میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در25 می 2020 ساعت 7:04 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 53 دیدگاه 800 بازدید

خاطرات مدیر دفتر «جعفرپور» در لارستان(۱)/ از اجماع تا راه اندازی گروه ۵۰۰ نفره معتمدان

خاطرات مدیر دفتر «جعفرپور» در لارستان(۱)/ از اجماع تا راه اندازی گروه ۵۰۰ نفره معتمدان

«محمدرضا مظفری»، مدیر دفتر دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجالس نهم و دهم طی سلسله یادداشت هایی قرار است بخشی از خاطرات خود در هشت سال گذشته را منتشر نماید.

بخش اول این مجموعه خاطرات را که البته بیشتر به مرور فعالیت و عملکرد دفتر نماینده اختصاص دارد در ادامه بخوانید:
***

محمدرضا مظفری: اوایل اسفند ماه سال ۹۰ بود که توسط یکی از دوستان و فعالان سیاسی و اجتماعی شهر دعوت به همراهی با جناب آقای دکتر جمشید جعفرپور شدم و این در حالی بود که آقایان مرحوم مهندس محمدحسین نخبه و مهندس محبی برای چندمین بار کاندیداهای جدی حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش(لارستان، خنج، گراش و اوز)  بودند.

برای اولین بار با دکتر جعفرپور آشنا شدم چند جلسه به خدمت ایشان رسیدم و با بررسی های بیشتر به این نتیجه رسیدم که موقعیت ایشان نسبت به بقیه با توجه به حضورشان در شورای انقلاب فرهنگی برای توسعه منطقه مفیدتر است لذا همکاری حقیر با دکتر جعفرپور و تیم همراه ایشان شروع شد.

هرچه به ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ می رسیدیم رقابت های انتخاباتی فشرده تر و حساس تر می شد.

کم کم فعالیت اصلاح طلبان و اصول گراها در شهر به اوج خود می رسید. هرگز فکر نمی کردم اختلافات بین این دو گروه اینقدر شدید باشد.

شورای سوم شهر لار با ریاست حاج ابوطالب روئینا برادر شهید حمیدرضا روئینا جهت به اجماع رسیدن کاندیداها جلسات متعددی برگزار نمودند. سرانجام در مسجد النبی(ص) شهرجدید اجماع نهایی به نفع دکتر جعفرپور شکل گرفت.

حضرت آیت الله آیت اللهی، حضرت آیت سید مجتبی موسوی لاری، حضرت آیت الله سید حسین نسابه، حوزه علمیه علی ابن ابیطالب(ع)، علما، شوراها و در نتیجه تقریبا اکثریت مردم حوزه انتخابیه از دکتر جعفرپور حمایت کردند.

شور و شعف زایدالوصفی در مردم ایجاد شد. ستادهای انتخاباتی تشکیل و با ابراز محبت تیم نماینده، بنده بعنوان مسئول ستاد انتخابات برگزیده شدم.

در روزهای آخر مهندس نخبه و مهندس محبی از انتخابات کناره گیری کردند و رقبای جدی دکتر جعفرپور سیدشکرالله زندوی از بیرم و ابوالحسن فردوسی از گراش شدند.

دکتر جعفرپور با همراهی اعضای ستاد انتخاباتی و جمعی از بزرگان شهر و روستا به روستا جهت تبیین دیدگاه خود حضور می یافتند.

علیرغم اتفاقات تلخ و شیرین سرانجام روز موعود فرا رسید و در تاریخ چهاردهم اسفند ماه ۹۰ دکتر جمشید جعفرپور با به دست آوردن اکثریت آرا به عنوان نماینده منتخب مردم لارستان، خنج و گراش(لارستان، خنج، گراش و اوز) برگزیده شدند.

چند روز بعد از موفقیت در انتخابات اولین جلسه هماهنگی توسط دکتر جعفرپور  برگزار شد. نماینده منتخب اصرار داشتند که قبل از تعطیلات نوروز برای اولین بار دفتر نماینده مجلس در لار تاسیس گردد. در جلسه مذکور به دلیل مشخص نشدن فرد مورد نظر بنده قبول کردم که تا پایان تعطیلات نوروزی یعنی ۱۴ فروردین دفتر نماینده را راه اندازی نموده تا بعد فردی دیگر انتخاب شوند. لذا حقیر به کمک برادر بزرگتر و دوست خوبم آقای پلمی سرپرست سابق اداره ارشاد اسلامی لارستان در ساختمان اداره اوقاف سابق لارستان (ملک توسط مرحوم فهیمی از هرمود خریداری شده بود) که محل ستاد انتخاباتی نیز بود شروع به فعالیت کردیم.

بعد از تعطیلات نوروزی به درخواست دکترجعفرپور رسما بعنوان رئیس دفتر ایشان به مدت ۸ سال فعالیت نمودم. به کمک دوستان و با توجه به اینکه به مدت ۲۰ سال در سمت های اجرایی کار کرده بودم اقدام به تشکیل دبیرخانه، بایگانی، سالن جلسه و اتاق دیدارها نمودم.

این اقدام برای اولین بار توسط نماینده ای از مجلس چه قبل از انقلاب و چه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در لار انجام می گرفت. البته راه اندازی دفتر دارای مزیت ها و مضراتی بود که در فرصتی شرح خواهم داد.

به دنبال راه اندازی دفتر دومین گام برداشته شد و آنهم تشکیل ۶ کارگروه اقتصادی و زیربنایی، پشتیبانی و مالی، اجتماعی، فرهنگی، آموزشی، سیاسی و اداری که اعضای آن از گروه های مختلف سیاسی و اداری شهرستان بودند.

وظیفه این کارگروه ها این بود که به مدت یک ماه بررسی های لازم انجام داده و راههای توسعه را جهت بررسی نهایی ارائه نمایند که در فرصتی دیگر کارگروه ها را معرفی و عملکردشان را بیان خواهم نمود.

سومین اقدامی که توسط دکتر جعفرپور و دفتر انجام شد دعوت از بزرگان محلات و منطقه و تشکیل گروه معتمدین بود که برای اولین بار انجام گرفت. تعداد معتمدین که ۵۰۰ نفر بودند اولین جلسه خود را در حسینیه ابوالفضل(ع)شهر قدیم تشکیل داد و در جریان برنامه های نماینده خود قرار گرفتند.

در طول هشت سال نمایندگی دکتر جعفرپور همیشه یکصد نفر از معتمدین بدون هیچگونه توقع و انتظاری نماینده محترم را در تمام سفرها با وسیله شخصی خود در سرما و گرما، بخش به بخش، شهر به شهر، روستا به روستا  همراهی می کردند.

یک سال پس از راه اندازی دفتر در اداره اوقاف سابق به ساختمان خیّر بزرگوار جناب آقای حاج حسین کاملی نقل و مکان کردیم و به مدت ۵ سال یک واحد آپارتمانی را در اختیار نماینده جهت ایجاد دفتر بصورت مجانی قرار داده شد و سرانجام با اجاره ساختمان متعلق به هلال احمر لارستان توسط نماینده محترم دفتر به مکان جدید نقل و مکان کرد. این در حالی است با پیگیری نماینده محترم و تیم دفتر لار دفاتر نماینده در گراش، خنج و شیراز بصورت مستقل راه اندازی شد و با مساعدت شورای شهر چهارم و شهردار محترم لار با خرید یک واحد آپارتمان درتهران دفتر تهران نیز ایجاد گردید.

اعضای دفتر متشکل از بنده، آقای حاج حمید اسدی،آقای پلمی، خانم اوحدی و خانم قاسمی بودند. مسئول دفتر گراش آقای حاج خلیل غلامی، خنج آقای سهراب خادمی، شیراز آقای رضا شاه محمدی و تهران آقای دکتر رستمی  و بعد آقای خادمی بودند.

ان شاء الله در قسمت های آینده اتفاقات پشت صحنه ۸ ساله را بتدریج بازگو خواهم نمود.


53 نظر

 1. لاری گفت:

  0

  0

  خب همه اینها رو که خبر داشتیم.
  دقیقا هدفتون از این خاطره نویسی چی بوده؟

 2. صالح گفت:

  0

  0

  مطمئنی که اجماع به نفع دکتر جعفر پور تمام شد.
  پس آن زمان چگونه نام دکتر مریدی بر سر زبانها افتاد و با رانتی که جعفر پور در شورای انقلاب فرهنگی داشت توانست برای فقط چند روز دکتر مریدی را حذف نماید و دقیقا در شب انتخابات ایشان را مجددا به صحنه باز گردانند که دیگر دیر شده بود . هر چند باشد که خداوند عادل هست و در دور یازدهم با […] کنار گذاشته شد و در آن دنیا هم باید جوابگو باشید. انشااله

 3. لاری گفت:

  0

  0

  فکر کنم بیشترین کسانی که از آقای جعفرپور رنجیده خاطر شدن وپشت به ایشان کردند بخاطر برخورد نامناسب رفتار وکردار شما بود.

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  هر کاری کرد ه اید وظیفه ات بوده چون دستمزد می گرفتید.
  نه فن بیان داشتید نه اهل قلم ونه با مردم درست برخورد کردید.

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  خاطرات برای خودت نگه دار
  از کارت بگو

 6. گراشی گفت:

  0

  0

  به جز دفتر. لار. دفاتر. گراش. وخنج. فعال. نبودند. وجنبه. تشریفاتی داشتند. هرچه بود فقط. در لار. متمرکز بود

 7. منصف گفت:

  0

  0

  خدمت گراشی عزیز
  طبق گفته مسئول دفتر ایشان در گراش(مصاحبه در سایت گریشنا) فعاليت ابن دفتر در گراش در چهار سال نخست در جهت راه اندازی ادارات گراش و مطالبات مردم مثمر ثمر بوده است.

 8. ناشناس گفت:

  0

  0

  اینها را ننوشته بودی بهتر بود دوباره خودتو بیشتر خراب کردی زودتری بگو پاکش کنند تا بدترنشده

 9. ناشناس گفت:

  0

  1

  از نمک نشناسی وعدم قدر شناسی نسبت به مردم منطقه لارستان وبیت آقا و آقای بروجردی که باعث شدند دور اول ودوم رای بیاوری هم کمی بازگو بکنید.

 10. نواندیش گفت:

  2

  0

  سلام
  ۱)با این ظاهرسازی با چاشنی خودشیفتگی ، نه در عرصه مدیریتی لارستان جایگاهی دوباره می یابید ، نه چهره تان مقبول خواهد بود و نه این نوشداروی بعد مرگ سهراب دردی را دوا می کند.به سبب سمتتان در دفتر نماینده ۸ سال بالاجبار تحمل شدید .
  ۲)لطفا بیست سال سابقه ی مدیریت خود را مشروح بیان فرمایید .امیدوارم ۸ سال حضور در دفتر نماینده را در شمار آن بیست سال لحاظ نفرمایید چون مدعی هستید پیش از ورود به دفتر نماینده ۲۰ سال سابقه ی مدیریت داشته اید .
  ۳)باز جای شکرش باقیست که بیست سااااااااااااااااااااااال سابقه ی مدیریت داشتید و باز نگاهتان به ارباب رجوع نگاهی از بالا به پایین بود و از موضع قهر و قدرت به مردم اجازه دیدار با نماینده را نمی دادیدو …
  خداحافظ مدیر توانمد آراسته به بیست سال سابقه مدیریت
  ۴)راستی مگر جوانان مستعد و آراسته به کمال و بصیرت و خرد و کارآیی نداشتیم که دفتر نماینده جولانگاه بازنشسته ها شده بود

 11. همشهري گفت:

  1

  0

  كم لطفي بعضي از همشهريان هست كه همچين نظراتي مي دهند
  به دور از انصاف است كه زحمات و تلاش هاي جناب آقاي مظفري رو ناديده بگيرند.

  • نواندیش گفت:

   1

   0

   سلام
   واضح بیان فرمایید کدام تلاش ؟
   مگر دفتر نماینده و حتی خود نماینده تلاشی هم کردند ؟

 12. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام
  آقای مظفری
  عامل اصلی اختلافات در لار شخص جنابعالی بودید . تا آنجا که نگاه استاندار سابق فارس و رئیس مجلس به لارستان بزرگ با آن برخورد دور از شان و ادب ، منزلت مثال زدنی لارستانی زیر سئوال بردی . لارستانی به ادب و حجب و احترام زبانزد است که مورد تفقد مقام معظم رهبری قرار گرفتند اما شما شاهکار ادب از نوع عکس آن بکار بردید .مطالبه گری نکردید بلکه لارستان را عقب راندید . حق دارید تجربه سیاسی نداشتید اما پر ادعا و مغرور بودید.رکود لارستان در همین دوره با تفکرات […] شما بود.

 13. ناشناس گفت:

  0

  0

  تنها دستاورد دفتر نماینده به مسئولیت شما جناب مظفری دخالت در عزل و نصبها . نیروسوزی . نگرانی شدید بخشها از مرکز شهرستان بخاطر دخالتهای بی جا و اختلاف افکنی و ایجاد چند دستگی . عدم استفاده از نیروهای کارآمد و تخصصی در تصمیم گیری های کلان شهرستان . انحصار طلبی مطلق و دیکتاتوری در دفتر .

 14. لارستان گفت:

  0

  0

  جز اختلاف و تفرقه کاری دیگه هم انجام دادین؟؟؟

 15. امین گفت:

  0

  0

  به نظر بنده دکتر در تهران و مجلس خودش را اضل گرا و راه وروششش در منتطفه اصلاح طلبی بود دللیش اطرافایان از اخوی ایشان گرفته تا خود مظفری و اسدی که ساقه اضلاحاتی بودنشان بر همه روشن بود

 16. ناشناس گفت:

  0

  0

  مدیریت دفتر نماینده در لارستان ضعیف بود. مردمی نبود. پاسخگو نبود نه درفضای مجازی ونه درفضای حقیقی
  روابط عمومی خوبی با مردم بخصوص جوانان نمی توانست برقرار کند.
  به هر حال هشت سال هرماه حق الزحمه ازبیت المال گرفتی ولی گویا اکثریت مردم از عملکرد رفتاریت راضی نیستند. ودر آخر هم لارستان را به روز سیاه نشاندید

 17. ناشناس گفت:

  0

  0

  نماینده ای که مدیریت لارستان را به دونفر م م واگذار کند بهتر از این نمی شود.

 18. حرف دل گفت:

  0

  0

  خدا […]، شما با مخالفان خود چگونه برخورد کردید ؟ هر کس به شماها نقدی وارد نمود هزار انگ و حرف به آن زدید ولی حال ببینید اقای حسین زاده رقیب و منتقد خود در زمان تبلیغات انتخاباتی آقای جهانبانی، را بعنوان رییس دفتر خود در گراش معرفی می نماید/.

 19. ناشناس گفت:

  0

  0

  بسم الله النور … الحمدالله که جعفربور و دار و دسته اش که امثال شما باشید رفتند و […] به شما ماند و برخی طرفداران […] . شما که آقای مظفری و آقای کیان و … میخ خود را در علوم بزشکی لار کوفتید و پسران خود را […] و چه امتیازات فراوانی که نگرفتید حال بنشینید و نقشه های دیگری طراحی کنید که در هر دو عالم […]

 20. رضا گفت:

  0

  0

  به گفته خودتان در دو دوره قبل بیت اقا از شما حمایت کرد. چرا این دفعه بخاطر بیت اقا کنار نرفتید. واقعا نمک نشناسید.حاضر بودید هر کسی برود جز بروجردی. احسنت به شما […] لار

 21. اوزی دوستدار منطقه گفت:

  0

  0

  مردم شهرستان اوز امیدوارند که در زمان نمایندگی حسین زاده گراشی جبران کم توجهی های نماینده سابق که حتی از بردن نام اوز در مجلس خوداری میکرد بشود وکلیه ادارات ونهادهای شهرستان اوز مستقل ومستقر شوند اینشالله

 22. ناشناس گفت:

  0

  0

  لارستان بزرگ . دیار مردان بزرگ .سرزمین مبارز بزرگ سید عبدالحسین لاری . به تقدس حضرت آیت اللهی بزرگ . شهر شهید بزرگ سردار مفید و خادم بزرگ زنده یاد امامی متاسفانه در دوران مسئولیت ۸ ساله شما تمام این افتخارات بزرگ را نه تنها معرف نبودید و از ظرفیت دفتر برای شناساندن لارسنان بزرگ بهره نبردید بلکه دفتر را به یک پاتوق کهنسالی محلی نه شهرستانی تبدیل کردید . چراغ روشنفکری را خاموش کردید تا در تاریکی و خفقان تصمیم گیری کنید . اصلاح طلبی را گردن زدید تا تفکرات خشک سری را حاکم کنید . نیرو های جوان و خوش فکر را سوزاندید تا در سایه خاکستری گذران عمر کنید .
  کوچکی و حقارت خود را در تصمیمات شهرستانی نه استانی و بالاتر با به رخ کشیدن قدرت ملی شهرستانهای همجوار فریاد زدید . به آیندگان این سرزمین پاک بخاطر این ۸ سال فرصت سوزی ، نیرو سوزی و قهقرا چه پاسخی خواهی داد ؟

 23. م گفت:

  0

  0

  قول و وعده های انتخاباتی که نماینده به مردم داد در یکطرف وطرف دیگر عملکردهای خود قرار دهید. قضاوت هم به مردم بسپارید تا ببینید که چه بر سر مردم منطقه آورده اید.
  وعده های عمل نشده نماینده می خواهی برایتان بازگو شود؟

 24. ناشناس گفت:

  0

  0

  حیف از شخصیت والای فرهنگی دکتر جعفرپور که به واسطه بی تدبیری و تکبر و خودخواهی شما آقای مظفری تخریب شد . صد حیف که ظلم بزرگی کردی به لارستان . جالبه که ادعا هم داری با این همه خرابکاری….

 25. ناشناس گفت:

  0

  0

  آیا وقت آن نرسیده بجای ادعای دلسوزی و ژست فعال فرهنگی در آوردن یک دکه بگیری خودت در این دوران بازنشستگی مشغول کنی تا حوصله ات سر نره…

 26. لارستانی گفت:

  0

  0

  خاطرات وعملکرد متوسط روی به ضعیف شما در فکر واذهان ودل ما باقی مانده است.
  بخصوص سه باره کاندید شدن آقای نماینده که هم خودش را خراب کرد وهم منطقه لارستان را خراب کرد.

 27. ناشناس گفت:

  0

  0

  *وعده هایی که با جعفرپور آمد، با جعفرپور رفت*
  🔻
  امروز به طور رسمی مجلس یازدهم کار خود را آغاز کرد و در حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز پس از دو دوره نوبت به نماینده جدید رسید.
  دکتر جمشید جعفرپور در مجالس نهم و دهم نماینده این منطقه بود و روزی که کار خود را در ۸سال قبل آغاز کرد وعده های زیادی به مردم داد. وعده هایی که نه تنها بعد یک دوره که پس از ۸ سال غالب آنها فقط در حرف و روی کاغذ ماند و شاید همین نکته باعث شد که مردم برای بار سوم به وی اعتماد نکنند و در رقابت انتخاباتی نیز عنوان نفر سوم را به خود اختصاص دهد.
  اگر از یاد برده اید که دکتر جعفرپور در این مدت چه وعده ها و شعارهایی داد که به آنها عمل نکرد لیست زیر را ببینید:
  🔻
  ۱) پیگیری و تلاش جهت ارتقای سیاسی حوزه انتخابیه
  ۲) ایجاد منطقه ویژه اقتصادی و بازارچه های مرزی
  ۳) پیگیری و تصویب «بندر خشک» برای منطقه در راستای اشتغال زایی
  ۴) پیگیری استخراج منابع گاز و نفت
  ۵)دوبانده شدن محور ترازیتی و خطرساز جهرم-لار-بندرعباس
  ۶) ایجاد دانشگاههای دولتی و مراکز تربیت معلم و گسترش آنها
  ٧)راه آهن جهرم-لار-بندرعباس
  ٨)ثبت جهانی میراث تاریخی لار
  ٩)احداث نیروگاه برق ۴۰۰ مگاواتی
  ١٠)ایجاد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای
  ١١)اتمام پروژه کتابخانه مرکزی
  ١٢)ارتقاء دانشکده علوم پزشکی لارستان به دانشگاه
  ١٣)اخذ مجوز و راه اندازی دانشگاه فرهنگیان
  ۱۴)تصفیه آب دریای خلیج فارس و انتقال آن به منطقه لارستان
  ۱۵)احداث دهکده المپیک
  ۱۶)تعمیر استخر روباز شهر قدیم لار
  ۱۷)مرمت درب بازار قیصریه لار(مطرح شده در سایت میلاد لارستان)
  ۱۸)احداث آب شیرین کن برای شهر قدیم لار (موضوع مطرح شده در شورای شهر دوره چهارم)
  ۱۹)امتیاز دو اداره کل که در سال ۱۳۹۲ وعده آن به مردم داده شد(ادارات کشاورزی؛ صنعت و معدن)
  ۲۰)امتیاز رادیو لارستان
  ۲۱)مرمت سینمای لار
  ۲۲)پرواز عتبات عالیات از فرودگاه لار
  ۲۳)تعیین مرز بین لار و گراش
  ۲۴)اجرای مصوبات رهبری در لارستان
  ۲۵)….

  • لار گفت:

   0

   0

   غیر از ایشان طرفدارانش که در سکوت به سر می برند باید پاسخگو باشند
   ما هم به ایشان رای دادیم اما دور سوم دیدیم دیگه اصلا کارایی ندارند اما اصرار طرفداران که فقط به دلیل منافع شخصی خود از ایشان دفاع کردند باید پاسخگو باشند

 28. در ادامه وعده ها... گفت:

  0

  0

  یکی از وعده های انتخاباتی ایشان بخصوص در دور دوم این بود که طرح
  های نیمه تمام دور اول عملی کند. جالب اینجاست که دور دوم به پایان رسید ولی خبری از وعده ها نشد وبا شعار اینکه کارهای نیمه تمام دو دوره را عملی می کنم وارد کارزار انتخاباتی دور سوم شد. ولی اینبار مردم اورا شناختند.
  جالب است بدانید که وسوسه قدرت در پایان این مجلس هم
  چهار باره تکرار می شود. حتی اگر خودش طالبش نباشد ولی تعدادی ازاطرافیانش اورا وسوسه می کند

 29. ناشناس گفت:

  0

  0

  مظفری بر خلاف معنای نهفته در نام یک شکست خورده سیاسی که سپردن مسئولیت تا حد مدیریت یک مدرسه ففط …بیشتر از آن ظلم و جفا بود به مردم و همان پُست و مقام .که متاسفانه ….

 30. ناشناس گفت:

  0

  0

  از چه بتره که بعد از هش سال این همه بد وبیراه شگتسسش؟

 31. ناشناس گفت:

  0

  0

  فکر کردید این قدرت برای همیشه در اختیار داری. دیدید که خدا ومردم چه از سرتان در آوردند. چه نیروهایی که توسط شما سوخته شدند.
  خدارا صد هزار بار شکر می کنم که نماینده شما انتخاب نشد

 32. ناشناس گفت:

  0

  0

  واقعا . ایشون فکر می کرد برای همیشه نفر اول لارستان هست . لارستان با آن نام و عظمت و شخصیتهای بزرگ . ایشون از راه رسید یا آسمان شد مدعی سروری مردم لارستان . مطمئن باشید اگر چاره ای داشت و می توانست خودش را کاندید می کرد می گفت من برترینم . ولی حالا خدا رو شکر ….

 33. محمد مهدی گفت:

  0

  0

  سلام
  جناب آقای مظفری به نظر خودتان عامل شکست و عقب ماندگی در لار کیست ؟؟
  شک نکنید لارستان بزرگ بخاطر منافع شما و دوستانتان به این بلاها دچار شده

 34. ناشناس گفت:

  0

  0

  ممد آقا شاید معلم خوبی بود وارد این گود که شد توانش نداشت هم وجهه خودش خراب شد هم ضرر به لارستان زد . یعنی اینکاره نبود .

 35. ناشناس گفت:

  0

  0

  گویا ممد آقا دس بردار نیست و ورژن معتمدین ۳در گروه وات ساپی براه انداخته.
  کاشکی کانال است یا وات ساپ دو طرفه؟
  تو هشت سال مردیم و زنده شدیم وحسرت یک گروه وات ساپی دوطرفه از دفتر نماینده قبلی ندیدیم

 36. خنجی. گراشی. اوزی گفت:

  0

  0

  نگاهی. به. لیستی. از کارهای. بجا. مانده. از. دوران. جعفر. پور. نشان. میدهد. که. ایشان. همه. برنامه هایش. برای. خود. لار بوده. است. وسایر مناطق. را کاری. نداشته. بیخودی. نبود. که. اطرافیان. میگفتند. جعفرپور. فقط. نماینده. شهر. لار. است

 37. ناشناس گفت:

  0

  0

  حیف شد ایشون هنوز کارهای عقب افتاده زیادی داشتند که فرصت پیدا نکرد . هنوز تعداد دیگری از روسا و مدیران ادارات بودن که مخالف خط فکری ایشون بود و قصد برکناری اونها داشت . خوابهای زیادی دیده بود که مردم زود بیدارش کردند. ۸ سال عقب گرد ۸ سال نیرو سوزی ‌. ۸ سال اختلاف . ۸ سال تفرقه بنداز و حکومت کن .

 38. ناشناس گفت:

  0

  0

  دست رو دلم نزار . که هشت سال با آن تفکرات پوسیده تصمیمات تارعنکبوتی با یک عده محدود ۷ الی ۸ نفره با طرد جوانان روشنفکر یکه تازی کردید لگد به فرصتها و ظرفیتهای شهرستان زدید تاریخ ثبت خواهد کرد و آیندگان به قضاوت خواهند نشست . بهتر نیست همانطور که ۸ سال در حصار دیکتاتوری ظلم کردید الان نیز در حصار منزل بمانید و بیش از این ادعای دلسوزی نکنید تا مردم به درد خود بنالند

 39. ناشناس گفت:

  0

  0

  کسی که در مقابل بیت آقا ایستاد جایگاهش در لار نیست . عامل اصلی این شکاف شخص مظفری بود . والسلام

 40. هاشم عباسی گفت:

  0

  0

  جناب آقای منشی خسته نباشید
  شما باید خاطرات آدم های نیک رو تو سایت بنویسید نه شخصی که […]
  آقای مظفری مردم لار رو به […]

 41. حجت نظری گفت:

  0

  0

  آقای مظفری شما بودید که با طرز فکرتون همه رو بدبخت کردید .
  خواهشا از داستانهای طنزتون پرهیز کنید.

 42. طالبی گفت:

  0

  0

  سلام
  آقای مظفری شما و دوستانتون باعث شدید امروز لار هیچ نیرویی نداشته باشد و نیروهای قدیمی لار رو هم نابود کردید

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   آقای مظفری ما ازشما و آقای نمایتده راضی نیستیم . بروید و پشت سرتان نگاه هم نکنید.

 43. ناشناس گفت:

  0

  0

  بیش از ۴۰نظردراین یاداشت به ثبت رسیده است. حداقل دو یا پنج نفر از طرفداران نماینده قبلی پیدا نشده که از خوبیهای این آقا بنویسند.
  خدا بدادت برسد طی این هشت سال پس چکار می کردی؟

 44. ناشناس گفت:

  0

  0

  آقای مظفری کمی از عدلت بنما.ظلمتان که نمایان است.

 45. ناشناس گفت:

  0

  0

  انسانها بعضی مواقع به درجه ای از خودبینی و خود پسندی می رسند که مردم را به چشم کمترین می بینند. و بجز خود کسی را قبول ندارند این دقیقا همان خصوصیات ۸ ساله شما بود آقای محترم.کانه کدخدا شده بودی باید برایت خروس محلی می آوردند تا جواب سلامشان دهی . اما اکنون بر شنیدن نامت ابا دارند . تو با خود و مردم چه کردی …؟

 46. ناشناس گفت:

  0

  0

  تاریخ کهن لارستان هیچ وقت از یاد نخواهد برد مبارزات سید عبدالحسین لاری را و نقطه مقابل آن تاریخ کهن لارستان فراموش نخواهد کرد ۸ سال قصه تلخ ظلم به مردم ای ویرانگرخاموش .

 47. ناشناس گفت:

  0

  0

  عامل […] و شکست دکتر جعفر پور شخص شما بودید آقای مظفری …با آن افکار […] خودت

 48. ناشناس گفت:

  0

  0

  یکی از ضعف آقای مظفری دوری از فضای مجازی بود در این برهه از زمان دوری از فضای مجازی یعنی دوری از مردم . طی هشت سال یک گروه وات ساپی ساده دوطرفه نتوانستند ایجاد کنند.

 49. ناشناس گفت:

  0

  0

  عامل شکست انتخاباتی جعفر پور شخص شما بودید مظفری .
  با اون روش کهنه و رفتارهای غیر کارشناسی و اعمال نظرهای شخصی . لارستان را بدبخت کردید .

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان