میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در15 سپتامبر 2019 ساعت 10:23 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند بدون دیدگاه 250 بازدید

«خانه ای که جک ساخت» آخرین اثر «فون تریه» در «هنرسرای شهروند» لار نقد و بررسی می شود

«خانه ای که جک ساخت» آخرین اثر «فون تریه» در «هنرسرای شهروند» لار نقد و بررسی می شود

فیلم سینمایی «خانه ای که جک ساخت» به همت هنرسرای شهروند وابسته به حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار، دوشنبه ۲۵ شهریورماه ساعت ۲۱ در هنرسرای شهروند لار (پارک حاشیه) نقد و بررسی می شود.

خانه‌ای که جک ساخت، فیلمی هنری در ژانر وحشت روان‌شناختی به کارگردانی لارس فون تریه محصول ۲۰۱۸ است. نمایش نخست این فیلم در جشنواره فیلم کن بود که تریه را پس از بیشتر از شش سال به این جشنواره بازگرداند. این فیلم اکرانی یک‌روزه در ایالات متحده در ۲۸ نوامبر ۲۰۱۸ داشت و منتقدان را در دو قطب مخالف قرار داد.

فیلم ماجراهای فردی باهوش به نام جک را در یک بازه زمانی ۱۲ ساله دنبال می‌کند و به معرفی قتل‌هایی می‌پردازد که در طول زمان جک را به یک قاتل سریالی تبدیل کرد.

مت دیلون، برونو گانتس و اوما تورمن بازیگرانی هستند که در این فیلم نقش های ماندگاری را خلق می کنند.

از دیگر فیلم‌های این فیلمساز شناخته شده جهانی می‌توان به سه‌گانه اروپا، سه‌گانه قلب طلایی، سه‌گانه آمریکا، و سه‌گانه افسردگی اشاره کرد. او را به عنوان محرک اصلی و احیاکننده فیلمسازی در دانمارک می‌شناسند و معتقدند که تأثیر بسزایی در پیدایش نسل نوی کارگردانان دانمارک و سراسر جهان داشته‌است.

رقصنده در تاریکی، پنج مانع، داگویل، مندرلی، ضد مسیح، مالیخولیا، نیمفومانیالک و خانه ای که جک ساخت فیلم های دو دهه اخیر این فیلمساز هستند.

«خانه ای که جک ساخت» بیستمین فیلمی است که در دوره جدید نشست های سینمایی هنرسرای شهروند لار مورد نقد قرار می گیرد و شرکت در نقد و بررسی آن برای عموم آزاد است.

گفتنی است پس از بررسی چند فیلم شاخص در ژانر سینمای جنگ، از چند هفته پیش گروه سینمایی هنرسرای شهروند به سراغ ژانر معمایی، جنایی و وحشت رفته است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان