میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۶:۱۵ ب.ظ سرویس:اجتماعی, برگزیده ها 4 دیدگاه 398 بازدید

حکایت «کلاه پهلوی» و «ملِکی اوزی»/ خاطره نوشت دکتر «سعید محمودیان»

حکایت «کلاه پهلوی» و «ملِکی اوزی»/ خاطره نوشت دکتر «سعید محمودیان»

دکتر سعید محمودیان، پزشک، محقق و نویسنده لارستانی (اوزی) ساکن آمریکا به تازگی یک خاطره نوشت خواندنی درباره خانواده و پدر خود و چگونگی مهاجرت شان از اوز به بندرلنگه و… نوشته است که در ادامه با خط زیبای وی می خوانید:


4 نظر

 1. ناشناس گفت:

  1

  0

  طول عمر شما بزرگوار

 2. عصر بیداری گفت:

  1

  0

  سلام نکته ای که برایم بسیار لذت بخش است سبک زندگی قدیمی و روابط صمیمی و شاد آن دوران است که با مد شدن سبک زندگی غربی و آپارتمان نشینی و ……همه خوبیها و انتقال شفاهی اطلاعات ذیقیمت گذشتگان کمرنگ شد به امید احیای سبک زندگی قدیم ایرانی با فرزندان بسیار.کم کم حتی خاله-عمه-عمو و ….. ازبین رفته!!!! مصیبتی است .

 3. Saeed Mahmoodian, M.D. گفت:

  1

  0

  Janab Na-Shenas Az do’a khair shoma besyar mamnoonan.
  Sar-dabir mohtaram Asr-Bidari Az ebraz nazar por mehrat sepas-gozaram. Omid ast hameh be-naveshteh por arzesh shoma goosh dehand. Aks-ha didani ast va aksar onha dar bain ma nistand, faqat mohabat ast ke mimanad. az mohabatetan motashkkram. Mah mobarak Ramazan bar shoma maimoon bad.

 4. لار گفت:

  1

  0

  سلام
  همیشه می خوانم و همیشه از نوشته های دکتر محمودیان لذت می برم. مادرم همیشه از دکتر زرنگار که اوزی بوده اند و در لار طبابت می کرده اند یاد می کند و من در پی رد پایی از ایشان بودم. اینجا دانستم که ایشان نیز از خانواده های بزرگ و داشمند لارستان بوده اند که جناب دکتر محمودیان عزیز نیز از همان خانواده اند. برای خانواده های بزرگ زرنگار و محمودیان آرزوی سربلندی، سلامتی، شادابی و شادکامی دارم.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان