میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در15 مارس 2015 ساعت 4:37 ق.ظ سرویس:اجتماعی 5 دیدگاه 1,806 بازدید

حمله به فرزند شهيد مطهري اتفاق بسيار تلخي بود/ هيچ گاه تحت فشار مطلبي را نگفته و ننوشته ام!

فرماندار لارستان در جلسه شوراي اداري:

حمله به فرزند شهيد مطهري اتفاق بسيار تلخي بود/ هيچ گاه تحت فشار مطلبي را نگفته و ننوشته ام!

فرماندار لارستان در آخرين جلسه شوراي اداري اين شهرستان كه شنبه ۲۳ اسفند در گلزار شهداي اين شهر برگزار شد خطاب به مديران حاضر گفت: همين جا با شهداي عزيز خلوت كنيم و عهد و پيمان ببنيديم كه سال آينده نيز خدمت بي منت و تلاش زياد كنيم.

IMG_4583

حلاليت طلبيدن فرماندار از مسئولان

وي سپس با اشاره به سالروز رحلت آيت الله سيدمجتبي موسوي لاري ياد آن مرحوم را گرامي داشت. نجيب زاده در ادامه ضمن تشكر از مديران دستگاه ها، نهادها و سازمان هاي لارستان از آنها به دليل آنچه انتقادات گهگاهي خود به آنها خواند حلاليت طلبيد. وي در اين باره گفت: در سال گذشته گاهي به اقتضاي شغل خود به شما انتقاداتي كردم كه از روي دلسوزي و براي هماهنگي بيشتر و رواج كار مردم بود هرچند مي دانم كه كار كردن در اين شرايط و با كمبود اعتبار و امكانات بسيار سخت است.

وي همچنين از نشريات و سايت هاي محلي و طبق آنچه خود گفت، هم رسانه هاي منتقد و هم حمايت كننده تقدير كرد و از تصميم خود براي تعامل بيشتر با اين رسانه ها در سال بعد خبر داد.

اتفاقي كه براي فرزند شهيد مطهري در شيراز افتاد تلخ بود

فرماندار لارستان در بخش ديگري از سخنان خود به حادثه تلخ هفته پيش در شيراز يعني حمله به «علي مطهري» توسط برخي افراد اشاره كرد و گفت: غير از اتفاق شيرين هفته گذشته در تكريت عراق، در شيراز حادثه تلخي اتفاق افتاد كه به شخصه نمي توانم از آن بگذرم و آن اتفاقي بود كه براي فرزند شهيد مطهري افتاد.

علي اكبر نجيب زاده در ادامه با انتقاد از بداخلاقي هاي رسانه اي از برخي قضاوت هاي غيرمنصفانه گله كرد. وي گفت: وقتي برخي انتقادات را به دولت قبل و آقاي رحيمي وارد كردم عده اي گفتند حتما نجيب زاده تحت فشار اين حرف ها را زده؛ درصورتي كه خدا گواه است من تاكنون تحت فشار نه مطلبي گفته نه نوشته ام. اخيرا هم كه يادداشتي از صميم قلب درباره شهدا نوشتم عده اي گفته اند فرماندار عقب نشيني كرده و عذرخواهي كرده است! درست است من از شهدا عذرخواهي كردم و صراحتا نوشتم كه از تمام مواضع و حرفهايم در اختتاميه جشنواره نمايشنامه خواني دفاع مي كنم.

مردم خودشان مي دانند در عيد و عزا چه كنند  

رئيس شوراي اداري لارستان سپس با اشاره به نزديكي ايام فاطميه و تقارن آن با عيد نوروز گفت: ادارات اگر مي توانند سياه پوشي كنند هرچند من معتقدم مردم خودشان مي دانند چه كنند و هم به عيدشان مي رسند هم احترام حضرت فاطمه را رعايت مي كنند.

نجيب زاده در پايان ضمن تشكر از بنياد شهيد لارستان براي تدارك ديدن اين برنامه سال جديد را براي مردم و مسئولان سالي پر از موفقيت و سربلندي آرزو كرد.


5 نظر

 1. بهار گفت:

  0

  0

  عالي بود آقاي فرماندار. فكر كنم در مجموعه فرمانداران فارس آقاي نجيب زاده اولين فردي هستند كه حمله به علي مطهري را در تريبون رسمي محكوم كرده است. تو رو خدا فرماندار لارستان فرماندار دولت تدبير و اميد است و فرماندار […] هم كه حتي جرات نام بردن از حسن روحاني هم ندارد، فرماندار دولت تدبير و اميد.

 2. بهادر گفت:

  0

  0

  اين جمله فرماندار كه مردم خودشان مي دانند در عيد و عزا چه كنند فوق العاده كليدي است. مشكل مملكت ما اينه كه اقليتي خود را همه كاره ملت مي دانند و بجاي آنها تصميم مي گيرند و مي خواهند همه را به زور به بهشت ببرند. آفرين اكبرآقا.

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  دقت و حاسيت فرماندار روي مطالب رسانه ها جالبه.

 4. نادر گفت:

  0

  0

  سلام عليكم.
  آری مردم خوب میدونند در عزای حضرت زهرا هرچندتقارن با عید دارد چه کنند
  وما هم امیدواریم شاهد حرمت شکنی از طرف سایت شما نباشیم.
  فاطمیه خط قرمز شیعه است.

 5. ب گفت:

  0

  0

  سلام جناب فرماندار لارستان بزرگ مسول بزرگ میخواهد فکری به حال […] بکنید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان