میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۹:۰۳ ق.ظ سرویس:عناوین اصلی 4 دیدگاه 593 بازدید

خانه‌تکانی در فرمانداری لارستان؛ معاونان «سیاسی» و «برنامه‌ریزی» منصوب شدند/ مدیر کل سیاسی استانداری: تغییرات در راستای «چابک‌سازی» است

خانه‌تکانی در فرمانداری لارستان؛ معاونان «سیاسی» و «برنامه‌ریزی» منصوب شدند/ مدیر کل سیاسی استانداری: تغییرات در راستای «چابک‌سازی» است

آفتاب لارستانجلسه شورای اداری هفدهم مردادماه لارستان، دو دستور کار داشت. مهمان ویژه جلسه، مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس بود که به شهرستان آمده بود تا حکم دو معاونت جدید فرمانداری ویژه لارستان را به آقایان علی‎‌پور و طاهری بدهد.

عکس: روابط عمومی فرمانداری

دومین برنامه این جلسه که ساعات اولیه صبح چهارشنبه در سالن شهید امامی آغاز شد، تجلیل از خبرنگاران، عکاسان و اصحاب رسانه بود. جلیل حسنی البته در میانه سخنانش در شورای اداری، دلیل تلفیق دو برنامه را دیدار نزدیکِ خبرنگاران و اهالی رسانه و مطبوعات با مدیران شهرستان عنوان کرد.

مدیر کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس در این جلسه، ضمن تشریح شرایط کنونی اقتصادی کشور، آرایش جنگی دشمنان را برای ضربه زدن به مردم و نظام، غیر قابل تردید دانست و تأکید کرد: همان‌طور که از شرایط سخت سال‌های نخست انقلاب و جنگ تحمیلی عبور کردیم، از شرایط سخت کنونی هم عبور خواهیم کرد.

ابراهیم استوار میمندی تغییرات مدیران را روندی طبیعی و در راستای تحول و تغییر برخی رویکردها عنوان کرد و ضمن قدردانی از خدمات مسعود راسخی در سمت معاونت سیاسی فرمانداری، گفت: حضور دو فرد جوان و پرکار در معاونت‌های این فرمانداری می‌تواند در چابک‌سازی مجموعه مؤثر باشد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان هم در بخشی از سخنان خود در شورای اداری، با اشاره به تغییرات معاونان و بخشدار مرکزی، تصریح کرد: در پست‌های مختلف فرمانداری از همان ابتدا تمرکز خود را بر روی نیروهای جوان و توانمند درون‌سازمانی قرار دادیم تا تحرک، پویایی و ایده‌های جدید در مجموعه ایجاد شود.

در پایان برنامه و پیش از اعطای احکام معاونان فرمانداری، علی اصغر علی‌پور و احسان طاهری جداگانه و در سخنان کوتاهی، اهداف و برنامه‌های خود را تشریح کردند.

معاون جدید سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه لارستان با تأکید بر حفظ میراث بزرگان و علمای منطقه، اظهار داشت: وحدت و انسجام در میان مردم و گروه‌های مختلف سیاسی لارستان به عنوان اولویت مهمی برای بنده مطرح است.

معاون جدید برنامه‌ریزی و توسعه نیز در سخنانش، ضمن قدردانی از فعالیت‌ها و اقدامات خوبِ علی‌پور در این معاونت، ادامه‌ی برنامه‌های وی و توسعه متوازن مناطق مختلف لارستان را از برنامه‌های خود عنوان کرد.

در پایان استوار میمندی مدیر کل سیاسی استانداری احکام مهندس تبادار استاندار فارس را به معاونان جدید فرمانداری لارستان ابلاغ کرد.

  عکس‌ها از: میلاد لارستان


4 نظر

 1. رضا گفت:

  3

  3

  این انتخابها هم دیگه رابطه ای شده ،کسی که رشته اقتصاد خونده ده سال در حوزه های عمرانی و برنامه ریزی کار کرده رو سکان سیاسی امنیتی بهش می سپارند اونوقت میگیم چرا لارستان پیشرفت نمی کنه
  این انتخاب ما رو یاد ضرب المثل معروف لاف در غربت و…..می ندازه

 2. دلسوز گفت:

  2

  2

  علی پور اقتصادی است چه به سیاسی؟؟؟…والا ما که داریم تو این شهر دیونه میشیم از عملکرد بعضی مسئولین

 3. کافی گفت:

  2

  2

  اینم مثل سایر انتخابهاست البته از اقای منشی هم توقع داشتیم به عنوان ریس ستاد آقای روحانی یک نفر حداقل اعتدالی رو می ذاشتند آقای علیپور کاملا اصولکراست ایشان اردی است ارد هم تماما به آقای جعفربور رای دادند<<<<<

 4. ناشناس گفت:

  1

  1

  اینا همش تشریفاتی است وبس

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان