میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در29 می 2015 ساعت 7:08 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 1,037 بازدید

خانه هاي بهداشت چهار روستا به «مركز درماني» ارتقا يافت

IMG13062763سايت نماينده مردم لارستان، خنج و گراش خبر داد:

خانه هاي بهداشت چهار روستا به «مركز درماني» ارتقا يافت

سايت نماينده مردم لارستان، خنج و گراش از ارتقاي «خانه بهداشت» چهار روستاي چاه نهر، هرمود عباسي، بيدشهر و كهنه اوز خبر داده است.

اين سايت در توضيح اين خبر و با امضاي دفتر نماينده آورده است: تصویب چهار مرکز بهداشتی درمانی چاه نهر، هرمود عباسی، بیدشهر و کهنه اوز نمونه بارز همدلی مدیران سطح شهرستان و تعامل و همکاری مسئولین با نماینده مردم شریف لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی می باشد.

بی شک بازدید از مناطق محروم بخش ها توسط نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار محترم لارستان و همراهی مدیران در این بازدیدها و مطالبه به حق مردم برای حل و فصل مشکلات در جمع مردم منطقه مبارک است و مایه خیر و برکت خواهد شد.

لذا وظیفه خود می دانیم از مدیران اجرایی شهرستان خصوصاً جناب آقای دکتر نصری ریاست محترم خدمات بهداشتی و درمانی لارستان که صادقانه پیگیر حل مشکلات منطقه می باشند تقدیر و تشکر نماییم و تصویب چهار مرکزبهداشتی درمانی را به مردم این مناطق تبریک عرض می نماییم.

عكس اين پست تزئيني است


3 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  قبلا ارتقا یافته نماینده عاداتش شده کار نکرده را به اسم خودش کنه

 2. لارستانی گفت:

  0

  0

  ابن مرکز بخصوص بیدشهر وکهنه اوز که توسط مردم وخیرین ساخته شده خیلی جلوتر ارتقا یافته اعلام ان درحال حاصر جنبه تبلیعاتب دارد

 3. دانشکده علوم پزشکی گفت:

  0

  0

  با سلام
  روی سخنم با مسئولین سایت آفتاب لارستان میباشد.
  این خبر تقریبا دو سه هفته پیش از طریق دانشکده به اطلاع عموم رسیده.در سایت صحبت (دکتر رحیم نژاد ۲۷ اردیبهشت ۹۴).متاسفانه در لارستان سایتها و روزنامه ها فقط و فقط جهت اهداف سیلسی برخی ها فعالیت میکنند.
  ——–
  مدیریت: با احترام به نظر شما اگر در متن خبر دقت بفرمایید منبع، سایت نماینده مردم لارستان،خنج و گراش عنوان شده است لذا صدق و کذب خبر الزاما بر عهده سایت آفتاب نیست و متوجه منبع خبر است که این منبع نیز واجد رسمیت است.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان