میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در15 می 2019 ساعت 2:24 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 153 بازدید

خانه «ورزشی های رزمی» لارستان تجهیز شد

خانه «ورزشی های رزمی» لارستان تجهیز شد

رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان با اشاره به اینکه حامی تمامی هیأت های ورزشی هستیم، گفت: از هیأت ورزش های رزمی لارستان حمایت می کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان، محمد حسن طیبی در نشست با رئیس و نائب رئیس هیأت ورزش های رزمی لارستان که به منظور بررسی مسائل و مشکلات این هیأت برگزار شد، بر حمایت همه جانبه از هیأت ورزش های رزمی تاکید کرد و اظهار داشت: این هیأت در قبال حمایت، بایستی گام های موثری در جهت پیشرفت سبک های رزمی لارستان بردارد.

وی از اختصاص تجهیزات ورزشی به هیأت ورزش های رزمی لارستان خبر داد و افزود: امسال تعداد ۱۰۰ عدد تشک تاتامی برای تجهیز خانه ورزش های رزمی به این هیأت اهدا شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان میزبانی مسابقات ورزش های رزمی استان فارس را امری مهم دانست و تصریح کرد: برگزاری پیکارهای قهرمانی فارس در لار باعث گسترش این رشته ورزشی می شود از این رو هیأت ورزش های رزمی باید نسبت به میزبانی مسابقات استانی در دو بخش آقایان و بانوان اقدام کند.

طیبی با تاکید بر اینکه باید تعداد مربیان و داوران ورزش های رزمی لارستان افزایش پیدا کند، بیان داشت: برگزاری دوره های مربی گری و داوری و همچنین کارگاه های آموزشی در لارستان یکی دیگر از اقدامات مهم هیأت ورزش های رزمی است که بایستی در اولویت برنامه های این هیأت قرار گیرد.

وی از راه اندازی رشته های رزمی در روستاهای کرمستج و براک خبر داد و اذعان داشت: هیأت ورزش های رزمی لارستان باید نگاه ویژه ای به بخش های تابعه داشته باشد تا استعدادهای فراوانی که در بخش ها وجود دارند شکوفا شوند و در نهایت ورزشکاران آنها در میدان های کشوری و بین المللی افتخارآفرینی کنند.

در ادامه این نشست یونس مهربان رئیس هیأت ورزش های رزمی لارستان اقدامات انجام شده در سال ۹۷ را تشریح کرد و حاضرین نظرها و پیشنهادات خود را ارائه دادند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان