میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱:۲۴ ب.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 794 بازدید

خبر خوش برای بیماران دیابتی و تیروئیدی/ پزشک فوق تخصص غدد به پزشکان بیمارستان امام رضا(ع) لار افزوده شد

خبر خوش برای بیماران دیابتی و تیروئیدی/ پزشک فوق تخصص غدد به پزشکان بیمارستان امام رضا(ع) لار افزوده شد

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان و به نقل از دکتر صباغی معاون درمان دانشکده از یکشنبه دوم مهرماه دکتر محمود اخضری فوق تخصص غدد در درمانگاه مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) شروع به فعالیت نمود.

معاون درمان دانشکده با اعلام این خبر که مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) برای نخستین بار پذیرای چنین تخصصی است افزود: وی نیروی رسمی بیمارستان لار می باشد که پس از اخذ مدرک پزشکی عمومی و همچنین تخصص داخلی دوره خدمت خود را در این بیمارستان گذرانده، اکنون نیز پس از کسب موفقیت در اخذ مدرک فوق تخصص غدد جهت خدمت به همشهریان لارستانی به مجموعه علوم پزشکی لارستان مراجعت نموده و در درمانگاه بیمارستان امام رضا(ع) اقدام به ویزیت بیماران می نماید.

گفتنی است به دلیل افزایش آمار بیماران دیابتی و تیروئیدی در شهرستان و عدم وجود این تخصص در جنوب استان هزینه زیادی جهت انجام روند درمان در مرکز استان توسط این بیماران صرف می‌شد. به یاری خدا و با همت والای پزشک لارستانی این مسئله مرتفع گردید و انشالله در درمانگاه بیمارستان لار با کاهش هزینه‌های درمان این بیماران، یاری گر همشهریان گرانقدر لارستانی خواهیم بود.

لازم به ذکر است ویزیت این پزشک فوق تخصص روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته است.


3 نظر

 1. لارستانی گفت:

  0

  0

  مبارک است اما لازم است که. کمی هم به بیمارستان. با سابقه. اوز. برسید. تا مردم احساس. نمایند توسعه متوازن. در منطقه. مورد. نظر است. وهمه. امکانات. در. لار. متمرکز. نیست.

 2. عصر بیداری گفت:

  0

  0

  سلام پیشنهاد این است که به جای پرداخت هزینه و مراجعه به بیمارستان با طب اسلامی خود را درمان کنید تیروئید کم کار و پرکار و بسیاری از بیماریها با طب اسلامی به راحتی درمان می شود اما متاسفانه چون درآمد پزشکان کم می شود با آن مخالفت می کنند و آن را غیر علمی می دانند . اما با صراحت اعلام می کنم بیماران بسیاری را دیده ام که پزشکان از درمان آن عاجز بوده اند و در طب اسلامی به راحتی آب خوردن درمان شده است اما امان از منفعت طلبی به نقض این طب بزرگ و مظلوم انجامیده است انشاالله به زودی شاهد بر ملا شدن دروغهای وزارت بهداشت خواهیم بود

 3. لارستانی در جواب عصر بیداری گفت:

  0

  0

  طب که شما انرا اسلامی می نامید. طب سنتی ایرانی است وکاری به دین ومذهب. ندارد. ولی امروزه به غلط انرا طب اسلامی می. گویند طب سنتی بر اساس داروها وگیاهان داخل ایران کارش. بنا شده واز تجربیات مردم در طول تاریخ استفاده می کند خلاصه اگر این طب اسلامی بود می بایست در تمام. کشورهای. اسلامی یکسان. استفاده میشد که اصلا چنین مساله ای وجود ندارد وکلمه طب اسلامی. واژه من. دراوردی است

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان