقام ارشد امنیتی و دفاعی کشورمان در پایان بخش اول سخنان خود ضمن اطمینان بخشی به مردم کشور در خصوص در امان بودن از مشکلات و دشمنی های خارجی خاطرنشان کرد: فرزندان این مرز و بوم در نیروهای مسلح و نهادهای دفاعی و امنیتی کشور تا پای جان از این انقلاب و مردم محافظت نموده و نخواهند گذاشت گزندی از جانب دشمنان خارجی متوجه مردم گردد همانگونه که تاکنون و در مقاطع مختلف پوزه ی کثیف آمریکای جنایتکار و ازنابش را به خاک مالیده است.

وی در بخش دوم سخنان خود به مشکلات و دشمنی های داخلی کشور اشاره کرد و افزود: متاسفانه برخی از مسئولین، دولتمردان و زمامداران این نظام با بی کفایتی و سوء تدبیر و مدیریت، موجبات بی اعتمادی مردم را در داخل کشور فراهم آورده اند، مردم را در مشکلات معیشتی و اقتصادی غرق کرده اند و به جای حل مشکلات و چاره جویی در پی جلب رضایت و لبخند شیطان بزرگ آمریکا هستند. سالهای سال از عمر گرانبهای این انقلاب را برای بستن پیمان نامه هایی چون برجام نافرجام به هدر دادند و خواسته یا ناخواسته درپی بهانه ای برای واگذاری و عقب نشینی از آرمان ها و ارزش های انقلاب می باشند.

سردار نوعی اقدم مشکل دوم که همان مشکلات داخلی است را به مراتب خطرناک تر از مشکلات خارجی دانست و تصریح کرد: برخی افراد معاند و لیبرال با نفوذ به پیکره نظام و در دست گرفتن پست های کلیدی و حساس و قرار گرفتن در مراکز تصمیم گیری و تصمیم سازی و با تغییر اولویت های نظام جمهوری اسلامی ایران، می خواهند که انقلاب اسلامی را از اهداف خود دور سازند و مسیر دیگری غیر از مقاومت را در برابر سلطه جویان عالم به روی مردم ما بگشایند که به فضل الهی رسوا خواهند گشت و تیرشان به سنگ خواهند خورد.

فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به نقش مهم و تاثیرگذار مردم در انتخاب مسئولین و دولتمردان گفت: مشکلات و معضلات گذشته خصوصا در چندسال اخیر به خوبی نشان داد که اگر مردم نقش خود را در انتخاب افراد اصلح، انقلابی، پاک دست و جهادی به خوبی ایفا نکنند کشور دچار چه مشکلات و معضلاتی می گردد که نمونه های آن  را می توان درقضیه برجام، مفاسد اقتصادی، مشکلات معیشتی، نحوه اجرای گران کردن قیمت بنزین و… مشاهده کرد.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو همه ی مردم انقلابی و بصیر ایران اسلامی را به ورود مجاهدانه به این عرصه دعوت نمود و افزود: دیگر نباید با بی خیالی و بی خاصیتی وارد این عرصه شد و باید با یک قیام خودجوش و بابصیرت یک مجلس خوب را بسازیم که تا مجلس خوب و انقلابی ساخته نشود دولت انقلابی و مجاهد نخواهیم داشت و دراین تغییر وظیفه اصلی برعهده خود مردم است نه هیچکس دیگر که با انتخاب خوب خود آینده کشورشان را به روشنی و زیبایی رقم بزنند.

عکس ها: علی یگانه لاری(میلاد لارستان) و روابط عمومی سپاه لارستان


24 نظر

 1. لاری گفت:

  3

  3

  اگر روحانی فرد اصلحی نبود پس چرا شورای نگهبان، ایشان را تایید کردند و مردم را در معرض انتخاب اشتباه قرار دادند؟

  • رضا گفت:

   2

   1

   شورای نگهبان کف صلاحیت را اعلام می کند و این مردم هستند که با بصیرت خود بایستی اصلح را انتخاب نمایند و بنا بر این نیست که شورای نگهبان جای مردم را بگیرد و نماینده یا رئیس جمهور به جای آنان انتخاب نماید . اگر پرنیان است خود رشته ای اگر بار خار است خود کشته ای

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   نتیجه گزینه های بی کفایتی است که شورای نگهبان در اختیار ما می گذارد

  • لار گفت:

   0

   0

   اتفاقا گزینه های بسیاری هستند که از کف صلاحیت بیشتر لیاقت دارند اما اعضای شواری نگهبان اونها رو نمی شناسند یا به عبارتی […] یا سلام علیک ندارند حذف می کنند .
   اونها می گویند سابقه اجرایی
   خوب سابقه اجرایی شامل هم کیشان خودشان که بعضی هاشون الان تغییر موضع داده اند یا آقازاده و پارتی بازانی که با در سیستم خودشون سرکار میرن و دارای سابقه اجرایی میشن.
   خیلی افراد با لیاقت هیتند که نمی توانند وارد سیتم دولت شوند و یا در این سیستم اجازه رشد پیدا نمی کنند

 2. عبدالعزیز گفت:

  4

  2

  هدف […]، پس از شکست در انتخابات ریاست جمهوری باانهمه هزینه، تسخیر مجلس هست و بس
  وقتی نماینده انقلابی شهرم خاصیتی برای لار نداشته باشه، میخوام […] نباشه

 3. ناشناس گفت:

  3

  3

  حرف حق زده.ملت همیشه چوب انتخاب اشتباه شون رو میخورن

 4. ناشناس گفت:

  3

  3

  سلام
  درود بر برگزارکنندگان حرف دل مردم زد سردار.
  یک انتخاب بد درشرایط زندگی همه موثر هست اکثر کاندیدها امدند از جعفرپور امتیاز بگیرند نمی دانند اگر لیاقت داشتند تا حالا جایگاهی داشتند ویا تایید بودند حالا هم در حال زد وبند سیاسی با سوپرمن خیالی هستند که از همه جا بیرون رانده شده .درود بر فرزندان با بصیرت لارستان بزرگ

 5. همشهری گفت:

  3

  2

  میخواهند همه مشکلات مملکت را به گردن روحانی ودولت بندازند در حالیکه دولت ها کار گذاران نظام هستند شرایط فعلی به همه اصولگرایان ودیگران هم مربوط است

 6. ناشناس گفت:

  3

  2

  واقعا تنها گزینه انقلابی موجود که به درد لار هم بخورد دکتر جعفرپور هست

 7. مهدی گفت:

  3

  2

  حرف حق تلخ است میدونم جوابی ندارید نمایندگانی که عشقشان عکس سلفی بایک خانم است چه توقعی داریم یا وزرا پیر و فرتوت و اونهم از دولت تدبیر ۶سال مزدم سر کار گذاشتن؟ امثال زنگنه با ان تخلف و فساد سوخت وبنزین فقط بخاطر حذف کارت سوخت!! یا استاد وعده ها دروغی معاون اول محترم یا وزیر توزم زا مسکن تا ۴ برابر طی ۴سال !!انقلاب تورم سال ۹۷ بگیم از پیدایش سلا طین فساد بگیم یا تورم همراه رکود واقعا شما چقدر پررواید!!@

 8. معلم گفت:

  2

  1

  با این وضع اصلا چرا انتخابات برگزار بشه؟؟ خودتون یک نفر رییس جمهور و ۳۰۰ تا نماینده تعیین کنید و خلاص. حداقل اینکه بالاخره شاید در اینصورت مسئولیت کمبودها و بدبختی ها را بپذیرید! در حال حاضر که ۲۴ میلیون ملت به یک نفر رای دادند و تمام اختیارات هم ازش گرفتن و باید همه چیز را هم درست کند!

 9. ناشناس گفت:

  4

  1

  چقدر وصیتنامه امام خمینی این روزها فراموش شده است. آنجا که نظامیان را از دخالت در سیاست و انتخابات برحذر داشتند

 10. ناشناس گفت:

  3

  2

  به به چقدر جالب!!!!! خیلی شیک و مجلسی نهاد محترم […] بطور رسمی و در روز روشن داره از نامزد انتخابات حمایت می کنه. آن هم با بودجه […] مردم هم لابد […] انتخابات هم کشک

 11. ناشناس گفت:

  3

  2

  خوب مردم همین مداخلات نهادهای […] در انتخابات را می بینند که تمایلی به مشارکت ندارند. شک نکنید این دوره برخلاف برخی ادعاهایشان دوست دارند کمترین مشارکت اتفاق بیفتد چراکه وقتی مشارکت پایین باشد نامزد مورد نظرشان حتما رای می آورد

 12. لار گفت:

  1

  1

  همشون یکی هستند و با هم انقلاب کردند بعد اسم گروه هاشون رو گذاشتن اصولگرا یا اصلاح طلب -وضعیت کشور نتیجه عملکرد هر دو است – هر دو باید پاسخگو باشند.
  اینها اگر جدا از هم بودند که شورای نگهبان تایید صلاحیت نمی کرد!!!!
  ۴ گزینه برای ما تایید می کنند بعد از رای به انتخاب اونها … بازهم عده ای به مردم می گویند بی بصیرت.
  مگر پرونده- عملکرد و عقیده کاندیدها مشخص نیست؟؟؟؟؟
  چرا برای نمایندگی مجلس دور قبل بعضی را الکی به عنوان عدم التزام به اسلام حذف کردن ولی کاندید ریاست جمهوری که بعد می گویید اونها فراماسور هستند-جاسوس هستند و. … مگر از قبل مشخص نیست آخه
  عدم صلاحیت کاندید ها به مراتب هزینه کمتر از این دارد که شما ادعا می کنید بهتره همون اول رد صلاحیت بشه – همون اول هم جنگ و دعواش بشه -دیگه ۴ سال درست کار کنند اونهایی که شما می خوایید

 13. ا گفت:

  1

  1

  الان که کف گیرتون به ته دیگ خورده این حرفا رو میزنین
  حامیان روحانی یادتون رفته قبل انتخابات…
  خدا جای حق نشسته

 14. عبدالرضا گفت:

  1

  1

  دوستانی که دولت را در بی تدبیری و بدبختی مردم مقصر نمیدانند خودشونو به خواب زدن و این گونه افراد هدایت نمیشوند در تارخ اسلام هم اینگونه افراد بوده اند که عامل بدبخت تر شدن مردم میشوند و باید در پیشگاه خداوند جوابگو باشند
  دوم اینکه وظیفه سپاه حفظ و حراست از انقلاب و دست اوردهای ان است و دوست و دشمن به ان اذعان دارند و اگر سپاه نبود الان داعش در تک تک خانه هایتان لانه کرده بود چطور این نعمت بزرگ را ناسپاسی میکنید یقینا داعشیهای داخلی هستند که به سپاه میتازند وقصد دارند این نهاد خدمتگزار را تضعیف کنند
  چرا از خود نمیپرسید به چه دلیل سپاه به سیل زدگان ـ زلزله زدگان ـ کمک به دولت در بیشتر پروژه های عمرانی از قبیل پل ـ تونل ـ مسکن روستایی ـ جاده ـ پالایشگاه و صدها طرح دیگر کمک میکند تا کارهای به زمین را بلند کنند تا مردم در رفاه باشند و این قصورات را به پای انقلاب نگذارند
  سپاه در سیاست دخالت نمیکند اما روشنگری وظیفه ذاتی سپاه هست چرا که به سبب انتخاب بد مردم هم انقلاب به خطر می افتد و هم مردم در تنگنا قرار میگیرند مثل همین دولت
  پس اگر قرار بود سپاه در سیاست دخالت میکرد باید الان هم مجلس و هم دولت مورد تایید سپاه بودند که چنین چیزی نیست
  خداوند همه را هدایت فرماید و دعا کنیم پرچم این انقلاب از دست امام خامنه ایی بدست اقا امام زمان بسپارد

 15. شهروند گفت:

  2

  0

  بفرمایید که […] پول این هزینه هایی که در راه خدا و خلق می کنه رو از کجا میاره؟مگر بین المال نیست؟چرا بودجه ها در خزانه دولت نباشه که خدمات بیشتری کنه!کجای دنیا نهادهای نظامی کار اقتصادی و عمرانی می کنند!

 16. اهل آبادی گفت:

  1

  0

  بزرگواران دعوای بیهوده ایست اینجا
  هیچ فرقی نمیکند چه کسی در مجلس باشد و چه کسی رئیس جمهور
  سوابق این را نشان داده چه اصولگرا چه اصلاح طلب
  از ابتدای انقلاب اشخاص مشخصی در حدود ۸۰۰نفر پست های مدیریتی را دراشغال خود دارند الی آخر…..تو ازین مجمل بخوان حدیث مفصل را
  خدا عاقبت مارا بخیر کند

 17. حمیدرضامقیم کرمان گفت:

  0

  0

  سلام قولامن رب رحیم
  بله به ضرس قاطع می توان گفت انتخابِ بابصیرت،درآینده امورات نظام موثراست،اقداماتی که مردان انقلابی چون رئیسی واحمدی نژاد وقالیباف انجام داده اندکجا؟کارهایی که غربگراهای داخلی دارن انجام می دن کجا.آن مردبزرگ جهت جلوگیری ازقاچاق،کارت سوخت ابداع کرد،امادولت کنونی آنراحذف وبعدازمدتی متوجه شدکاراحمدی نژاددرست بوده وکارت سوخت روبازآفرینی کرد.طرح مسکن ملی،طرح شبنم که برروی جنس های غیرقاچاق جدیدا اجباری شده که مهرتاییددیگری براقدامات احمدی نژاداست.اززمانی که قالیباف ازشهرداری تهران رفته ،باچه مشکلاتی روبروشده اند؟،اقدامات رئیسی که نیازبه توصیف نیست.خوداحمدی نژادموضوعیت نداره وبایدسریعاًبه دامان انقلاب برگرددولی متدومسلک احمدی نژادی،رئیسی،قالیباف نیازمبرم جامعه امروزاست
  همیشه موید باشید.

  • لار گفت:

   1

   0

   اول بگید لطفا شورای نگهبان بصیرت داشته و دزدها و غربگراها رو تایید نکنه!!!!!
   دوم – ما بعد از انتخاب اونها انتخاب کردیم و با اطلاعاتی که مردم داشتند و برنامه ارائه شده درست انتخاب کردند .
   پس لطفا هرکس مشکل داره همون اول انتخابات تایید نکنید یا هر غلطی کرده بفرمائید .
   انتخاب مردم به برنامه یعنی مردم موافق روابط با دنیا هستند . مردم از فقر متنفرند. مردم از محدودیت ناراحتند و …
   بنده که با کارهای اجرایی سروکار دارم می دونم یکی با نسیه کار میکنه یکی نقد … یکی کار زیربنایی میکنه یکی ظاهر .
   آدم بی عرضه و با عرضه هر دو طرف هستندزمان خاتمی با ارتباط گرفتن با دنیا و رونق اقتصادی تحویل فردی شد که همه چیز رو نابود کرد .
   یک مثال کوچک زمان خاتمی کلیه خودروهای پلیس تبدیل به بنز آلمان شد همین آقای قالیباف اونها رو فروخت و با پولش …. بماند
   البته من نمی گم دولت روحانی کارشون و تصمیماتشون درست است . اما مردم فریب برنامه مردی خوردند که پرورش یافته خودشان بود

 18. ناشناس گفت:

  0

  0

  من تو جلسه بودم… اگه یک کلمه غیر واقعی و خلاف واقع حرف زده دلیلتون بیارید…. ضمنا آفتاب عزیز طرف دارای خودتون به غلط کردن افتادن… بیشتر از این خودتو لجن مال نکن…. که اون چهار نفر ازتون فرار میکننا

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان