میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در4 مارس 2017 ساعت 11:30 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی یک دیدگاه 816 بازدید

خبر و تحلیلی کوتاه؛ نشست مسئولان لارستان و هرمزگان برای راه‌های مشترک دو منطقه

خبر و تحلیلی کوتاه؛ نشست مسئولان لارستان و هرمزگان برای راه‌های مشترک دو منطقه

آفتاب لارستان: به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان؛ با حضور دکتر مرادی نماینده بندرعباس، دکتر جمشید جعفرپور نماینده لارستان، خنج و گراش، مهندس باقری فرد مدیر کل راه و شهرسازی لارستان، مهندس شیری مدیر کل راه و شهرسازی هرمزگان، جلیل حسنی فرماندار ویژه لارستان وجمع زیادی از مسئولین و معتمدین لارستان و هرمزگان، جلسه ای با موضوع بررسی راههای مشترک استان هرمزگان با حوزه استحفاظی اداره کل راه و شهرسازی لارستان تشکیل شد.

بر اساس این خبر، جزئیات بیشتری از جلسه مذکور اعلام نشده است. آنچه در عکس‌های زیر دیده می‌شود، مشخص نیست چه تعداد و کدام اقشار از معتمدین دو منطقه در جلسه حضور دارند؛ ضمن آنکه نامی از شوراها به عنوان نمایندگان شهرها، روستاها و بخش‌ها هم به میان نیامده است. همچنین رییس یا عضوی از بزرگترین پارلمان محلی، شورای اسلامی شهرستان لارستان، به این جلسه مشترک دعوت نشده است؛ این در حالی است که حدود یک سال پیش موحدی رییس شورای شهرستان در سفری به هرمزگان و دیدار با چند تن از مدیران این استان (گزارش آن را در اینجا بخوانید)، خواستار نشستی مشترک میان سه اداره کل راه و شهرسازی فارس، لارستان و هرمزگان با هدف پیگیری بهتر و کارشناسانه‌ترِ طرح‌های راه و راه‌آهن به‌ویژه در مناطق جنوبی شده بود.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    ان شااله این جلسات منشا خیر و برکت برای مردم را به همراه داشته باشد.حالا نباید حساس شد که چرا اقای فلانی دعوت نشده. البته اقدام اقای موحدی هم قابل تقدیر است.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان